Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je moj partner prikrit homoseksualec

Je moj partner prikrit homoseksualec

Saj ne vem, ali sem samo panična ali kaj….

Z mojim še ne živiva skupaj, on 40+, jaz bom kmalu 40. Dobivava se enkrat pri meni, enkrat pri njem. Na začetku zveze sem imela občutek, da je blazno zainteresiran zame, hitro je sledil seks, vendar nikoli tako, da bi seksala po dvakrat, trikrat zaporedoma. Ljubljenje je na sporedu vsakič, ko se dobiva in prespiva, vendar njemu očitno ne paše tolikokrat kot meni, tako da moram včasih kar izrazit željo, da bi še. Tako je zdaj par mesecev. Včasih imam občutek, da je ljubljenje zanj neka obveznost, rutina, saj se to vedno zgodi šele potem, ko greva spat oziroma sva oba skupaj že v postelji….Nikol me ne zagrabi sredi dnevne, kuhinje in vrže na hrbet ipd. torej ni nobene spontanosti. Če prosim za še, mi ugodi, vendar nekako čutim, da to naredi iz neke obveznosti do mene. Seks tudi ni bog ve kaj, saj mu za moje pojme zelo hitro pride, čeprav je po drugi strani nor na mojo muco, prsi in rito, ki jih boža, ljubkuje, vzdihuje, kako zelo sem lepa, kako noro dobro dišim, da je dobrega okusa….

Do zdaj je imel dve dolgotrajni zvezi, pa polno enih kratkih vez.

Moti pa me, ker ima nekega doooolgoletnega prijatelja, s katerim sta bila od nekdaj kot rit in srajca. V njegovi družbi je ves srečen in sproščen, da kar žari. Takega ga nisem še nikjer drugje videla. Gresta na pijačo sama ali z družbo, pa tudi na smučanje ali enodnevni izlet na morje. Sam mi je omenil, da ju njegova družba zafrkava, da sta homoseksualca oziroma da se med seboj nategujeta. Zdaj ne živita v istem mestu, vendar ob obiskih ta njegov prikatelj prespi pri njem v stanovanju (kar je glede na oddaljenost razumljivo). Ne vem pa, ali spi na sedežni v dnevni sobi ali pri njem v zakonski postelji. Ta prijatelj ima samo neke občasne zveze z ženskami. O teh ženskah debatira z mojim partnerjem, ta pa potem naprej pove tudi meni.

Tako se meni dozdeva, da je moj partner prikriti homoseksualec. V pogovorih je do homoseksualcev zelo nestrpen, vendar ne vem, če iskreno.

Ali ima katera kaj izkušenj s prikritim homoseksualcem? Kako ste ugotovile in kako ga razkrinkale?

Hvaležna bom za vse odgovore.

Reci mu da bi rada probala v troje, boš takoj vedela če bo predlagal žensko ali tega prijatelja…

Heh, in zakaj bi moral bit homoseksualec? Obstajajo tudi ljudje, ki imajo radi oba spola, imenujejo se biseksualci.

nova
Uredništvo priporoča

Tako je. Če bi bil homoseksualec, ne bi s tabo seksal nikoli oz. bi vskakor še manj. Tako da je kvečjemu biseksualec lahko.

Veliko sem že prebrala na to temo. Moški so ali strejt ali homo, bi zanje ni opcija. Bi je tako le izraz za opravičevanje moške homoseksualnosti, ker se od moških pričakuje, da bodo usmerjeni na ženske.

Zakaj za moške ne bi bila opcija? Seveda je. Če imaš rad oba spola, si biseksualec. Ne mislit, da maš ti vse pokrito, kar si moški lahko želi. Lol.

Ne mi nekih teorij tle zganjat.

Mene zanimajo vaše konkretne izkušnje, pa nič drugega, saj hočem samo to razčistit, ali me vara s tem svojim prijateljem.

Teorije ti zganjaš o neki prikriti homoseksualnosti, čeprav verjetno gre za biseksualnost, če sploh. Smo ti povedali en indic: homoseksualci ne seksajo z ženskami (oz. seksajo najmanj, kolikor je mogoče). Če hočejo prikrivat homoseksualnost, se z žensko poročijo oz. kažejo navzven, drugače se jim ženske seksualno gabijo.

Tako da tvoj je verjetno ali biseksualc ali strejt. To pa boš morala sama pogruntat.

