Starševski čvek

Migrena-Ko ne pomaga nobeno zdravilo več.. ali pač?

Default avatar
Ne poslusaj teh domacih vracev. Kot sem rekla. Zamenjaj okolje in prostor.
Default avatar
Zelo močna tableta je tudi Doreta, pa Zaldiar, ki je polovico šibkejši od nje, ampak še vedno močan, Tramal je bil prvi na trgu, tako da poskusi dobit nekaj od tega na recept . Važno pri tebi je samo zmanjšati trpljenje ali ukiniti ga ! Zato da živiš normalno. Ne jej čokolade nikoli sira. Preveri katera živila sprožajo migreno in jih ne jej, jej samo zate vredu živila.
Default avatar
Srečko5 je napisal/a:
Mi ne uspe, nekaj me blokira, drugače bi te že.
S čajem smo malenkost uspeli, gre to bolj počasi, ker še nimamo izkušenj?
Zanima me, če bi bil efekt s 5% CBD kapljicami ali bi bil učinek ravno nasproten, da sploh ne bi spala, ali premalo %, boljši 10%? Koliko kapljic?
Gospa je preko 90, nizke rasti, okr. 40 kg.
Default avatar
A kri so ti že kdaj pregledali za boreliozo in klopni mening.?
To ni tako nedolžno
Simptomi se lahko pojavijo tudi 10in več leta kasneje

A na MR glave si že bila?
Default avatar
Moj recept za uspešen boj z migreno z avro:
- dieta brez glutena
- povzročitelj pri meni so tudi arašidi
- LDN - nizkodozni naltrekson - več v FB skupini LDN Slovenija

Že več kot eno leto in pol nisem vzela nobenega protibolečinskega zdravila.
Default avatar
Srečko za spanje je napisal/a:
Sam ne uporabljam kapljic, edino, da se drugače ne da jemati, konzumirati.
Naredijo se kapsule s točno določeno sestavo.
10mg cbd rso olja
25mg cbd rso olja
Zato, ker veš točno sestavo ene kapsule in količino kanabinoidov v njej.
Tako točno veš, koliko cbd kanabinoida si zaužil in potem lahko korigiraš terapijo.
Kapsule se delajo iz 3 različnih cbd rso olja, zato, ker eno olje deluje na enega človeka, na drugega pa ne. Izkoristek kanabinoidov pri jemanju kapsul je 3x večji, kot klasičen rso protokol ali kot pri jemanju kapljic, če so na alkoholni bazi.
Naredi se nekaj vzorcev in pri tistih, kjer čutiš najboljši efekt, te se potem naročijo in naredijo.

Tinkturo, ki jo imaš, jemanje kapljic lahko pojačaš. Samo vedi, tinkturam v prosti prodaji vzamejo THC kanabinoid ven, zato je tudi samo delovanje, zdravljenje slabše, kot pri produktih, kjer se to ni naredilo. To pa zato, ker ni sinergije med kanabinoidi.

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami.
Default avatar
Srečko5 je napisal/a:
Hvala ti za trud. Bomo poskusili, kaj bo pri tako visoki starosti in hudi demenci koristilo in najbolj pomagalo.
Verjetno demenca in konoplja še ni dovolj raziskano.
Če pa pišeš na mail, ga bom dala. Več glav več ve in dobre izkušnje so zlata vredne.
Default avatar
Srečko za spanje je napisal/a:
Moj email: [email protected]
Tukaj me dobiš.
Pomaga za demenco, ker dela konoplja nove povezave v možganih.

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami.
Default avatar
Piši na email [email protected]

in izvedel boš vse o konopljini smoli, pridelani iz industrijske konoplje z vsebnostjo 44% cbd ja.

In ja kot je že dejal Srečko, zadeva zares pomaga.

