Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz bi pa rad javno podprl Marko Potrča

Jaz bi pa rad javno podprl Marko Potrča

Ker so ga napadli, ker si je upal obsoditi napade. In izrazil svoje mnenje, da je integracija teh ljudi v naše okolje nemogoče.

Najbolj mi gre na kozlanje, ko ga drugi obsojajo, da če ne vidi, da se vsak dan dogaja takšno nasilje. Namesto, da bi obsodili napad in odprli oči, raje napadejo pisca.

Pod pretvezo, da smo demokratična družba, ne vidimo, da drvimo v propad družbe. Tako smo demokratični, da raje že v vsaki stvari iščemo opravičilo.
Enako se dogaja z vzgojo otrok, učitelji, šolskim sistemom, kot sedaj z begunci.

Adijo pamet smo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kdo pa je Marka Potrč?

Res je. Se strinjam!

*Marka 😉

Torej moramo izgnati vse Slovence iz države saj so med njimi kriminalci, posiljevalci, morilci, nasilneži.

Tako smo zahojeni, da bomo uničili vse kar smo stoletja gradili.

Se strinjam s Primožem!

… tudi podpiram.

TV vodiltelj na poptv.

In končno so tudi mediji začeli javno pisati, da je tukaj nekaj hudo narobe.

http://www.rtvslo.si/svet/merkel-spolnim-napadalcem-grozi-deportacija/382892

~Zdaj o prijavah podobnih incidentov poročajo tudi iz Hamburga in Stuttgarta ter iz Avstrije, Švice in Finske. ~

~Za zdaj je znano le to, da je bilo v Kölnu 121 prijav napadov, med njimi so bili tretjina spolnih (okoli 40) in dve prijavi posilstva~

~Skrajno nesprejemljivo vedenje naj bi bilo v poročilo pripisano “migrantom, ki so od policije zahtevali spoštovanje”, poroča RT. V poročilu naj bi bilo navedena tudi izjava nekega moškega, ki naj bi dejal: “Sem Sirec! Do mene se morate obnašati lepo. Merklova me je povabila~

~Mi smo posredovali in pomagali. Vendar pa moram priznati, da nas je dogodek osupnil. Še nikoli nismo bili priča takšnim incidentom in nanj nismo bili pripravljeni.”~

Pa zamislimo si, da takšni mediji nikoli ne povedo vsega.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hannibal ante portas smo v EU za časa rimljanov tudi preživeli — z močnim vojaškim protiudarom

MI bomo uničili? Mi? Nekontrolirano spuščamo v Evropo ljudi izpred srednjega veka in na koncu bomo mi tisti, ki smo uničili evropsko civilizacijo? Ko že misliš, da si vse prebral…..
Kaj neki vam dajejo v hrano, pristašem načrtnega uničenja evrope? Razmišljate in govorite kot hipnotizirani zombiji.

Tako je, tako smo zahojeni, da ne vidimo kaj spustimo, pod pretvezo demokracije, ne vidimo kaj je prav in kaj narobe.

To počnejo ljudje, ki smo jim dali zatočišče. In to ne eden ali dva, ampak po 1000 naenkrat in to v 5 različnih državah, da o količini mest ne govorim.
Ker smo tako dobri, jim pomagamo, obenem pa jih še ščitimo, da so navadni revčki. Tako kot svoje otroke pred učitelji, da niso nič krivi.

