Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek James Bond

James Bond

Priznam, da ga ne maram. Ampak, danes gledam tako malo, ko hodim mimo TV in moram priznati, da se mi zdi dober, saj je iz leta 1965. Torej 50 let. Ženske lepe, stvari sploh ne tako zastarele kot bi pričakoval. Slučajno sem gledala danes iz tega obdobja slike, vse črnobele. Zgleda, da je bila TV kar napredna v tistem času. No, povedati hočem, da se mi film sploh ne zdi star 50 let.

007 je eden najboljših agentov, zato je bilo pričakovati, da bo primer rešil. Cel filem je bil napet, skratka napeto do konca:))))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

samo redkli filmi so res kakovostni. poglejte malo kakšna sranja sedaj producirajo!!
meni pa je ta james bond u nulo. moški, visok, vitek, nekaj mišic, tako kot je realno. realne borbe. pač seveda to ni MMA ampak ok. za 50 let nazja? seveda ni vse tako fenci ampak mau bolj realno. najbolje pa je, kako je predstavljen odnos do smrti, žensk, itd. in tuki se lepo vidi. babo prvo na gobecpol pa v poslo. al pa izkoristiti vsako priliko, da ženo položi!! tako je prav! itak je ona hotel da jo nasadi, zato pa mu je tudi povedala, da lahko izgubi šiht. ker je vedela da bo izkoristil. ker ženske ste take. takoj bi se dol dale marsikje, ampak vam vzgoja od vaših mamic ne dovoli. veliko lažje daste noge narazen, če kaj popijete in če ste kao prisiljene. ker pol niste nič krive. meni so james bond filmi u nulo. mal ome moti edino ta blontni james bond. carig. to nekako ne paše. ampak ok. zdaj pa naj dajo enega temnopoltega visoke, mišičastega igralca z res vlkim lulekom tak oda se bo ženskam kar mešalo!

Edino mali problemček je, ker je James Bond, mislim na Seana Conneryja, na stara leta bolj seksi kot na mlada leta. Tako da sem kar malo razočarana nad njegovimi filmi iz mladih let. V Alcatrazu je bil pa za popapcat. Mmmmmmmm

New Report

Close