Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urinirate v bazenu?

Urinirate v bazenu?

Jaz ja, če je WC predaleč …

Vi?

Ja

Jaz zato na bazene ne hodim, se mi je že v otroštvu zagabilo na kvadrat.

naslednjič, ko vama bo kaj takega prišlo na misel, se spomnita na svoje zdravje… če vama je kaj mar zanj vsaj več tega ne bosta naredili.

Sicer pa mi ni jasno, kje vam je kultura in spoštovanje okolice? Kaj če greš po cesti in je wc predaleč, tudi pač kar spustiš skozi hlače? Verjetno ne… zakaj to potlej počneš v bazenu?
In potem se pritožujete nad nekulturo otrok… kako le bodo oni kulturni, če jih vzgajajo taki odrasli. Sramota res.

Jaz tudi priznam. Saj to vecina dela kaj se bunis. Ma dej dej ce je to tak hudic pol pa se zapri u sobo pa se zabubi u svojo cisto postlo.

Vcasih, ko sem bila majhna, ja. Zdaj pa ne vec, NIKOLI. Prav tako moj sin 6 let ne lula v bazen. Vedno gre na stranisce!! Tako kot jih navadimo, tako bodo delali.

Enako.

Ogabno. Preden gres v bazen naj bi se stusiral, vi pa lulate notri. Zato pa imamo sami bazen, da ne hodimo na javne.

Večina? Ja, otrok. Odrasli s kančkom soli v glavi pa ne. Vsaj mislila sem tako? Pa se zavedaš, če že nimaš toliko empatije, moralnega čuta in družbene odgovornosti v sebi, da tega ne bi počel-a zaradi vseh nas, da uriniranje v bazenu škodi predvsem tebi sami/samemu? Naša koža nas že ščiti pred bakterijami, tako da če se kopaš v scavnici, razkuženi s klorom, te ne bo konec, ampak med uriniranjem se razširi sečevod in takrat vse te bekterije iz bazena pridejo vanj, najbolj banalna posledica pa je vnetje mehurja, sečnice, da ne govorim o hujših vnetjih v telesu, ki te lahko zaradi tega doletijo… Skrbi vsaj zase, če že za druge nisi zmožen/na.

Kje pri bazenih je pa WC tako zelo daleč, da razdalje ena gos ni sposobna prehodit?

Večina? Ja, otrok. Odrasli s kančkom soli v glavi pa ne. Vsaj mislila sem tako? Pa se zavedaš, če že nimaš toliko empatije, moralnega čuta in družbene odgovornosti v sebi, da tega ne bi počel-a zaradi vseh nas, da uriniranje v bazenu škodi predvsem tebi sami/samemu? Naša koža nas že ščiti pred bakterijami, tako da če se kopaš v scavnici, razkuženi s klorom, te ne bo konec, ampak med uriniranjem se razširi sečevod in takrat vse te bekterije iz bazena pridejo vanj, najbolj banalna posledica pa je vnetje mehurja, sečnice, da ne govorim o hujših vnetjih v telesu, ki te lahko zaradi tega doletijo… Skrbi vsaj zase, če že za druge nisi zmožen/na.[/quote]
se strinjam točno to. Saj to sem jaz zgoraj povedala zgornjima dvema. Morebiti bo tem egiostom kapnilo šele ko gre za njihovo zdravje, ker drugače se očitno na okolico sploh ne ozirajo.
Me zanima, če tudi sicer živijo tako,da odpadke mečejo, kjer jih je volja, če koša pač ni blizu… ipd.
Pa doma pred hišo na vrtu imajo verjetno tudi vse polulano in polno iztrebkov, ker pač wc-ja ni pri ta zadnji ravno in se jim ne da notri…??? verjetno ne ko gre za njih same in njihovo domače okolje to ne velja, a ko so v tujem ali skupnem okolju, jih pa kar malo briga za skrb in spoštovanje okolice (tako oseb in narave, okolja) in počno pač kar jih je volja… Skrajni egoisti so to!

Tole je zelo res, kar je napisano zgoraj.
a če se kopaš v scavnici, razkuženi s klorom, te ne bo konec, ampak med uriniranjem se razširi sečevod in takrat vse te bekterije iz bazena pridejo vanj, najbolj banalna posledica pa je vnetje mehurja, sečnice, da ne govorim o hujših vnetjih v telesu, ki te lahko zaradi tega doletijo… Skrbi vsaj zase, če že za druge nisi zmožen/na.[/quote]

Jaz se nikoli ne polulam v bazen, ker je to v prvi vrsti brezobzirno do drugih. Mi je pa jasno, ko grem na WC, da je zelo čudno, da sem ena izmed redkih, ki ga sploh obiščejo, bazeni pa polni. Za to drugo pa vem par let in celo umazana morska voda je menda lahko nevarna. Bazene obiskujem pogosto, ker imam težave s sklepi in jih rabim iz razloga fizioterapije.

