Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo, Bavčar ne gre v zapor….

Evo, Bavčar ne gre v zapor….

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/neuradno-bavcarju-vrhovno-sodisce-zadrzalo-izvajanje-sodbe

kako pričakovano, krivisodje je zadržalo izvajanje sodbe, Igor je na dopustu (tako bolehen), če bi se Slovenija želela postaviti na noge bi v prvi vrsti morali menjati komplet sodniško in tožilsko klientelo….

Bavčar gre po Zidarjevih stopinjah. Ta dva bosta na smrt bolna vse nas preživela v slasti in masti.

Kar se mene tiče, tudi, če ne gre – samo vse nakradeno in nepošteno premoženje naj poberejo njemu in najbližjim sorodnikom. Pa v kakšno barakarsko naselje z njim. Ter družbeno koristno delo do konca življenja 5x na teden po 5 ur na dan minimalno.

nova
Uredništvo priporoča

Moja znanka že 20 let živi v Nemčiji. Zadnjič sva se pogovarjali in pravi, da jo ljudje kar naprej sprašujejo, kaj se pri nas dogaja,kako da kriminalcem ne sodijo, jih zaprejo. Pravi, da se nam ljudje posmehujejo, nas ne jemljejo resno. Najbrž enako tudi evropski ,svetovni politiki.

Točno to!

Jaz bi mu sicer povečala ure na 6 x na teden po 10 ur.

Od česa ta papak živi? Ima socialno podporo? Pa kar se zdravljenja tiče – kar naj ga financira Zorčeva&company iz svojega žepa!

Točno to!

Jaz bi mu sicer povečala ure na 6 x na teden po 10 ur.

Od česa ta papak živi? Ima socialno podporo? Pa kar se zdravljenja tiče – kar naj ga financira Zorčeva&company iz svojega žepa![/quote]

Sigurno ima kje kakšno malenkost na strani;). Ni mu hudega.

Ja, edino vse mu pobrat, pa fizično delo za 400€ na mesec.

Ma, ja. Neki povprečni švabi se pa res zanimajo za afere slovenskega kurnika. Kot da smo Amerika, da smo vsem pomembni. Zunaj nihče Slovenije niti na zemljevidu ne zna poiskat, ne pa da se bo brigal za naše politične bedarije.


Že danes popoldan bo zdrav kot riba!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ma, ja. Neki povprečni švabi se pa res zanimajo za afere slovenskega kurnika. Kot da smo Amerika, da smo vsem pomembni. Zunaj nihče Slovenije niti na zemljevidu ne zna poiskat, ne pa da se bo brigal za naše politične bedarije.[/quote]

Kje pa piše,da živi med povprečnimi Švabi? Težko verjeti, a tudi Italijani,Avstrijci nas poznajo po teh stvareh. Komaj kaj več, kot povprečni.

Ma, ja. Neki povprečni švabi se pa res zanimajo za afere slovenskega kurnika. Kot da smo Amerika, da smo vsem pomembni. Zunaj nihče Slovenije niti na zemljevidu ne zna poiskat, ne pa da se bo brigal za naše politične bedarije.[/quote]

Dunajčan, naš sosed na vikendu, obvlada našo pol.sceno. Pripoveduje, da veliko ljudi pozna situacijo (tudi naši priseljenci) pri nas, tako da , zunaj se tudi ve za te naše ribarije.

Ma, ja. Neki povprečni švabi se pa res zanimajo za afere slovenskega kurnika. Kot da smo Amerika, da smo vsem pomembni. Zunaj nihče Slovenije niti na zemljevidu ne zna poiskat, ne pa da se bo brigal za naše politične bedarije.[/quote]

Kje pa piše,da živi med povprečnimi Švabi? Težko verjeti, a tudi Italijani,Avstrijci nas poznajo po teh stvareh. Komaj kaj več, kot povprečni.[/quote]

Get real. Razen če so tudi sami v korupcijskih vodah, ali pa MOGOČE novinarskih, pojma nimajo.

