Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojca Mavec: slovenski moški niso dovolj dobri saj jim niso prizanesli slovanski geni

Mojca Mavec: slovenski moški niso dovolj dobri saj jim niso prizanesli slovanski geni

Za Mojco Mavec slovenski moški niso dobra izbira, saj da jim slovanski geni niso dobro prizanesli http://www.antenastajerska.si/2129

Glede česa pa jim niso prizanesli geni?
Daj bolj točno obrazloži.

Morbit imajo prevelika orodja

nova
Uredništvo priporoča


Mojco Mavec vprašaj.


Mojco Mavec vprašaj.

Smola pač, če ti ne gre pri ženskah, se lahko tolažiš, da je to zato, ker imaš slovanske gene 🙂

Mislim, da to ni vmesno, da se takole kritizira novinarko, ki je edina in enkratna, saj ji njena sposobnost omogoča, da gledalci slovenske televizije lahko vidimo veliko lepih dogodkov in doživetij iz vsega sveta. Prav zaradi njenih oddaj še nekako sprejemljivo gledam televizijo Slovenija.
Saj se dobi kakšna marija (ali mm), toda to je zanemarljivo v primerjavi s številnimi gledalci, ki zelo radi gledamo njene oddaje.

Koga pa zanima, kaj misli Mojca Mavec o genih?

Ni ona odprla te tema tu gor. Ni ona izsekala par besed iz konteksta pa ne poznam je.
Ti si pa to odprla pa sem radovedna. Če nekdo izseka par besed iz konteksta, je težko vedeti zakaj gre.
Ti pa, ki si odprla to temo pa verjetno veš zakaj gre ali si tudi samo iztrgala par besed iz konteksta pa tudi ne veš zakaj gre?

Evo tipična samska ženska ki ni bila sposobna dobiti tipa sedaj pa je zafrustrirana.

Točno za to se gre kot piše. Rekla je da smo Slovenci grdi.

Meni se zdi, da je kar precej tipov sprobala, zato ve razlike med enimi in drugimi :).
Niti malo ne deluje zafrustirana. Kako bi lahko sploh bila? Potuje na polno in ima to celo plačano. Jaz bi tudi. Žal nisem sposobna tako daleč prilezti kot je njej uspelo. Meni se zdi super, da imaš tako življenje kot ga ima ona.

Kje si pa zasledila, da je to rekla? Pogledala sem link, ki ga je avtorica objavila pa ni rekla, da bi bili Slovenci grdi.

Ma, čiste bedastoče. Grdi in lepi ljudje so pri vseh narodih.

Saj sploh ni govorila nič o tem, da je kdo grd.

Kako to misliš, da ni vmesno…?

Kar se MM tiče, se pa sprašujem, kdo jo suportira, da takole že leta potuje po svetu na stroške RTVSLO oziroma posredno nas, ki plačujemo RTV prispevek. Tu pa tam ji kaj rata, ampak ko enkrat vidiš par potopisnih oddaj recimo na Travel Channelu, Arte TV ali Gorana Milića na HRT, je tole z Mavčevo bolj žalost.

Evo, komentar tipičnega balkanskega neandertalca.

P.S. V tvojo vednost, preden začneš jezikati v svojem stilu: nisem debela, nisem učiteljica, nisem zagrenjena, samska in brez otrok. Me boš moral v kakšen drug predal spredalčkat:))

Namignila je da smo Slovenci grdi. Zato ji je novinar potem rekel da se njemu zdijo Slovenci čisto v redu ljudje in tudi simpatični. To da ona za tuj denar hodi naokoli pa res ni nek dokaz sposobnosti. To da ji bodo samske “lepotice” pritrjevale je pa itak bilo jasno. Skupaj jokajo kako jih nihče ne mara. Še dobro da obstajajo normalne ženske.

pri vsej gnojnici, ki jo ravno ti zlivaš po ženskah tu gor, si zdaj tako prizadet ob izjavi, da se eni fufli ne zdite najlepši????

buhuhu v jok in na drevo.

Kaj je pa zdaj spet z učiteljicami narobe? 🙂

Men so grdi orientalci (ti muslimani), ki prihajajo…. joj kolk so mi grdi, pa tudi Balkanci so mi grdi. Lepi so mi pa evropejci, severnjaki….

Čeprav mi tudi črnici niso grdi. V bistvu so mi grdi le orientalci, pa tisti Balkanci, ki so jih podobni…. ti so mi pa tolk grdi…. joj…. Ampak spet, Indijci mi pa niso grdi….

Mislim, da je tako zato, ker muslimani sovražijo vse kar ni islam, ker če ni bi sovražili vsega, ne bi bile stalno vojne. Samo ljudje polni sovraštva stalno živijo v vojni.

In kje je namignila, da naj bi bili grdi?
Na priloženem linku tega ni. Glede genov pa je lahko mislila marsikaj: pamet, karakter, mogoče celo dolžino orodja, marsikaj… ženske ponavadi pri moških gledamo vse kaj drugega kot videz. Tudi videz, ampak dosti stvari je pred videzom.

ja seveda, ker ti je všeč ne moreš verjet da bi kaj takega izjavila. Zato se sedaj grdo sprenevedaš. Pa kdo ji je kriv da ona ni sposobna dobit tipa.

Za Mojco Mavec slovenski moški niso dobra izbira, saj da jim slovanski geni niso dobro prizanesli http://www.antenastajerska.si/2129%5B/quote%5D
Je pa zanimivo, kako so geni prizanesli le takšnim zafrusriranim ženskam, ki bi naj bile boljše od moških. 🙂
Tudi geni niso več to kar so bili in so padli pod vpliv feminističnega gibanja. 🙂

Ali je tudi to skopirala iz tuje revije in objavila v Oni?

New Report

Close