Kako to misliš, da za moške biseksualnost ni opcija? S kje si se ti vzela? Pri 40 bi pa že lahko bla malo bolj razgledana! Če te pa tako zanima, pa kar njega naravnost vprašaj, da boš vedela na čem si.

In ti misliš, da mi bo odkrito in direktno povedal, da je homoseksualec in da me ima samo za kamuflažo pred svojo mamo in okolico!?

Ce bi bil jaz tvoj partner in bi zvedel kaksne teorije ti rojijo po glavi ne bi imela nobenega problema vec… ker bi bila bivsa in bi iskala nekoga drugega.

Ti nekaj povem, ti tega moškega nimaš sploh rada. razkrinkavanje, iskanje indicev, razne teorije … Če sumiš, se lepo usedi in razčisti. Vse ostalo je neko predvidevanje, sklepanje na podlagi … česa že? Saj veš tisto, podobno kot če greš brat medicinski priročnik in ugotoviš, da imaš verjetno 3/4 vseh bolezni.

To, da te ne vrže na hrbet sred dnevne sobe, ne pomeni nič. To da ima dobrega prijatelja, ob katerem je sproščen, tudi ne. To, da ta kolega pri njem prespi, še manj. kaj bi sploh rada. Vse naštete lastnosti imam tudi sama, pa mi žensko meso ne diši prav nič. Homoseksualec ne bi nikoli z užitkom seksla z žensko, ta pravi vprašanje, če bi sploh zmogel, verjetno v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne, ker se mu sploh ne bi dvignil. tako da, pozabi.

ženska, tvoj problem je očitno v tvoji nimfomaniji – torej predlagaj trojčka. oz. vprašaj, če je za poživitev, ker ne sledi tvojemu libidu …. ne pa morebitna homo orientiranost.

p.s. nismo jasnovidni …

Ti si se že tako trdno prepričala, da je prikriti homoseksualec, čeprav so ti tu dali nekaj dobrih razlogov, da ni, da je itak vseeno, kaj ti rečemo mi ali on, ti boš še vedno prepričana, da je prikriti homoseksualec. V to si se zapičila in tko bo ostalo, pa nima veze realnost.

Ne nisem prepričana, zato pa sprašujem.

Rada pa bi tu kakšno izkušnjo ženske, ki je kaj takega dala skozi. Ali pa moškega, ki je svoji ženski prikrival svoja prava nagnenja.

Jaz sem imela isto situacijo (tudi sumila, da je homoseksualec) in sem tako dolgo silila vanj in vohunila za njim, dokler me ni pustil, potem si je pa našel drugo dekle. Mogoče ima rad tudi moške, mogoče pa ne, verjetno nikol ne bom vedela.

Sem potem tudi v naslednjih zvezah imela probleme zaradi svojega ljubosumja (sem tokrat bila pač ljubosumna na ženske namest na moškega), dokler ga nisem odpravila. Moraš se sprijaznit s tem, da če bo partner hotel imeti skrivnosti pred tabo, jih bo pač imel. Izsilit odgovorov ne moreš.

Ne nisem prepričana, zato pa sprašujem.

Rada pa bi tu kakšno izkušnjo ženske, ki je kaj takega dala skozi. Ali pa moškega, ki je svoji ženski prikrival svoja prava nagnenja.[/quote]

Zakaj, zakaj zakaj? To je bolezensko, da nekaj sumiš … mislim, če zgolj na podlagi zgoraj napisanega.
Problem imaš očitno ti sama in to rešuj.

Moj npr., naj bo … impotenca, razen 1x, ko je gledal na tv en homo prizor … takrat mu je stopil edinkrat zares … razumeš, impotenca, ne pa nedohajanje tvojega velikega libida. Razen če je še kaj, pa ne poveš.

Veliko sem že prebrala na to temo. Moški so ali strejt ali homo, bi zanje ni opcija. Bi je tako le izraz za opravičevanje moške homoseksualnosti, ker se od moških pričakuje, da bodo usmerjeni na ženske.[/quote]
Ti živiš v zablodah iz preteklosti…
Kot so aktivisti ZA nov družinski zakon “dokazovali” po internetu, tudi na tem forumu, najnovejše raziskave “dokazujejo”, da strejt sploh ne obstaja, ampak, da so vsi bolj ali manj homo in da so strejti samo rezultat “pritiska družbe in tradicij” (so torej “prikriti” homoseksualci). Isto naj bi veljalo tudi za spol – ki je samo “teorija”…

Kar pa se partnerja tiče pa lahko deluje samo eno – pogovor, umirjen in odkrit. Morda se ne “aktivira” dovolj krat, ker misli, da ga boš imela za potrebnega pohotneža, ki te ima samo za f**?

pa kaj je z vami ženske,jao kake dedce imate……,raje sem sama….