problem je v naši miselnosti, ne v njihovi naravi.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Naj rečem, da se strinjam s tabo, samo kaj ko je preveč takih, ki bodo raje obtoževali tiste, ki želijo zaščititi naše interese.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Se ne strinjam. Obsoditi napade – seveda!! Vsake napade na vsakogar je potrebno obsoditi! In izjava : ” da je integracija teh ljudi v naše okolje nemogoče” je prav tako napad na 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} teh ljudi, ki niso imeli z temi napadi prav nič.
Ko torej slovenec ustreli (ali zakolje) ženo (ja, se zgodi) ali naj potem dopustimo reči da so Slovenci morilci (klavci)! (No, saj podobno velja za katerokoli človeško skupino)
V vsaki skupini je določen {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki bodo povzročali težave, kamorkoli bodo prišli (Nemci, Angleži, Francozi, Slovenci, ja, tudi Sirci, Afganistanci, zaradi mene tudi Eskimi).
In da, orda je za kako od teh skupin ta {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} malenkostno večji kot ra kakšno drugo skupino. Toda zaradi tega kriminizirati celotno skupino – to, to pa je bolno. Moje skromno mnenje.


NE, raje bomo počakali islamiste, da nas iztrebijo!

Žal je kultura sirijcev, afganistanvec, Afričanov..popolnoma drugačna od naše. ne kriminiliziramo vseh, ampak poglej stvari iz vidika statistike, milijon jih je prišlo. pa vzemi, da jih samo 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni mogoče asimilirati.

To je 300.000 ljudi,

se sploh zavedate, kaj lahko naredi teh 300.000 ljudi, mi smo preprosto sprejeli vse, brez možnosti izbire. To je problem demokracije.
Postavi 10.000 slovencev v eno vojašnico in jih pusti tam eno leto in boste videli kaj bodo začeli delati.

nemogoče jih je integrirati v družbo, ker tukaj nastopi sociološko in psihološko vprašanje. prišli so že bosannski muslimani, Albanci, Turki…pa so se vsi lepo vključili v družbo. problem je v nekontroliranem prihodi, vsega i svačega bi rekli. To je svetovna deportacija v Evropo.

ne razumete, toliko časa, dokler ne bo počilo v vaši bližini, to je človeška narava.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

No končno, da vsaj nekdo in tudi Primož pokaže, da piha v pravo smer.
Slovenska filantropija je trenutno največje zlo v Sloveniji, uperjeno proti lastnemu narodu in bi jih bilo potrebno poimensko zbezat na plan, ter javno obsodit njihovo sovražnost do lastnih zdarvo mislečih ljudi. Kajti ravno tu je izvor prikrivanja ter preprečevanja odzivnosti institucij in realnega poročanja medijev, podobno kot v drugih državah.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Logično, da so ga napadli, saj pa je napadel in obsodil poptvjevsko osladno in idealizirano podobo o “beguncih”.
In s tistim je nekaj narobe, kdor še vedno spremlja to pralnico možganov, saj je ta človek že zdavnaj shipnotiziran.

MI bomo uničili? Mi? Nekontrolirano spuščamo v Evropo ljudi izpred srednjega veka in na koncu bomo mi tisti, ki smo uničili evropsko civilizacijo? Ko že misliš, da si vse prebral…..
Kaj neki vam dajejo v hrano, pristašem načrtnega uničenja evrope? Razmišljate in govorite kot hipnotizirani zombiji.[/quote]

Mi ne, vi. Ker dajete drugačnost v isti koš s kriminalom. Ker zavajate, lažete in opravičujete vsakodnevne napade Slovencev na ženske. Poglejmo število posiljenih žensk v Sloveniji in se vprašajmo kje je izgon teh ljudi, kje so članki o teh izrodkih.

Pa ne pozabimo. Uradno velja, da je bil prijavljen en poiskus posilstva v Nemčiji.


Logično, da so ga napadli, saj pa je napadel in obsodil poptvjevsko osladno in idealizirano podobo o “beguncih”.
In s tistim je nekaj narobe, kdor še vedno spremlja to pralnico možganov, saj je ta človek že zdavnaj shipnotiziran.[/quote]

To nima veze z ljudmi iz poptv-ja, preprosto so nekateri ljudje slepi in si s takšnimi kontra nelogičnimi izjavami dvigujejo svoj libido in pomembnost.

