Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kot sem rekel.Ženske niste za vodilna mesta.

Kot sem rekel.Ženske niste za vodilna mesta.

Enostavno niste kos situacijam,ker zamrznete.
Evropo je potunkala ženska.
Na Hrvaškem tudi ženska zakuhala invazijo.
Klonete že ob najmanjšem pritisku.Drugače pa v družinah zganjate paniko,histerijo in ustvarjate živčno atmosfero kjer se še najbolj skuliranemu tipu po določenem času zmeša.

pa ti predlagam da se zadržiš neprimernih komentarjev

Vesna Pusič,danes;”‘Teroristi putuju avionima, a ne čamcima preko Mediterana'”

Tolko o ženskah na pozicijah,dovolj sem povedal.

Na Hrvaskem je ze 20 000 migrantov.

Tolk kot ste moški zahebal svet, ga ženske me mormo v sto generacijah na vodilnjih položajih.

Če bi ženske vladale svetu, ne bi bilo vojn. Samo kup ljubosumnih držav, ki se ne bi pogovarjale med seboj. 😉

Sem ženska in glede na moje izkušnje, so ženske slabe vodje v gospodarstvu, s popolnoma vseh vidikov, še najbolj pa človeškega in človečnega … Za ostale segmente ne morem odgovarjat.

Prej jih naprej spustijo, prej se jih rešijo. Enako velja za nas.

V zgodovini se je zvrstilo že kar nekaj vladaric, ministrskih predsednic in večina se je proslavila z z vojnami, nasilnim zatiranjem uporov, protestov in podobnimi demokratičnimi dosežki.

Zgodovina pravi drugače.

Sicer pa mi nimamo ženske, imamo Cmerarja. Bomo videli, kaj bo naredil kot dec…

To je pač dejstvo katerega je treba sprejeti.Ženske ste zmožne marsičesa,vas ne mislim poniževati.
Glede marsičesa ste tudi boljše od dedcev a vodenje je druga stvar,sploh takšnih projektov.
Živci vam prej gredo,ne zdržite pritiska in se zlomite,ste pač nežno grajene.
Merkelca je naredila največjo škodo Evropi od rimskega cesarstv dalje,tipična ženska,ki se je zlomila pod pritiskom namesto,da bi stala trdno.

Sej pravim, dejstva….tok, kot ste moški zafural svet, ga ne more sto Markelc v sto letih….
Bi bil že čas ja, da odstopite s položajev in se nehate delat džeke za vsako ceno (in predvsem
za ceno miljonov življenj)…znižat nivo testosterona, ostro kaznovat vsak vzgib nasilja..pol bo
pa mogoče kdaj mir.

A štedilnik v kuhinji pa ni vodilno mesto:))

Se strinjam z avtorjem.

Merklova v sloveniji, bi nedvomno pokosila vse “moške”.

Ženska ne more funkcionirat, če so okrog nje sami moški, ki jim je treba napisat, narisat, razložit in še ne razumejo…

Sem ženska, pa se s tem popolnoma strinjam

O madona, nima veze- če ne bi bilo Merklove, bi bil kak drug dec,ki bi naredil isto. Samo ti iščeš ene izgovor, zakaj je situacija zajeb….. Nima veze spol, pač pa kaj drugega! In ko smo že pri tem-a nimajo večine držav v rokah prav deci?�Potemtakem so ti se manj sposobni. Kaj potem ostane? Dvospolniki?

New Report

Close