Imam frenda, ki je težki homofob. S partnerko je ločen, ima otroka. Dokaj urejen, redno zaposlen, izhaja iz bogate družine. Sex se mu ne zdi pomemben, ima pa tudi kdaj trdega. 🙂 Zanj tudi jaz mislim, da je homosexualen. Npr se ne mara preveč umivat, ker se mora dotikat svojega telesa. Take stvari pač niso normalne.

Veliko sem že prebrala na to temo. Moški so ali strejt ali homo, bi zanje ni opcija. Bi je tako le izraz za opravičevanje moške homoseksualnosti, ker se od moških pričakuje, da bodo usmerjeni na ženske.[/quote]
Ti živiš v zablodah iz preteklosti…
Kot so aktivisti ZA nov družinski zakon “dokazovali” po internetu, tudi na tem forumu, najnovejše raziskave “dokazujejo”, da strejt sploh ne obstaja, ampak, da so vsi bolj ali manj homo in da so strejti samo rezultat “pritiska družbe in tradicij” (so torej “prikriti” homoseksualci). Isto naj bi veljalo tudi za spol – ki je samo “teorija”…

Kar pa se partnerja tiče pa lahko deluje samo eno – pogovor, umirjen in odkrit. Morda se ne “aktivira” dovolj krat, ker misli, da ga boš imela za potrebnega pohotneža, ki te ima samo za f**?[/quote]

Vse drugo ob strani … ampak tale nebuloze kot “najnovejše razsikave” so pač … nebuloze … to je čista manipulacija, z namenom … nobenih raziskav ni bilo in jih ni … a si kdaj že kak navedn vir in vse skupaj, kar paše zasledila? Ne, ker takole pač to ne gre. kako boš to dokazal? Mislim, res me zanima.


Ok tle me pa maš. Kaj ima to vezo z homoseksualnostjo?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Ok tle me pa maš. Kaj ima to vezo z homoseksualnostjo?[/quote]

Uf, tegale pa še Einstein ne bi štekal. :))

Enkrat smo bili na pardnevnem izletu z večjo družbo.

Pa je bila tam tudi deklariran gay, ki je točno vedel za vse gay lokale v vsakem mestu, kamor smo šli. Zanj je bil seks smisel življenja. In se mu je ena zasmilila, ker ni že nekaj časa seksala, paji je rekel, da če si bo želela, naj pove in se bo on potrudil in opravil moško dolžnost.


Ti živiš v zablodah iz preteklosti…
Kot so aktivisti ZA nov družinski zakon “dokazovali” po internetu, tudi na tem forumu, najnovejše raziskave “dokazujejo”, da strejt sploh ne obstaja, ampak, da so vsi bolj ali manj homo in da so strejti samo rezultat “pritiska družbe in tradicij” (so torej “prikriti” homoseksualci). Isto naj bi veljalo tudi za spol – ki je samo “teorija”…

Kar pa se partnerja tiče pa lahko deluje samo eno – pogovor, umirjen in odkrit. Morda se ne “aktivira” dovolj krat, ker misli, da ga boš imela za potrebnega pohotneža, ki te ima samo za f**?[/quote]

Vse drugo ob strani … ampak tale nebuloze kot “najnovejše razsikave” so pač … nebuloze … to je čista manipulacija, z namenom … nobenih raziskav ni bilo in jih ni … a si kdaj že kak navedn vir in vse skupaj, kar paše zasledila? Ne, ker takole pač to ne gre. kako boš to dokazal? Mislim, res me zanima.[/quote]
To niso bile moje trditve, ampak tistih, ki so zagovarjali zakonik in nasprotovali zbiranju podpisov in referendumu nasploh.

Kar pa se njegovega odpora do seksa tiče pa je to morda tudi stvar psihe – se ne zna sprostit, ne ve točno kako bi te najboljše “obdelal”. Tudi to, da je star 40 let in ni devičnik še ne pomeni, da zna seksat. Morda ima čustvene ovire, ki izvirajo iz “vzgoje” (seks samo v misionarcu, ob ugasnjeni luči, da bo otrok in če je župnik odobril)…. Skratka POGOVOR.

New Report

Close