Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober vazelin/balzam za ustnice

Dober vazelin/balzam za ustnice

Po preboleni virozi imam katastrofalne ustnice. Suhe, razpokane …
Kako naj jih nahranim in osvežim? Poznate kakšen res dober balzam za ustnice?

Jaz uporabljam blistex lip relief cream in sem super zadovoljna.

http://www.salma.si/blistex/lip-relief-cream-balzam-za-suhe-in-razpokane-ustnice/

Za takšne primere kar Bepanten.

nova
Uredništvo priporoča

Blistex definitivno brez konkurence.

Probala že vse živo, najslabša je labella. Blistex je še kar, a meni je ustrezala le ena “medial” varianta, ki je že par let ni več za dobit, v tubici pa je … ok, za silo ok, aobstaja boljše. Medexovo mazilo je boljše, pa Burt’s Bees in ne morem verjeti od Maybelline Baby Lips (sicer poleg nevtralnega tudi “obarvano”). Svojim punčkam kupila lani, pa za hec probala in … postrala trajnica.

Krasna ima sivkin vazelin, dobiš v DM in lekarnah. Pomaga tudi med. Morda ti manjka cinka.

preizkusila ze kar nekaj balzamov, labello, balea so zanic, ce hoces res nahraniti ustnice. blistex je kul, ampak meni je najboljsa alverde ognjic, na koncu se vedno vracam k njej pa se cena je zelo ok.
drugace je pa fajn tud med namazat na ustnice, potem ga pa dol polizat – preverjeno pomaga!

Meni je daaleeč najbolši balzam za ustnice Dm-ov Alverde calendula. Daje čudovit občutek ustnicam, in hitro popravi stanje le teh.

Men je najbolj super Dvorec Trebnik balzam z medom in propolisom, ki je narejen iz čebeljega voska. Uporabljam ga tudi za nočno nego.

Bebe intensive care.

Probala vse zivo, ko sem imela od vetra vse ustnice osmojene in razpokane so krvi je pomagal sam Medexov vazelin in to zelo hitro, od takrat sam se to in za otroke tudi

Jaz pa ne zamenjam za nič na svetu dveh Avene (lekarniška kozmetika) izdelkov za ustnice in sicer:
– Cold cream lip cream in
– Cold cream lip stick.

Avtorica, če si mogoče iz LJ in bi ju želela sprobati pred nakupom … ti ”omogočam” probo pri meni doma,
jaz sem SUPER ZADOVOLJNA!
Cream stane prib. 11 EUR, stick malo manj kot 7 EUR.

Skratka, kakšna struktura, pa občutek na ustnicah, še rahlo (ampak res – rahlo!) jih pobeli … top sh*t!!! 🙂

New Report

Close