Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Muslimani, ki vas moti zahodna kultura – zakaj za vraga rinete sem?

Muslimani, ki vas moti zahodna kultura – zakaj za vraga rinete sem?

Res vas ne razumem.
Moti vas, ker tatovom ne sekamo rok in ne kamenjamo prešuštnic.
Moti vas, ker ženske niso zavite v rjuhe.
Moti vas, ker pijemo alkohol.
Moti vas, ker imajo ženske določene pravice, hodijo v službo, imajo svoj denar, živijo same,….
Moti vas, ker se ljudje zabavajo, mladi seksajo pred poroko,….

Zakaj potem rinete sem? Zakaj ne živite v državah, kjer je vse to, kar vas moti prepovedano in kjer lahko izvajate ta vaš šeriat kakor vas volja. Kjer lahko mečete kamne v žensko, ki je od otroštva poročena s smrdljivim tipom in si drzne pogledati kakega mladeniča. Pojdite tja, vi boste srečni, mi pa še bolj!


Da spremenijo tisto, kar jih moti.
Res ste čudni, da tega ne razumete.

“Muslimani, ki vas moti zahodna kultura – zakaj za vraga rinete sem?”

Tu so vedno živeli balkanski narodi. Raje sebe vprašaj, zakaj so se slovenci doselili na to območje na južni strani alp. Ker pradomovina slovanov je dosti precej dalj, kot je dalj bosna in muslimanski narod.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz nikamor ne rinem. Tu smo se rodili. Tu je moj dom. Toliko kot tvoj.

Če je tukaj tvoj dom, potem ne zahtevah šeriatskega prava in se obnašaj in oblači kot normalen človek!


Da spremenijo tisto, kar jih moti.
Res ste čudni, da tega ne razumete.[/quote]

🙂

saj se obnašam normalno. Ti boš pa morala razumeti, da ne moreš vseh ki verjamejo v eno religijo soditi po nekaj ekstremistih. Meni je tudi idiotsko sekati roke, se oblačiti v burke ali hoditi v cerkev. Ampak zaradi tega še ne uveljavljam svoje pravice.

Jaz nikamor ne rinem. Tu smo se rodili. Tu je moj dom. Toliko kot tvoj.[/quote]

pojem demokracija pomeni da se demokratično dogovoriš z ostalimi ljudmi ki imajo tudi tukaj svoj dom o pravilih

muslimani bi pa radi iz vseh naredili vernike, čeprav si nihče tega ne želi..demokracija vam je torej španska vas in potemtakem se tudi domače tu ne morete počutiti

med takimi opicami kot smo mi:-)

V Sloveniji so muslimani, ateisti in ostali nekrščenci čisto civilizirani.

saj se obnašam normalno. Ti boš pa morala razumeti, da ne moreš vseh ki verjamejo v eno religijo soditi po nekaj ekstremistih. Meni je tudi idiotsko sekati roke, se oblačiti v burke ali hoditi v cerkev. Ampak zaradi tega še ne uveljavljam svoje pravice.[/quote]
Ki pa je?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jaz nikamor ne rinem. Tu smo se rodili. Tu je moj dom. Toliko kot tvoj.[/quote]

pojem demokracija pomeni da se demokratično dogovoriš z ostalimi ljudmi ki imajo tudi tukaj svoj dom o pravilih

muslimani bi pa radi iz vseh naredili vernike, čeprav si nihče tega ne želi..demokracija vam je torej španska vas in potemtakem se tudi domače tu ne morete počutiti

med takimi opicami kot smo mi:-)[/quote]

Ni res, to želijo extremisti. Jaz z nikomer nimam težav, niti vsiljujem svoje vere drugim. Zaradi nekaterih posameznikov, ne moreš vseh ljudi metati v isti koš.

saj se obnašam normalno. Ti boš pa morala razumeti, da ne moreš vseh ki verjamejo v eno religijo soditi po nekaj ekstremistih. Meni je tudi idiotsko sekati roke, se oblačiti v burke ali hoditi v cerkev. Ampak zaradi tega še ne uveljavljam svoje pravice.[/quote]
Ki pa je?[/quote]

moje vrednote so mir pozitivizem in strpnost. Nekaj kar tu na forumu žal kronično primanjkuje,


