Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek červar porat

červar porat

kdo je bi v zadnjih letih v červar porat na morju? a mi lahko napišete kak je kraj ,plaža,okolica,… glavno vse me zanima

Lepo je tam.Predvsem mesto Poreč in nudistični kamp ulika.poleg starega červarja.novi červar je pa standard.

Meni je Červar Porat grozljiv. Apartmajski bloki so grdi, nevzdrževani.

Plažo so sedaj uredili. Je pa majhna in vedno zelo polna…brisača do brisače.

Ulika je super.

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Ulika je res fajn, sam je tud zda jv sezoni gneča za ponoret. Pa tudi FKK je, v večini in vozit se je treba do tja – meni NO GO, da se vsak dan 2 x ali 3 x trajbam s kiblo na plažo. Sam Červar je meni koma, ko da si Dravlje ali Fužine dal ob morje. Plaža tudi ni ravno blizu, majcena, majcena je in če imaš majhne otroke, za mene misija nemogoče. Na tisti mini plažci se ne moreš niti prestopit, morje tudi ni prav strašno čisto, če nisi ravno v centru ob laguni “doma”, se pa do tiste plaže tudi konkretno nahodiš. Skratka – za penzioniste ali take, ki jim tak način odgovarja, čist fajn, za kako družino z malimi otroki pa ni glih sedmica na lotu.

Lepo je tam. Poceni hrana in pijača, odlične hotelske usluge, prijazni domačini …

Khmmm, kje pa sploh je to?

ulika je ena najbolj urejenih plaž in zelo čist in urejen kamp.na nivoju.je pa pet minut peš od starega červarja.nam je super tam

kako se pa vam zdijo apartmaji Rona?

kaj si bil tam al ne

Če si zadovoljen v bloku, so ok.

Červar je zadnjih 25 let vse prej kot ideal počitniškega kraja. Sicer sem bila tam nazadnje pred kakšnimi 5 leti, tako da dopuščam možnost, da so v tem času kaj spremenili na bolje. Nisem bila v blokih od Rone, v enih drugih, ti so bili znotraj kar o.k., blok kot tak pa ne v bogvekako dobrem stanju. Do plaže je kar nekaj se za sprehodit (spet pa ni zelo daleč), tud plaža ni nič posebnega. O kakšni posebej dobri gostinski ponudbi tud ne vem.

kaj pa zvečer imajo kakšne tržnice ?

oj..
naju pa zanima fkk ulika,najbližja pot do tja iz červarja brez avta,in če treba plačat dnevni vstop na fkk…
al mogoče gdo pozna kako divjo fkk plažo v bližini…..
hvala za povratni info

ja treba plačat za dva odrasla 50 kun. drugače pa je tam zelo lepo,veika plaža,gostilne,pekarne,… brez avta je kar precej daleč

veliko je takih kotičkov ob morju kjer ste z družino sami

oj..
–neven–hvala za info…o fkk uliki..
a mogoče veš za divje fkk plaže v okolici…
hvala

sprehodiš se malo ob obali in je kar veliko kotičkov ud redne plaže (divje) in se kopaš

U CP je lijepo, ugodno i udobno.
Domacini su vrlo normalni, pristojni, susretljivi i ljubazni.
Pravo malo misto, koje cine dobri ljudi.
More je na nekoliko koraka, plaza na 300 koraka.
CP je izgradjen moderno, ima sve sadrzaje.Urbanisticki je odlicno organizovan.
U CP ljudi se izmedju sebe poznaju, pozdravljaju, razgovaraju, druze i kavica se pije sa susjedima.
Meni i mojoj obitelji je CP, odlicna oaza u svakom pogledu, volimo ga.
CP treba malo usminkati, to ce bit kad svi mi sto volimo CP, to sminkanje pomognemo licnim srestvima, jos ako grad Porec nesto doda, ima da svijetli.
Ugostitelji bi trebali, za zabavu pozvati muzicare, da upotpune vecernji ugodjaj.
Bilo bi korisni, kad bi bar u sezoni imali ambulantu,lijecnika i sestru.
Toliko od mene o lijepom malom mijestu Cervaru.

U CP je lijepo, ugodno i udobno.
Domacini su vrlo normalni, pristojni, susretljivi i ljubazni.
Pravo malo misto, koje cine dobri ljudi.
More je na nekoliko koraka, plaza na 300 koraka.
CP je izgradjen moderno, ima sve sadrzaje.Urbanisticki je odlicno organizovan.
U CP ljudi se izmedju sebe poznaju, pozdravljaju, razgovaraju, druze i kavica se pije sa susjedima.
Meni i mojoj obitelji je CP, odlicna oaza u svakom pogledu, volimo ga.
CP treba malo usminkati, to ce bit kad svi mi sto volimo CP, to sminkanje pomognemo licnim srestvima, jos ako grad Porec nesto doda, ima da svijetli.
Ugostitelji bi trebali, za zabavu pozvati muzicare, da upotpune vecernji ugodjaj.
Bilo bi korisni, kad bi bar u sezoni imali ambulantu,lijecnika i sestru.
Toliko od mene o lijepom malom mijestu Cervaru.

To nije istina.

Odgovor na objavo uporabnika
Miroslav, 25.12.2020 ob 18:16

U CP je lijepo, ugodno i udobno.
Domacini su vrlo normalni, pristojni, susretljivi i ljubazni.
Pravo malo misto, koje cine dobri ljudi.
More je na nekoliko koraka, plaza na 300 koraka.
CP je izgradjen moderno, ima sve sadrzaje.Urbanisticki je odlicno organizovan.
U CP ljudi se izmedju sebe poznaju, pozdravljaju, razgovaraju, druze i kavica se pije sa susjedima.
Meni i mojoj obitelji je CP, odlicna oaza u svakom pogledu, volimo ga.
CP treba malo usminkati, to ce bit kad svi mi sto volimo CP, to sminkanje pomognemo licnim srestvima, jos ako grad Porec nesto doda, ima da svijetli.
Ugostitelji bi trebali, za zabavu pozvati muzicare, da upotpune vecernji ugodjaj.
Bilo bi korisni, kad bi bar u sezoni imali ambulantu,lijecnika i sestru.
Toliko od mene o lijepom malom mijestu Cervaru.

Miro, pa ti to resno. Červar je mesto duhov. V bližini je marina, kar je edino pozitivno. kakšni prijazni ljudje, ki se med seboj poznajo in pozdravljajo. Červar je nastal v 70 letih kot sindikalno letovišče za vso bivšo Jugo. Z razpadom Jugoslavije so v Červar naselili begunce, nekateri so še danes tam. O obali ne bi govoril.

New Report

Close