Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje in kako dobiti punco?

kje in kako dobiti punco?

živjo!

Star sem 19 let in iščem punco. Me pa zanima kolk je možnosti da dobim kšno na žurki? In na kakšne žurke moram it? Lahko kšni predlogii??

hvala

Za žurke si že prestar :p

Če greš na žur z namenom, da boš dobil punco, je nikoli ne boš našel. Resno. Ne, nisi prestar za žure, ampak moj nasvet je, da pojdi na žur sproščen, ne z namenom, da pač moraš kar eno spoznat. Če slučajno vidiš katero, ki ti je všeč, jo ogovori, povabi na ples, pijačo… Ne boj se zavrnitve. Mogoče te bo izmed desetih punc devet od njih zavrnilo, deseta pa ne. Osebno menim, da lažje spoznaš punco v krogih kjer se gibaš. Npr. v kakšnem planinskem ali športnem društvu, v hribih… lažje kot v baru, no.

nova
Uredništvo priporoča

Iz naslova teme razberem:

-Da si navajen dobivati
-da ti je žuranje blizu

Iz zgorn ji dejstev zaključujem, da punce ne moreš dobiti, lahko pa dobiš vse kaj drugega, ki se sicer na zunaj kaže kot ženska.

Ker enaki ptiči VEDNO skupaj letajo!

Če moraš to tu spraševati imaš težave sam sabo. Mogoče si nelep, nesamozavesten, nezanimiv. Večina fantov tvojih let se jih mora punc otepati, ker jih je preveč.

študentsko sredo ob 20.30 pri dr. Gostečniku.

Na Šmarno Goro začni hodit, boš hitro katero ujagal.

Lahko se lepo oblečeš ter greš na veselico tam je veliko deklet .
Vendar če ti je kakšna punca všeč greš do nje se ji prectavi ter jo povabiš na prvi ples steboj .
Če je dekle vesela se med plesom zgovarjajta ter uživajta med plesom .
Ko se bolje poznata se začnita poljubljati tako lahko dobiš dekle .

DRAGI JOŽE, hvala.

Kje pa so te dneve veselice?

Prava zenska zate bo ze prisla. Ne sekiraj se ker si sedaj samski. Ponavadi je tako da taki prej ustvarijo druzino 🙂

Na Marsu jih prodajajo. Lahko izbereš model, starost, barvo kože,… Baje so v modi take z burko.

Fant, jaz pa iz tvojega pisanja razberem čisto nekaj drugega. Nisi žurer, nisi samozavesten in nisi preveč lep, da bi se lepile nate. Nič zato.
Punco boš dobil na nekem kraju, ki je tebi blizu. naprimer – fotografski tečaj, tečaj angleščine, … sprehod s psom, knjižnica, potopisno predavanje, … Tam kjer se ti dobro počutiš, tam boš našel punco. Po možnosti jo bodo še iste stvari zanimale kot tebe.

Na žur greš lahko samo najpreje se lepo napravi da te bodo dekleta lazje porajtale .
Vendar če je na žuru povno deklet si eno izberi potem pristopiš do nje ter jo povabi na ples .
Čeje punca lepo napravljena jo primi za roko ter jo pelji na prvi ples .
Ko ima punca krilo je gotovo še bolj lepa ter v kakšni bluzi .
Med plesom se najpreje zgovarjajta ali spoznavajta .

Dekle najprej dobiš na kakšni veselici .
Tam se zbirajo večinoma punce zato se moraš malo prej ozirat za kakšnim puncam .
Če boš lepo napravljen te bodo punce same dobile ki boš lepo napravljen .
Vendar če vidiš skupino deklet se ustavi ter jih začni gledat .
Če ti bo katera všeč jo vprašaj za družbo .
Ko boš prišel na veselico se oziraj naprej za naslednjim puncam ki bodo same brez fantov .
Če boš zagledal katero dekle ki ti bo všeč jo prosi za ples .
Vendar če bo imela seboj kakšno kolegico se druži z njim .
Če se boste napili potem prosi punce če bi se katera s teboj upala poljubiti .

Če jo do danes nisi še dobil, si oplel.
Tudi s puncami iz domače občine se je prepovedano družit.
Edino če živiš v bloku, poglej za tistimi, ki živijo na istem naslovu, če je kaj uporabnega.

A si že slišal za laufhaus??? leufhaus leibnitz ali laufhaus tabaris – celovec… 60 € v žep in je to to … Je pa res da rastline rastejo tam… boleče neznosno 🙁

Ne nakladaj, in ne ponižuj.
Ta fant je normalen fant kot večina drugih. Ehhhh, še mlad je, še mnogo premlad, kje piše da je do zdaj moral imet punco?

Star se 49  ter bi rad spoznal neko punčo za ples   .

Varjamem   da se me na  veselicah punče izgibajo   .

Če vidim kakšno lepo punčo grem do nje ter jo pobim na ples vendar me zavrne  .

Resnično me zanima kje naj dobim punčo  da bi z menoj   oživala    vsaj eno noč  .

Lahko greš   za par dni na morje   tam boš uživav .

Vendar če na plaži vidiš katero punco greš do nje ter jo vprašaj za  družbo  .

Če bo punca vesela ti bo dala prestor da se boš lahko z njo druživ  in bosta lahko skupaj vzivala lepe  morske dneve   .

Ko bosta skupaj plavati se bosta tudi   drzala za roke   ter se   pogovarjala .

Zvečer   gresta lahko skupaj na sprehot   ter se  nezno   stiskata   ter poljubljata  .

Če je kakšna glasba se ustavita ter se   vsedeta kaj spijeta    ter puslušata moledije  .

Če bosta zato gresta lahko tudi na ples   tam se stiskajta objeta z srcem in če bosta   zaljubljena se malce poljubita   .

Sem princesin robot.

Ko gledam punce  kako so lepo urejene  samo ne upam do njih kjer so v skupinah  .

Vendar ali lahko povabim kakšno ki se naslanja na me   in je malo pijana  .

Mogoče se bo potem se lazje naslonila name ko bova skupaj plesala  .

Starsi ravno prav   vendar  če greš na veselico   si moraš malo ogledovati punce   .

Jas sem bil letos naveselici sem pa videl neke punce kako so plesale   zato jih malo glej katera ti bo vseč greš do nje ter jo prosi za ples   .

Vendar če se bo punca smejala jo lahko vprašaš zakaj se smeji   .

Ali  zakaj je tako lepa   .

Če te punca   stisne k telesu   jo nezno poljubi na lice   prijateljstva   .

Ko je pavza gresta lahko   na kakšno pijačo   da se bi bolje spoznala   .

Ne. Ker se bodo iz mòn zakeple. Srečno

New Report

Close