Ki pa je?[/quote]

moje vrednote so mir pozitivizem in strpnost. Nekaj kar tu na forumu žal kronično primanjkuje,[/quote]
Se bojim, da bo še slabše.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

saj se obnašam normalno. Ti boš pa morala razumeti, da ne moreš vseh ki verjamejo v eno religijo soditi po nekaj ekstremistih. Meni je tudi idiotsko sekati roke, se oblačiti v burke ali hoditi v cerkev. Ampak zaradi tega še ne uveljavljam svoje pravice.[/quote]

V naslovu prispevka piše Muslimani, ki vas moti zahodna kultura.… Tebe moti zahodna kulturaa ali zakaj se oglašaš?

saj se obnašam normalno. Ti boš pa morala razumeti, da ne moreš vseh ki verjamejo v eno religijo soditi po nekaj ekstremistih. Meni je tudi idiotsko sekati roke, se oblačiti v burke ali hoditi v cerkev. Ampak zaradi tega še ne uveljavljam svoje pravice.[/quote]

V naslovu prispevka piše Muslimani, ki vas moti zahodna kultura.… Tebe moti zahodna kulturaa ali zakaj se oglašaš?[/quote]

Ne ne moti me zahodna kultura. Pravzaprav sem čisto integrirana v zahodno kulturo.

Moti me, da razsajaš nestrpnost in sovražtvo za prazen nič. Kaj želiš sploh dokazati? Zakaj ne bi ti bila enkrat za spremembo zgled ostalim, ne pa da se tukaj prepirate in iščete kregarijo med ostalimi monovkami?

In zakaj te moti, da pišemo o islamu? Očitno ti ideje demokracije že niso blizu, če bi rada odrejala, o katerih temah smemo debatirati in o katerih ne.

Saj smo vzgled! Za prazen nič sovraštvo? Kdo od nas reže glave čisto nedolžnim? Kdo se razstreljuje po klubih? Kdo to snema in ustrahuje?
Kakšna je islamska kultura v islamskih državah?
Kaj bi sploh radi?

ZAKAJ ne morete sprejet, da ste tu nezažejeni?? Ne maramo vas!! Vas, ki ste čisto drugačni od nas!
Res ja! Kam se silite, saj imate še 100 drugih možnosti! Predvsem pa – ostanite na svojem ozemlju!

V naslovu prispevka piše Muslimani, ki vas moti zahodna kultura.… Tebe moti zahodna kulturaa ali zakaj se oglašaš?[/quote]

Ne ne moti me zahodna kultura. Pravzaprav sem čisto integrirana v zahodno kulturo.

Moti me, da razsajaš nestrpnost in sovražtvo za prazen nič. Kaj želiš sploh dokazati? Zakaj ne bi ti bila enkrat za spremembo zgled ostalim, ne pa da se tukaj prepirate in iščete kregarijo med ostalimi monovkami?[/quote]

A to te pa ne moti, ko muslimanka Kača piše, da bi morali uvest šeriat ter tatovom sekat roke in kamenjat prešuštnice? Ne vidim tvojega zapisa njej, v katerem ji pišeš, naj ne širi sovraštva. Po tem se vidi, kako hinavski ste.

Saj smo vzgled! Za prazen nič sovraštvo? Kdo od nas reže glave čisto nedolžnim? Kdo se razstreljuje po klubih? Kdo to snema in ustrahuje?
Kakšna je islamska kultura v islamskih državah?
Kaj bi sploh radi?

ZAKAJ ne morete sprejet, da ste tu nezažejeni?? Ne maramo vas!! Vas, ki ste čisto drugačni od nas!
Res ja! Kam se silite, saj imate še 100 drugih možnosti! Predvsem pa – ostanite na svojem ozemlju![/quote]

Spokaj se ti nazaj k Poljski tromeji, prekleta krščena kokoš, kaj imaš ti za ukazovati, kako naj drugačni od tebe živijo? Če hočeš etnično čistost, začni pri sebi pa se spokaj nazaj v pradomovino, pa nehaj že enkrat srati v vsaki temi.

Ene kure pa res dvigujete pritisk za brez veze in v čisto vsako temo se mešate, a pojma nimate.

Saj smo vzgled! Za prazen nič sovraštvo? Kdo od nas reže glave čisto nedolžnim? Kdo se razstreljuje po klubih? Kdo to snema in ustrahuje?
Kakšna je islamska kultura v islamskih državah?
Kaj bi sploh radi?

