Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slavni igralci ali igralke, ki pa vam niso všeč

Slavni igralci ali igralke, ki pa vam niso všeč

Spodaj je zanimiva tema, kateri so popularni slovenski glasbeni izvajalci, ki pa vam niso všeč.

Jaz pa sprašujem, če se čudite za kakšnega slavnega filmskega igralca ali igralko, le zakaj je ljudem tako všeč, za katerim nekateri norijo in ga obožujejo, vam pa ni niti malo všeč ali privlačen? Meni npr. Angelina Jolie. Ženska je pojem za anoreksijo. Prenapihnjene ustnice. Od moških igralcev pa tisti angleški igralec, Benedict Cumberbatch. Pa Clive Owen tudi.

So mi pa všeč Tom Cruise, Brad Pitt in Leonardo Di Caprio. Od žensk je lepa Monica Bellucci. Pa Meryl Streep, na primer, lepotica ni, ampak je zelo dobra igralka.

Koga vi težko gledate v filmih? Lahko napišete tudi, kdo vam je všeč.

Če vidim, da v filmu igrata Tom Hanks ali Silvester Stallone, takoj preklopim.
Pa ni mi jasno, kje folk vidi karizmo pri Jennifer Lopez.

Sem imela še nekaj predsodkov do nekaterih, potem pa se so po ogledu oddaj Graham Norton show razblinili. Večinoma so tudi igralci vsi po vrsti čisto kul ljudje in nič kaj bolj zakomplicirani od običajnih ljudi.
Edino Johnny Depp je tam razočaral, ker je dolgočasen ko sto mater in traja pet munut, preden pove stavek do konca. Drugi pa skoraj vsi pozitivno presenetili. Razen tistih, ki so se prikazali pijani 😛

Všeč so mi Robert de Niro, Jodie Foster , Michael Douglas, Colin Firth , Hugh Grant, Emma Thompson,

Moji favoriti pa niso : Richard Gere, Angelina Jolie, Kevin Costner, pa Robert Redford .

Antipatični so mi: Michael Douglas, Hugh Grant in Angelina Jolie.

meni je pa ravno leonardo di caprio tako smotan, da njegovih filmov sploh gledati ne morem. še djanga v okovih sem stežka spravila skozi, čeprav je bila ostala ekipa vrhunska. mogoče še james franco. drugega se pa zdaj ne spomnim

od onih drugih mi pa spodaj zacinglja, kadar vidim liama cunninghama, clivea owena, tchekya karya, tila schweigerja (enkrat sem pozabila, zakaj sem stopila v c&a, ker so povsod njegove slike visele) … jih je še več, ampak bi trajalo celo noč. in jamie dornan mi je strašno strašno luštkan in sladki.

Benedict Cumberbatch je meni vrhunski igralec in v vlogi Sherlocka eden najbolj seksi likov, kar jih je kdaj obstajalo na filmu ali tv.
Tom Cruise in Leonardo mi tudi v mladih letih, ko sta igrala neke romantične junake, nikakor nista sedla. Prav izogibala sem se njunih filmov. Titanica na primer, prav nisem prenašala. Potem pa sem videla Leonarda v nekaj dramah in popolnoma spremenila mnenje o njem. Enako je bilo pri meni z Angelino Jolie. Dolgo mi ni bilo jasno, kaj naj bi bilo lepega ali zanimivega na njej. Danes mi je ženska res všeč, ampak ne zaradi koščene postave.

Res pa ne prenesem Jenifer Aniston. Ta pa mi je ree totalno mimo po vseh kriterijih. Nikakršna igralka, niti ene pametne vloge, še v Friends je bila daleč najslabša od celotne ekipe. Na obrazu prav nič posebej lepega, postava čisto povprečna za eno igralko.
Pa Sarah Jessica Parker – kaj naj bi bilo lepega na tej ženski, mi nikoli ni in mi nikoli ne bo jasno. Še njen modni stil mi je totalno mimo.
Druge ženske, igralke, ki mi so mi antipatične : Megan Fox, sestre Olsen, Jessica Biel, Teri Hutcher, Lindsay Lohan, Kristen Steward,
Od moških pa John Stamos, Patric Dempsey, Hugh Grand

Angelina je meni zelo dobra igralka. Ni mi pa vizualno všečna.
Streep- ova mi je vizualno všeč in izredna igralka. Meni osebno ima nek šarm, ki jo obdaja. Ne znam opisati z besedami.

Edward Norton mi je všeč od igralcev tudi ima nekaj na sebi, da mi je v vseh filmih izreden igralec.

Benicio Del Toro mi je fantastičen.

Patricia Aryuette mi je noro dobra 🙂 v videu spotu.

Sean Penn je fantastičen igralec.
Christian Bale je dober.
John Cusack je dober.

Meni je recimo tale novodobni “top” igralec Benedict Cumberbatch tako nagravžno grd, da ga sploh ne morem gledat. Pa je sicer soliden igralec, ki se je proslavil z vlogo v zanimivem scenariju novega Sherlocka.

Od “klasikov” pa ne morem gledati Daniela Craiga, Megan Fox, sestre Olsen, Jessica Biel, Teri Hutcher (tole sem prekopirala od zgoraj, ker se strinjam), pa zakonca Affleck sta grozna.
Najhujši pa mi je ŠKISAST Hugh Grant. Ko njega vidim, postanem živčna!

Fenomenaln okus! Benicio in Edward sta zakon

Pravzaprav, ne morem gledat Stalona, Schwarceneggerja….Tudi njunni filmi so , vsaj zame, neka d kategorija….

Od žensk Mia Farrow, Tori Spilberg…Jennifer Aniston…..

dobri igralci: Pitt, de Niro, Hanks
dobre igralke: Maryl Streep

jenifer aniston ne vem , kaj vidijo na njej. čisto povprečna ženska po videzu. res ne vem, kako je uspela v igralstvu

angelina jolie je lepa, v igralstvo se ne spuščam

Jaz pa ne morem Nicole Kidman in Julia Roberts. Če vidim, da dotični igrata, sploh ne gledam filma!

Ne maram Dakote Johnson, moža sem enkrat zalotila kako masturbira na njo.


George Clooney
Brad Pitt
Leonardo di Caprio
Julia Roberts
Sandra Bullock
Sarah Jessica Parker

+
Bruce Willis
Jason Statham
Johnny Depp
Robert De Niro
Dwayne Johnson
Vin Diesel
Paul Walker
Tommy Lee Johnson
Denzel Washington
Nicole Kidman

itd. �

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

aja, da omenim enega od starejših … kaj hudiča so ženske videle na clarku gableu??!! ali jamesu deanu?!?!

Jaz pa ne morem Russela Crowa. Res ne vem, kaj vidijo na njem. Popolnoma zanič igralec. Pa Stallone, Schwarzzeneger, pa Willis … groza …

Ne morem gledat zaradi mnenja, da so zanic igralci: Adam Sandler, Drew Barrymore, Kevin Costner, Nicole Kidman (razen Virginie Woolf)

Rada gledam, dobri igralci: Alan Rickman, Javier Bardem, Cate Blanchett

Vizualno vsec: Angelina Jolie, Richard Gere, Kate Winslet,

Meni všeči: Pacino, Deniro, Daniel Day Lewis, Morgan Freeman,Jodie Foster, Juliette Lewis, Nicolas Cage, Jack Nickolson.
Hanks je bil v Forrest gumpu fenomenalen.

Anti: skoraj vsi ostali

New Report

Close