Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zavod in nadomestilo za starejše od 55?

Default avatar

Bzavod

Torej pri dopolnjeni starosti 57 let ni potrebno delati 9 mesecev, da se ponovno dobi nadomestilo za 25 mesecev. Dovolj je ze en mesec dela. Ali mi to lahko to kdo potrdi?
Default avatar

kaj pa es pe

Me pa res zanima, če to velja tudi za espeje, ker jaz bi tako naredila. Izkoristila pravico do nadomestila, spet odprla dejavnost, nekaj časa delala in spet šla na zavod.
Default avatar

sterna

kaj pa es pe je napisal/a:
Me pa res zanima, če to velja tudi za espeje, ker jaz bi tako naredila. Izkoristila pravico do nadomestila, spet odprla dejavnost, nekaj časa delala in spet šla na zavod.
Za s.p. menda velja, da lahko koristijo nadomestilo šele, ko so tri leta zaporedoma v rdečih številkah.
Default avatar

megaboy

Bzavod je napisal/a:
Torej pri dopolnjeni starosti 57 let ni potrebno delati 9 mesecev, da se ponovno dobi nadomestilo za 25 mesecev. Dovolj je ze en mesec dela. Ali mi to lahko to kdo potrdi?
Ne. Preden dobiš 25m nadomestila moraš 9 mesecev delat.
Default avatar

ni res

sterna je napisal/a:
kaj pa es pe je napisal/a:
Za s.p. menda velja, da lahko koristijo nadomestilo šele, ko so tri leta zaporedoma v rdečih številkah.
No tole ni res. Dovolj je, da prineseš izjavo svoje največje stranke, da iz XY razlogov prekinja sodelovanje s tvojim s.p.
Default avatar

kaj pa espe

ni res je napisal/a:
sterna je napisal/a:

No tole ni res. Dovolj je, da prineseš izjavo svoje največje stranke, da iz XY razlogov prekinja sodelovanje s tvojim s.p.
Tole o treh letih rdečih številk niti ni izvedljivo, razen če tega espeja ne preživlja kdo drug.