Ma, ja. Neki povprečni švabi se pa res zanimajo za afere slovenskega kurnika. Kot da smo Amerika, da smo vsem pomembni. Zunaj nihče Slovenije niti na zemljevidu ne zna poiskat, ne pa da se bo brigal za naše politične bedarije.[/quote]

Kje pa piše,da živi med povprečnimi Švabi? Težko verjeti, a tudi Italijani,Avstrijci nas poznajo po teh stvareh. Komaj kaj več, kot povprečni.[/quote]

Ja, Italijani se pa sploh za nas zanimajo. Sto kilometrov zahodno od Trsta nobeden niti ne ve, s katero državo Italija meji na vzhodu.

v teh državah obstajajo tudi časopisi….
takih člankov je ogromno….

http://www.n-tv.de/politik/Slowenien-und-Griechenland-vorne-weg-article10602551.html

v teh državah obstajajo tudi časopisi….
takih člankov je ogromno….

http://www.n-tv.de/politik/Slowenien-und-Griechenland-vorne-weg-article10602551.html%5B/quote%5D

Ja, en članek o Sloveniji na mesec je pa res ogromno. Pri nas je več člankov o Afriki.

Jaz se za politiko načrtno čim manj zanimam, ker me je globoko sram, da živim v taki državi.
Pa vseeno občutim vsakič kot brco v trebuh, ko preberem takele novice.
Danes kar dve, ta o Bavčarju, in ona o Janši, ki bo (poleg nakradenega) dobil še ODŠKODNINO.
Kdo bo meni dal odškodnino za požrte živce ob dejstvu, da pri nas se lopovov ne lovi.
Če se jih že lovi, se jih ne ujame.
Če se jih že ujame, se jih ne obtoži.
Če se jih že obtoži, se jih ne obsodi-
Če se jih pa po nekem čudežu obsodi, pa do zdaj NITI EDEN ni šel sedet.

Z izjemo Hilde, ki je pa na svojo smolo ženska in ima kot taka premalo podpore med lobiji….

In mi smo sokrivi, ker smo tiho in gledamo.

Piše se o nas v časopisih, seveda. Tako, kot se piše o Grčiji, Kosovu, tudi Afriki.

Sem pa tja se v tujem tisku kaj napiše o nas. Bere pa tega nihče ne. Kdo pa pri nas bere članke o Armeniji?

Sem pa tja se v tujem tisku kaj napiše o nas. Bere pa tega nihče ne. Kdo pa pri nas bere članke o Armeniji?[/quote]

Povprečen državljan /v tujini/ prebere tak članek mogoče enkrat mesečno, ostali 3x. Le kako bi lahko vedeli, kaj se dogaja pri nas? Nam se tudi ne sanja, kaj se dogaja v Grčiji,Armeniji.

Ma, ja. Neki povprečni švabi se pa res zanimajo za afere slovenskega kurnika. Kot da smo Amerika, da smo vsem pomembni. Zunaj nihče Slovenije niti na zemljevidu ne zna poiskat, ne pa da se bo brigal za naše politične bedarije.[/quote]

Dunajčan, naš sosed na vikendu, obvlada našo pol.sceno. Pripoveduje, da veliko ljudi pozna situacijo (tudi naši priseljenci) pri nas, tako da , zunaj se tudi ve za te naše ribarije.[/quote]
in vikend je pa kje?
v sloveniji?
potem ima menda interes, da spremlja stanje pri nas, ker ga skrbi, ali mu bodo slučajno vikend vzeli…

Dunajčan, naš sosed na vikendu, obvlada našo pol.sceno. Pripoveduje, da veliko ljudi pozna situacijo (tudi naši priseljenci) pri nas, tako da , zunaj se tudi ve za te naše ribarije.[/quote]
in vikend je pa kje?
v sloveniji?
potem ima menda interes, da spremlja stanje pri nas, ker ga skrbi, ali mu bodo slučajno vikend vzeli…[/quote]

Vikend je na Hrvaškem, legalno kupljen. Tovrstnih problemov ni. O Sloveniji bere, vidi na TV, sliši od ljudi.

Glede na skorumpiranost sodnega sistema me to niti malo ne preseneča…Slovenija je že več kot 20 podalpski raj za kriminalce in korupcijio…
Tudi to je Mirotova pravna država kateri je tako rad svetoval…

New Report

Close