Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj mislite koliko hudičev v zdravniških haljah je posejanih po Sloveniji??

Kaj mislite koliko hudičev v zdravniških haljah je posejanih po Sloveniji??

Mislite, da je Radan edini primer v Sloveniji? Ste res tako naivni? Veste koliko je sadizma v naši družbi, koliko psihopatov ravno čaka, da bi morili, in vi mislite, da ti samo mirno čakajo in zatirajo svojo krvoločno naravo? Gredo med zdravnike, in pobijajo naše sorodnike, sam bog ve koliko teh stvorov še niso dobili, ki pobijajo naše sorodnike in zdravim ljudem režejo ude po nepotrebnem!? Vprašljivo je tudi, kakšne poizkuse vse dela zdravstvo na nas. Stotine ljudi je umrlo, ker jim dajo napačna zdravila, ampak zdravniki so kot mafija, vse pometejo pod preprogo, to gre z njimi v grob…

vprašanje..kaj pa če so ljudje želei dobiti te inekcije? Mislim če ti pamet dela, fizično si kaput, ne moreš si niti riti obrisat, niti soka nalit in popit…. bi ti živel tako življenje 24 ur na dan, bit pod komando svojih organov, presnove, brez možnosti vplivanja nanje?

ne vem kaj točno se je tam dogajalo, sam zna biti da so tudi bolniki bili za to. ker pač na bolje verjento ne bi šlo, navzdol pa…. pri nas so take smrti prepovreddane, dost ljudi pa tudi nima denarja da bi šli na klinike po svetu, pa tudo sam prevoz je lahk problem

jaz ne mislim soditi, niti pametovat, sploh ker tist kar pide ven je sam del slike, mene tam ni blo tako, da to je samo moje mnenje

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Je nekaj na tem, kar praviš:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/dopisovanje-med-radanom-in-njegovimi-sodelavci-razkrivajo-strasljive-podrobnosti.html

nova
Uredništvo priporoča

Si skrbel/a za koga z neozdravljivo boleznijo do konca? Čist do konca? ko čakaš, kolikokrat bo še vdihnil in izdihnil, pa če bo čez pol minute še enkrat? Ko že dva tedna leži v komi, daješ samo še morfij, da blažiš če sploh še čuti in samo čakaš, da srce neha biti? pa ko zagledaš modre prste na nogah in veš, da je konec res blizu?
Jaz si želim zase, da mi ne bi bilo treba tega doživeti, da mi dovolijo, da dostojno zaspim. pa če bi zaradi tega teden dni prej, kaj potem?

No ko boste bolani ali pa ko boste potrebovali operacijo se izogibajte kliničnega centra. A je mogoče kje problem?

Torej so zdravniki neumrljivi bogovi?

Se strinjam s tabo! Veš, kaj se mi zdi čudno, da vsi svojci molčijo! Obstaja možnost, da je obstajala kakšna povezava med svojci in doktorjem? Mogoče je dr. Radan tudi grešni kozel, njega so izbrali, da po njem tolčejo. Kdove, kaj se je v resnici dogajalo in se dogaja. Kdove, kaj vse se je v preteklosti dogajalo, ko se o tem ni vedelo. Sicer pa – vsi ti bolniki so bili paliativni, kar pomeni, da je bilo njihovo življenje že na koncu, pomeni, da so svoje življenje že dali skozi!
In res, groza je pomisliti, kaj doživljaš, ko ne moreš čisto nič, edino to še veš, da obstajaš.

In res, pohlep je najhujši strup. …Ni vredno obstajati, če nimaš nič koristi od tega…

zdravniki so itak samo predsoba pogrebnikov.

in so družbeno starhotno precenjeni.
Raje vidim, da me pogrebnik 3x dvigne iz jame kot dohtar 1x slabo umrje

Dobr je zdej vsi pametnjakoviči. Ko boste imeli težave boste pa prijokali do belih bogov.


Kaj, je, kreten_ček, a ti tvoj dohtar ni napisal bolniške, ko si streho pokrival? Pametnjakovič.