Izdelana po principu RSO - Rick Simpson Oil

Lp
Default avatar
Pozdravljeni
Hvala za nasvete.
Sem bila v laboratoriju, za boreliozo. Čakam izvid. Na testiranje za alergije imam tudi namen it. Tako da nekaj pregledov, potem bomo pa vidli.
Drugače pa...kava z limono je zame brez pomena. Spila sem je na litre, pa nič.
Potem tramal, doreta, zaldiar...nič. Kot če bi jedla bonbone. In meni je pomembno najt zdravilo, ki ne bo sama kemija. Ker tega imam dovolj. Nočem več tako živet, ker mi uničuje vse organe, pa še pomaga ne.
Definitivno moram nekaj narediti, da se ognem vsakdanjemu stresu, ki mi ga povzročajo ljudje okoli mene. Nekako moram to razrešit.
Bila sem pri Bitencu, dobila smolo...začela sem jo jemat, poleg tega se trudim s prehrano. Odstraniti moram vse živalske maščobe, vse mlečne izdelke, sladkor, sol, moko(belo), kavo, alkohol,... dieta ni enostavna. Bom poskušala, kolikor bom zmogla.
Default avatar
Sicer je bilo vprašanje na forumu odprto že dolgo nazaj, pa vseeno. Verjetno ta težava tare marsikoga, marsikdaj. Z migrenami se običajno srečujem po intenzivni vadbi ali po obisku savne. Glavobol običajno spremlja tudi bruhanje. Pri migreni, ki se me je lotila včeraj, je bilo bruhanje ciklično - večkrat v roku ene ure. Želodec ni ničesar zadržal, tako si tudi s tableto nisem mogla pomagati. Ker sem bila že čisto izčrpana, sem tuhtala, kaj še bi lahko naredila - in takrat sem spomnila konopljinih oz CBD kapljic - te gredo direkt pod jezik, tako da bi mogoče lahko celo delovalo. In je res. Pomirilo mi je želodec, glavobol in me v nekaj minutah tako sprostilo, da sem lahko zaspala. Ker verjamem, da je marsikdo v takih primerih obupan, sem želela deliti izkušnjo. Mogoče pomaga še komu...
Default avatar
tadejac je napisal/a:
o nastavitvi atlasa

Sodelavka je bila zaradi migren pri mislim da kiropraktiku- ki ji je delal nekaj s tisto kostjo zadaj na vratu- atlas. Tudi ona je imela hude in pogoste migrene, ni pomagalo nič. Po tej nastavitvi so ji migrene čisto nehale, imela je mir 3 leta. Nobene migrene! Zdaj pa so se ji spet začele pojavljati, sicer pravi da v blažji obliki kot prej in manj kot prej, ampak so spet začele. Se splača probat, če imaš tako hude probleme.
Default avatar
Katere kapljice od konoplje so vam pomagale.Hvala
Default avatar
ela9x9 je napisal/a:
Katere kapljice od konoplje pomagajo.Hvala
Default avatar
Zamenjaj okolje in prostor. Pomaga. Preverjeno..
Default avatar
Migrene imam ob lunah, spremembi vremena, prevelikem stresu. Jemala tudi po 10 aspirinov ali ostalih protibolecinskih tablet. Nič ni pomagalo.
Danes mi učinkovito pomagajo tablete Imigran sprint...vzeti jo je potrebno takoj, ko začutiš, da se začenja glavobol. Včasih pomaga po pol ure, včasih prime kasneje, ampak vedno učinkuje in lahko uživam v dnevu brez bolečin. Pomembno pa je, da jo res vzameš takoj, ob prvih znakih, čeprav je to sredi noči.
Default avatar
Pojdi na pregled k dr. Pogacniku, nevrologu, da ti doloci tip migrene. Nato se zdravi dalje po dolocitvi vzroka.
Nsar zdravila migreno poslabsujejo, v bistvu telo navajajo samo na vec. v takih primerih so zelo ucinkoviti triptani. Sam jemljem Frotan in se mi je stevilo migren iz 20 dni na mesec znizalo na enega. Torej celovit pregled nato dolocitev terapije. Ter mnogo gibanja na svezem zraku...preverjeno pomaga!