Če se trudim razumet, da eni uživajo v lastni scalnici, mi je pa vseeno težko razumet, da se ne zavedajo (glede na odgovore zgoraj), da plavajo v scalnici še vseh ostalih. Bruh.

p.s. In to dame, ki pridno perejo brisače, bojijo se vsake klinčeve mačje dlake ipd. Hkrati pa svoja sonca po bazenih s scanjem škropijo.

Kje pri bazenih je pa WC tako zelo daleč, da razdalje ena gos ni sposobna prehodit?[/quote]
morebiti bi ji bilo potrebno predlagati, da si drugič kahlo sabo nese in si jo postavi ob rob bazena…

Kje pri bazenih je pa WC tako zelo daleč, da razdalje ena gos ni sposobna prehodit?[/quote]
morebiti bi ji bilo potrebno predlagati, da si drugič kahlo sabo nese in si jo postavi ob rob bazena…[/quote]

Še boljše bi bilo, če bi v bazen zlili kakšno snov, ki bi urin okoli prašičev obarvala s kakšno zelo vpadljivo barvo.


pa ne samo to… za to,d a se lahko kopajo v scalnici so pripravljene celo plačati lepe denarce in to za celo družino, ker bazeni sploh niso poceni…
me zanima če otroku svojemu doma tudi kopel v banji pripravijo tako, da predhodno same opravijo potrebo v natočeno vodo … ker je pač to tako fajn po njihovem?????!
al pa celo glede na njihovo eazlago morebiti se jim ne da bojlerja prižgat in tako z lastnim uriniranjem vanjo vodo malo segrejejo… da ni treba do stikala zunaj pred kopalnco za bojler hodit, ker je zanje (pre)dolga pot.
groza res…

upam da imaš doma wc in koš za smeti dovolj blizu, ker si sicer raje ne predstavljam, v kakšnem svinjaku živiš …

Dej Yo, če si mestna dama fina, še ne pomeni da si vsesplošno izobrazžena. Gugl vse najde, tudi urinoterapijo…

Ker je nemogoče odkriti kdo lula v bazen, tiste neumnosti da lahko nekaj pride gor takrat ko lulaš (ker kao lahko tudi riba plava proti toku po deroči reki, pa kaj še) bomo z veseljem lulali še naprej.

Pa veselo se bunite, opice, lepo tunkanje vam in vašim sončkom želim.

http://www.snopes.com/science/poolpiss.asp

Dej Yo, če si mestna dama fina, še ne pomeni da si vsesplošno izobrazžena. Gugl vse najde, tudi urinoterapijo…[/quote]

Se nimam za mestno damo fino, vem pa, kaj je urinoterapija. Za razliko od tebe očitno.

Dej Yo, če si mestna dama fina, še ne pomeni da si vsesplošno izobrazžena. Gugl vse najde, tudi urinoterapijo…[/quote]
veš kaj je, če si že tako pameten glede urinoterapije potem se lahko zavedaš, da:
-je to prostovoljna odločitev posameznika, da pije lasten urin
– in še pomembno!!! čr se že pije lasten urin ga je potrebno piti v določenem času po izločanju, torej svežega, saj se s časom v njem razvijejo bakterije, ki so škodljive
– kot tretje najpomembnejše pri bazenih je pa – nihče, ki kupi karto si je ni zato, da bi plačal vstop do urinoterapije s tujim urinom
ali ti pač poznaš morebiti koga???da prihajaš ven s takimi bedastimi?

Meni je pa prav fino, če me zebe, pa se fino pogrejem. 🙂

jaz ja, ker me itak v bazenu v roku recimo pol ure vsaj 3x po malem scat pritisne…hodimo pa mi na bazen skoraj nikoli…ker se mi je ogabno namakat v taki vodi…otroka imam stara 7 in 4, pa smo šli mogoče 5x na bazen…otroka kolikor vem, gresta vedno na wc…ker sem jima rekla, če se bosta polulala v vodo, se bo obarvala modro in bodo vsi vedeli, da lulata v bazen…

Dej Yo, če si mestna dama fina, še ne pomeni da si vsesplošno izobrazžena. Gugl vse najde, tudi urinoterapijo…[/quote]
veš kaj je, če si že tako pameten glede urinoterapije potem se lahko zavedaš, da:
-je to prostovoljna odločitev posameznika, da pije lasten urin
– in še pomembno!!! čr se že pije lasten urin ga je potrebno piti v določenem času po izločanju, torej svežega, saj se s časom v njem razvijejo bakterije, ki so škodljive
– kot tretje najpomembnejše pri bazenih je pa – nihče, ki kupi karto si je ni zato, da bi plačal vstop do urinoterapije s tujim urinom
ali ti pač poznaš morebiti koga???da prihajaš ven s takimi bedastimi?[/quote]

Ej vama zgoraj, sta zapela da glava boli! relax…
V bistvu sem hotel sam n-yo mal podražit, pa zgleda da dons ni nč za hece…

New Report

Close