Kaj, je, kreten_ček, a ti tvoj dohtar ni napisal bolniške, ko si streho pokrival? Pametnjakovič.[/quote]

a koga poznaš, ki so ga dohtarji priklicali nazaj v življenje ☺
bt: pisanje bolniške do 30 dni gre na škodo delodajalca potem pa davkoplačevalcev — skratka – škodo delajo medicinci !!
pa še penzioniste predolgo držijo pri življenju na škodo davkoplačevalcev

Hočeš še kaj škodljivih vplivov medicincev?? Koruptivne nabave opreme ….

gre za pokojninsko reformo..

Se strinjam s tabo! Veš, kaj se mi zdi čudno, da vsi svojci molčijo! Obstaja možnost, da je obstajala kakšna povezava med svojci in doktorjem? Mogoče je dr. Radan tudi grešni kozel, njega so izbrali, da po njem tolčejo. Kdove, kaj se je v resnici dogajalo in se dogaja. Kdove, kaj vse se je v preteklosti dogajalo, ko se o tem ni vedelo. Sicer pa – vsi ti bolniki so bili paliativni, kar pomeni, da je bilo njihovo življenje že na koncu, pomeni, da so svoje življenje že dali skozi!
In res, groza je pomisliti, kaj doživljaš, ko ne moreš čisto nič, edino to še veš, da obstajaš.[/quote]

Tako lahko pisete tisti, ki niste imeli svojcev na nevrološki kliniki. Oče je umrl prav tam 2 leti nazaj. Hote ali nehote se sprasujem – je res umrl naravne smrti ali pa mu jo pri tem kdo pomagal? Njegovo bolezensko stanje je bilo neozdravljivo, ni se ničesar zavedal… Ful zagovarjam evtanazijo, ampak o tem pač ne odloča zdravnik!

V 10 dneh, ko je oče ležal tam, nisem videla nobenega zdravnika. Med obiski jih tam pač ni. Za informacije so dostopni eno uro na dan preko telefona. Ce jih imaš srečo doklicati, seveda.

To ni nič novega, bolnike odklapljajo ker jim gredo na živce.

Še marsikaj drugega se dogaja v naši bolnici in vrtijo se veliki denarji.

Si skrbel/a za koga z neozdravljivo boleznijo do konca? Čist do konca? ko čakaš, kolikokrat bo še vdihnil in izdihnil, pa če bo čez pol minute še enkrat? Ko že dva tedna leži v komi, daješ samo še morfij, da blažiš če sploh še čuti in samo čakaš, da srce neha biti? pa ko zagledaš modre prste na nogah in veš, da je konec res blizu?
Jaz si želim zase, da mi ne bi bilo treba tega doživeti, da mi dovolijo, da dostojno zaspim. pa če bi zaradi tega teden dni prej, kaj potem?[/quote]

Si ti res tako blesava ali se blesavo delaš? Tu ni govora o evtanaziji, ampak o ubojih zaradi proste postelje!

Bi ti rada umrla z injekcijo kalija? Ali s počasnim dušenjem? Sploh veš, kako zgleda smrt, če ti nekdo odklopi aparat – kako se človek bori ko nima kisika?

Matr si trapa!

Se strinjam s tabo! Veš, kaj se mi zdi čudno, da vsi svojci molčijo! Obstaja možnost, da je obstajala kakšna povezava med svojci in doktorjem? Mogoče je dr. Radan tudi grešni kozel, njega so izbrali, da po njem tolčejo. Kdove, kaj se je v resnici dogajalo in se dogaja. Kdove, kaj vse se je v preteklosti dogajalo, ko se o tem ni vedelo. Sicer pa – vsi ti bolniki so bili paliativni, kar pomeni, da je bilo njihovo življenje že na koncu, pomeni, da so svoje življenje že dali skozi!
In res, groza je pomisliti, kaj doživljaš, ko ne moreš čisto nič, edino to še veš, da obstajaš.[/quote]

Joj ženske, preden pišete neumnosti, se pozanimajte malo, kdo leži na intenzivnih oddelkih nevrološke klinike. Sklepam da tam še niste bile. To so pacienti, ki se praviloma ne zavedajo ničesar, ne morejo prosit za injekcijo, ne komunicirajo ali pa zelo omejeno. Poudarjam, govorim o intenzivnih oddelkih, sklepam da na ostalih oddelkih ravno niso morili.