Samo,d a sem proti, se bo že nekaj izcimilo iz vsega, današnja družba je takšna, kot tisti štos ko najdejo moža na drugi ženski, pa še vedno bo govoril, da to ni bil on, ali pa se je samo spotaknil.
In potem bo o tem polimiziralo tudi sodišče, kdo ima boljše argumente.
To je takrat ko nočemo videti tudi tisto, kar je očitno.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Sem bil udeleženec takega “poskusa”, ko so dali 500 “jugoslovanov” v eno vojašnico :-). In, ja, na 30, morda 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je bilo “problematičnih”. in to dokaj “enakomerno” razporejeno po verah in nacionalnostih :-).
Ne vem od kod operiraš s številko 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} neprilagojenih, meni se zdi to precejšnje pretiravanje. In glede kulture Sirijcev: Iz izjav ljudi ki so obiskali deželo pred vojno v bistvu ne zasledimo slabega mnenja – zgolj zelo pohvalna (če sem zgrešil kako kritiko iz tistega časa bi te prosil za link). Osebno žal nisem imel te možnosti da bi se o tem osebno prepričal, sem pa obiskal sosednje države in osebno nisem imel nobenih slabih izkušenj.
Seveda imaš ti drugačno mnenje, lahko ga spoštujem, a (po mojem) ga gradiš na nekih napačnih izhodiščih. Imaš pa to “prednost”, da se velika večina strinja z teboj.

Tako je.

MI bomo uničili? Mi? Nekontrolirano spuščamo v Evropo ljudi izpred srednjega veka in na koncu bomo mi tisti, ki smo uničili evropsko civilizacijo? Ko že misliš, da si vse prebral…..
Kaj neki vam dajejo v hrano, pristašem načrtnega uničenja evrope? Razmišljate in govorite kot hipnotizirani zombiji.[/quote]

Mi ne, vi. Ker dajete drugačnost v isti koš s kriminalom. Ker zavajate, lažete in opravičujete vsakodnevne napade Slovencev na ženske. Poglejmo število posiljenih žensk v Sloveniji in se vprašajmo kje je izgon teh ljudi, kje so članki o teh izrodkih.

Pa ne pozabimo. Uradno velja, da je bil prijavljen en poiskus posilstva v Nemčiji.[/quote]

Dajte nehat kozlarije stresat, vsaj preberite članek do konca. Mater ste zaslepljeni. Seveda se to dogaja tudi v Sloveniji, seveda tudi naše socialne službe nič ne naredimo ali pa, pa premalo, seveda obstaja tudi trgovina z belim blagom pri nas, pa se nihče ne zdrzne.

Tukaj pa to opravičujemo pod pretvezo naše domokratičnosti.

Čisto preprosto, to ni normalno, da 1000 ljudi, na enem mestu zlorablja ženske, aretirali pa so jih 16.

KAj nočeš videti v tem dogodku?

Vi boste očitno raje zatuškali pod preprogo z izgovorom, da drugi tud. res smo bolan in izrojen narod.

Dekadenca, ki je morala propast.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

In ko praktično že vsa EU, sedaj tudi javno, ugotavlja varnostno grožnjo s strani migrantov, jim mi pospešeno iščemo namestitve? Namesto da bi se uprli in jim odrekli gostoljubje, sploh glede na nedavne dogodke. Ja, in ravno mentalne sirote so tisti, ki jih bodo spuščali v državo. Ali boste potem stopili v bran našim državljanom, ko bo potrebno? Verjemite, da se bojo posilstva kaj kmalu pričela tudi pri nas. In ne samo posilstva. Noro in še enkrat noro, predvsem to, da se navadna raja ne upre s protesti.

Tudi jaz ga podpiram in se popolnoma strinjam z njim.

Zasledimo tudi negativna mnenja, so pa vedno označena za izmišljena.

Članke ti lahko nalepim, ampak bodo označeni za desno propagado, ki je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izmišljena, ker ti ne bo všeč vir.

New Report

Close