Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kava/cigareti/alkohol?

Kava/cigareti/alkohol?

S čim vse se razvajate? Pijete kavo in/ali alkohol? Kadite? Prosim za iskrene odgovore!

Jaz pijem kavo in občasno alkohol (predvsem pivo), kdaj, sicer redko, pa se ga tudi napijem.

Cokolada :p

vse troje, pa sm še živ in zdrav

ja, vse troje

zjutraj kava, 4-5 cigaretov dnevno, alkohol odvisno – med vikendi kdaj kakšno pivo spijeva z možem, kak kozarec vina pri kosilu (bolj poredko sicer pijeva vino, odvisno od hrane in če nama zapaše), žgane pijače zelooooo občasno

Cigarete-da
Kava-1-2 dnevno
Alkohol-ne

Sladkarije- preveč:((((

alkohol občasno, kava nič več, cigareti nikoli

kava – seveda, redno 🙂
cigareti – seveda, redno
alkohol – občasno kako pivo, radler, vino, žganih pijač načeloma ne pijem
čokolada – seveda, redno

Nič več od tega (alko, čiki, kofe).

Samo še čokolada, ki pa ni bila v originalnem vprašanju.

V vseh svojih 40 letih:
* droga – nikoli
* cigareti – nikoli
* alkohol – nikoli*
* kava – na skrivaj od 9 leta, odkrito in redno od 16-17 leta, max 2-3 na dan
* sladkarije – od rojstva preveč

ti pa si dolgočasna in verjetno dokaj zavaljena?

2x na mesec gliser na morju.
2x na teden fajni avtek za mojo zabavo.
vsak dan imam poleg sebe sexy sodelavke
sexy zena
druzina
občasno kolo, plavanje, šport.
PA NEKAKO PREZIVIM, te krizne čase!!!!

ja super no, imaš vsaj peršinga? kaj imaš od laganja na forumu? dviguješ nizko samopodobo?

Kava in čokolada, kadim ne, nisem nikoli, alkohola ne pijem, ga nisem nikoli.

ti pa si dolgočasna in verjetno dokaj zavaljena?[/quote]

Ponavadi ne odgovarjam, a naj ti bo. Motiš se glede zavaljenosti. Sem vitka in fit in zelo dobro zgledam. Izobražena, z dobro službo, dobro plačo. Res pa imam 3 otroke, pa ločena sem tudi … seksualno pa na srečo nisem ne zavrta ne zafrustrirana. Kar se pa tiče dolgočasnosti, pa sama težko komentiram. Meni se ne zdi, drugi se pa tudi še niso pritožili. Kolk je men smešno, cigaeti, driga in alkohol naj bi bili merilo “nedlogočasnosti”? Meni ravno obratno, me je od nekdaj taka družba zapitih in zakajenih ljudi zamorila in nič v bistvu dala. Ne rabim substanc, da sem sproščena in to, kar v resnici sem.

Alkohola ne pijem, kava in cigareta sta pa zmagovalna kombinacija 🙂

Haha, Slovenci smo v samem vrhu glede pitja alkohola. Od vseh komentarjev pa jih zelo malo prizna, da pijejo alkohol? Komu lažete?

Kava – 2x dnevno
Alkohol – parkrat tedensko vino pri kosilu, poleti kakšno pivo, žganje pa le kadar me kaj šraufa
Cigareti – v mladosti je bilo v pijanosti nekaj pokajenih na kaki žurki, sicer sploh ne
Sladkarije – občasno, sladoled ali temna čokolada. Redkeje kako domače pecivo, iz vljudnosti.

Kofe, tobak, alkohol, vse v sprejemljivih količinah, čeprav so me na MON-u proglasili za pijančka!
Moji lokalni miličarji mi vedno ponudijo “pojočo travico”, ker jezikam. Do sedaj je rezultat 0,00.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ti pa si dolgočasna in verjetno dokaj zavaljena?[/quote]

Ponavadi ne odgovarjam, a naj ti bo. Motiš se glede zavaljenosti. Sem vitka in fit in zelo dobro zgledam. Izobražena, z dobro službo, dobro plačo. Res pa imam 3 otroke, pa ločena sem tudi … seksualno pa na srečo nisem ne zavrta ne zafrustrirana. Kar se pa tiče dolgočasnosti, pa sama težko komentiram. Meni se ne zdi, drugi se pa tudi še niso pritožili. Kolk je men smešno, cigaeti, driga in alkohol naj bi bili merilo “nedlogočasnosti”? Meni ravno obratno, me je od nekdaj taka družba zapitih in zakajenih ljudi zamorila in nič v bistvu dala. Ne rabim substanc, da sem sproščena in to, kar v resnici sem.[/quote]

potem se opravičujem za svoje pavšalno sklepanje, očitno obstajajo zelo svetle izjeme.

[potem se opravičujem za svoje pavšalno sklepanje, očitno obstajajo zelo svetle izjeme.[/quote]

Da se na MONu dočaka opravičilo! Vsaka čast! 🙂

Kavo pijem za gušt. Mogoče dvakrat ali trikrat na teden. Kadim ne. Pijem pa občasno. Martinovanje je edini veseli dogodek v mojem bednem življenju. Zakaj pa se ga ne bi takrat napil? Ostalih drog pa ne jemljem.

žal peršinga pa nimam. imam pa en starjši model bylinerja, odprt. taki zelo sexy gliser, lepe oblike, ko so gliserji bili še to kar mora bit. nič posebnega. je pa sexy!!!

iskreno: žmoht fračke nakurjene bejbe

Ponavadi ne odgovarjam, a naj ti bo. Motiš se glede zavaljenosti. Sem vitka in fit in zelo dobro zgledam. Izobražena, z dobro službo, dobro plačo. Res pa imam 3 otroke, pa ločena sem tudi … seksualno pa na srečo nisem ne zavrta ne zafrustrirana. Kar se pa tiče dolgočasnosti, pa sama težko komentiram. Meni se ne zdi, drugi se pa tudi še niso pritožili. Kolk je men smešno, cigaeti, driga in alkohol naj bi bili merilo “nedlogočasnosti”? Meni ravno obratno, me je od nekdaj taka družba zapitih in zakajenih ljudi zamorila in nič v bistvu dala. Ne rabim substanc, da sem sproščena in to, kar v resnici sem.[/quote]

potem se opravičujem za svoje pavšalno sklepanje, očitno obstajajo zelo svetle izjeme.[/quote]

Pavšalno… nekje sem danes to že prebrala.

kafe, pa čokolade (hvalabogu za bližino witorsa, ugodne cene in bogato ponudbo…)

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close