Že kot sem samo vizuelno videla dr. Radana, bi ocenila,da bi lahko bil morilec. Vem, da to ni relavantno, ampak meni, da tak človek kot je on sodi med Trobca in Pluta – za zapahe, za vedno!
Ta članek je tudi groz en!!!
http://www.24ur.com/novice/slovenija/dopisovanje-med-radanom-in-njegovimi-sodelavci-razkrivajo-strasljive-podrobnosti.html

Si skrbel/a za koga z neozdravljivo boleznijo do konca? Čist do konca? ko čakaš, kolikokrat bo še vdihnil in izdihnil, pa če bo čez pol minute še enkrat? Ko že dva tedna leži v komi, daješ samo še morfij, da blažiš če sploh še čuti in samo čakaš, da srce neha biti? pa ko zagledaš modre prste na nogah in veš, da je konec res blizu?
Jaz si želim zase, da mi ne bi bilo treba tega doživeti, da mi dovolijo, da dostojno zaspim. pa če bi zaradi tega teden dni prej, kaj potem?[/quote]

Ne glede na vse, si želim, da o moji smrti odločijo jaz ali moji bližnji in ne karkšnakoli tretja oseba, tudi ne zdravnik, četudi bi se mu smilila. Sploh pa ne Radan, ki se v času nočnega dežurstva ne pusti motiti, da o ostalih stvareh sploh ne govorimo …

POLICIJA BO VERJETNO ŠE MARSIKAJ ODKRILA.

SRAM ME JE V KAKŠNI DRŽAVI ŽIVIM

Afera Radan odpira marsikakšno vprašanje. Kot kaže že ta tema, se bo verjetno izrodila v pogrom, v katerega ozadju so marsikdaj tudi osebne frustracije in fovšija, namesto da bi se s kulturnim argumentiranjem dotaknili vprašanj o etiki, deontologiji, vlogi zdravnika oziroma med. osebja, evtanaziji, človeka (ne le v vlogi pacienta) dostojni (ne le strogo medicinski) obravnavi, tudi denarja v zdravstvu. A za obravnavo takšnih tem je potrebno kaj več kot le udrihanje tja v tri dni.
Me ne preseneča, da so si bili okoli Radanovih dejanj najbolj na jasnem dežurni “poznavalci” v našem lokalnem kafiču. Kot kronično brezposelni brez najmanjše volje in sposobnosti, da bi se sami kje dokazali (večina se ni obnesla niti kot pomoč pri selitvah, s šolo so pa itak zaključili tam pri 16), imajo pač veliko časa za pametovanje. Ob takih debatah hitro preidejo na pokvarjenost zdravnikov in njihove plače. Ko pa kdo od njih ne more prdnit, pa hoče častit in ves priliznjen lazi okoli takih, za katere računa, da mu bodo pomagali. Pa na podoben hinavski odnos naletiš tudi marsikje drugje.

dogajanje na MON_u (brisanje objav) dokazuje kako hudičev pekel je naše zdravstvo

pa sami znanci, sorodniki, … za javni denar

Si skrbel/a za koga z neozdravljivo boleznijo do konca? Čist do konca? ko čakaš, kolikokrat bo še vdihnil in izdihnil, pa če bo čez pol minute še enkrat? Ko že dva tedna leži v komi, daješ samo še morfij, da blažiš če sploh še čuti in samo čakaš, da srce neha biti? pa ko zagledaš modre prste na nogah in veš, da je konec res blizu?
Jaz si želim zase, da mi ne bi bilo treba tega doživeti, da mi dovolijo, da dostojno zaspim. pa če bi zaradi tega teden dni prej, kaj potem?[/quote]

Ne glede na vse, si želim, da o moji smrti odločijo jaz ali moji bližnji in ne karkšnakoli tretja oseba, tudi ne zdravnik, četudi bi se mu smilila. Sploh pa ne Radan, ki se v času nočnega dežurstva ne pusti motiti, da o ostalih stvareh sploh ne govorimo …[/quote]

Moril ni samo Radan, tudi drugi zdravniki morijo. In spijo med dežurstvi in sestre jih ne smejo buditi. Na vseh oddelkih je tako.

“Zdravnik Radan je v dopisovanju potožil, da je bilo na oddelku najhuje s pacienti, ki so umirali. Ena od zdravnic je običajno mirno odklopila aparat za dihanje in pustila, da se bolnik duši. To naj bi delali še dve kolegici.”

Treba postelje izpraznit in zmanjšat stroške!!!

to je slovenska zdravstvena mafija

New Report

Close