ZAKAJ ne morete sprejet, da ste tu nezažejeni?? Ne maramo vas!! Vas, ki ste čisto drugačni od nas!
Res ja! Kam se silite, saj imate še 100 drugih možnosti! Predvsem pa – ostanite na svojem ozemlju![/quote]

Spokaj se ti nazaj k Poljski tromeji, prekleta krščena kokoš, kaj imaš ti za ukazovati, kako naj drugačni od tebe živijo? Če hočeš etnično čistost, začni pri sebi pa se spokaj nazaj v pradomovino, pa nehaj že enkrat srati v vsaki temi.

Ene kure pa res dvigujete pritisk za brez veze in v čisto vsako temo se mešate, a pojma nimate.[/quote]

Ti in tebi podobni nimate kaj iskat v EU!! Jasno? Zakaj bi te šolali? Ajaaaaa, saj je 3/4 strokovnjakov :-))

MRŠ nazaj! MI IN NAŠI DEDI, PRADEDI so se borili za to, kar imamo v EU! Ne moreš kar priti in zahtevat še zase.
Ne moreš – in ne smeš zahtevat svoje, če si čisto dugačen. Nema molitve – ima pa delo, svinjina in vino! 🙂

Daj spelji se! Prostora je dovolj na zemlji! NE RINITE V EU!! Zakaj uničujete VSE??

Spokaj se ti nazaj k Poljski tromeji, prekleta krščena kokoš, kaj imaš ti za ukazovati, kako naj drugačni od tebe živijo? Če hočeš etnično čistost, začni pri sebi pa se spokaj nazaj v pradomovino, pa nehaj že enkrat srati v vsaki temi.

Ene kure pa res dvigujete pritisk za brez veze in v čisto vsako temo se mešate, a pojma nimate.[/quote]

Ti in tebi podobni nimate kaj iskat v EU!! Jasno? Zakaj bi te šolali? Ajaaaaa, saj je 3/4 strokovnjakov :-))

MRŠ nazaj! MI IN NAŠI DEDI, PRADEDI so se borili za to, kar imamo v EU! Ne moreš kar priti in zahtevat še zase.
Ne moreš – in ne smeš zahtevat svoje, če si čisto dugačen. Nema molitve – ima pa delo, svinjina in vino! 🙂

Daj spelji se! Prostora je dovolj na zemlji! NE RINITE V EU!! Zakaj uničujete VSE??[/quote]

Da me nisi ti s kako muslimanko zamešala???

Ma meni vsi ti namišljeni bogovi sploh niso več jasni,da niso tako sposobni da sami širijo vero ampak imajo za to razne bedake.Meni ti bogovi dišijo na navadne ljudi,ki bi radi bili bogovi in so si vse izmislili,tako kot recimo en pisatelj,ko napiše fantazijski roman.Samo da na tem romanu piše fantazijski roman,medtem ko na teh verskih knjigah enostavno ni te oznake in jo ljudje jemljejo za golo resnico.A ni čudno da so vsi ti kao neizobraženi preroki VSI bili pismeni in to v tistem času.Mislim da so te knjige v resnici pisali pisatelji,da bi zabavali takratni narod.
Ma kje bo en ovcerejec in kmetovalec v tistem času bil pismen,se je kdo to vprašal?? Pismenost je bila redkost in pisati so znali večinoma kaki plemiči ali pa so bili prav izbrani za pisarje in so se tega priučili.

Pamet je omejena…pa se mozgane jim perejo. Rezultat je pa to kar vidimo.

Cudno vse skupaj med ljudmi. Veliko sovrastva oziroma straha kar je logicno, ce se bere mon kaj se vse prebere. Da pa nekdo zeli, da si bomo rezali roke pa kamenjali pa imeli otroke za partnerje pa res tezko verjamem.


Ki pa je?[/quote]

moje vrednote so mir pozitivizem in strpnost. Nekaj kar tu na forumu žal kronično primanjkuje,[/quote]

Torej si se ali sama pomuslimanila ali pa si hci muslimanskih priseljencev. Ce si se pomuslimanila, si vnaprej vedela, v kaj se podajas. Ce si hci muslimanskih priseljencev, so krivi tvoji starsi, ki so se za denar prodali slovenski nestrpnosti, potem pa tebe ucili, da je treba Slovencem vsiljevati nezazeljeno religijo v imenu strpnosti.

In ker te moti slovenska nestrpnost, predlagam Savdsko Arabijo. Pakistan ali Afganistan tudi ne bi bila slaba. Bos delezna vse strpnosti in pozitivnosti. O miru ne morem reci istega, ker islam na Balkan ni prisel v miru.

New Report

Close