Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LOUIS VUITTON ,CHANEL….

LOUIS VUITTON ,CHANEL….

Pozdravljene imam eno vprasanje,zelim odpreti en vintag studio kjer bi prodajala orginalne torbe in druge stvari od Louis Vuittona in drugih pristiznih znamk.imam svoj krog ljudi ki ze kupavajo od mene sej vejo da imam same stvari pristne in originalne.zdaj pa bi odprla v Sloveniji en Vintag studio zanima me ali v Slovenji punce spoloh dajo kaj na prestiz in znamko ali rajsi posegajo po replikh.hvala in lp

damo punce dosti na pismenost.
Me pa zanima, kje jih ti dobiš? Kdo je tvoj dobavitelj?


:))))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/
nova
Uredništvo priporoča

Če ti prodajaš originale, sem jaz replika :)))))))


Zgleda da neumo nič odpirali v sloveniji :)))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Punce so bolj slabo pri denarju, mislim, da raje posegajo po drugih stvareh.

Avtorica….lahko samo sanjaš, da boš prodajala ORIGINAL,LV in CHANEL…..
So kar težki pogoji, da bi ti eden izmed teh dveh velikanov dovolil prodajo za tvoj studio:-)
Kar sančki naprej:-)
Če si bom zaželela torbic znamke LV se bom odpravila v Pariz, si kupila torbico, šla na ajflčka in spila dobro kavo na elizejskih poljanah in tako naprej, ker pa nimam takih potreb sem z torbicami od MG zelo zadovoljna…..

Za studio si pa kaj drugega omisli

Avtorica, ne nakladaj, boš ti malo morgen prodajala ORIGINALE od LV!!! A veš, da ena sama srednje velika ženska torbica, original LV, lahko stane od 3000 do 5000 evrov???!!! Kako boš ti to kupila? Od Kitajca za 150 evrov in potem prodajala kot original?

Tista, ki želi imeti original LV torbico ali kakšen drug originalni izdelek od LV, ga bo kupila v Italiji ali Franciji ali tam, kjer ima Louis Vuitton svoje trgovine.

V Istanbulu na pazarju imajo take “originale” of vsega, da še proizvajalci težko uganejo, če je ponaredek, ker imajo čisto vse, tudi certifikate (ponarejene). Tako da naše bejbe kupujejo tam. Ti pa tudi lahko, samo ti bo inšpekcija vse pobrala.

New Report

Close