Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se tip odloči, da bo pri 40+ širil svoje gene?

Kako se tip odloči, da bo pri 40+ širil svoje gene?

Da ne bomo samo žensk kritizirali. Kaj ste taki tipi delali do sedaj? zakaj niste širili genov pri recimo 30-ih ali malo čez, kot večina moških, ki hočejo otroke?

Verjetno so ga žurali, popivali, kadili travco.
Potem pa biološka urca zatikatak in hočejo otročke delat.
Ali pa ata in mama rečeta, da ne bo nič od doma, če ne bo vnukov.

Ker jih ne mislim širit, je moj odgovor verjetno nepomemben, ampak jaz recimo, sem najlepša leta zabil z eno s katero sem mislil širit svoje gene, precej časa mi je pa pobrala tudi služba in nekaj prej šola…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Kako lahko sploh razmišljate o širjenju otrok, ko pa niti žensk nimate?
Da ne govorimo roditi otroka v tak svet? V to brezposelnost?

Sreča za otroka, da ga nista naredila. Sedaj bi bil samo z enim staršem, ker bi šla narazen.

zakaj se čutite nagovorjene taki, ki nočete otrok?

Za tipa pa res ni problem imeti otroke pri 40ih. Tudi pri 60-70 jih ima lahko, vse dokler ne strelja slepih nabojev.
Večji problem je za ženske, katere vglavnem rojevajo do 35-40 let.

Sicer pa ti lahko sam povem zakaj nisem imel otrok pred 35:

Delal sem kot konj, zato da se je ona lahko doma izležavala in pujsala s hrano cele dneve dneve in kritizirala moške. Niti slučajno nisem želel imeti s tako otroka, ampak sem ji dal priložnost da naredi kaj zase in konec koncev za obojestransko korist v zvezi.

Sedaj sva oba ločena, oba na slabšem, ampak ona verjetno tukaj po forumih obsoja mene kako sem šovinistični prasec, jaz pa vsaj sem finančno dokaj stabilen. Sedaj pri 41 pričačujem deklico. To mi bo poplačalo vse muke za nazaj, počutim se pa cenjen in prerojen…. Priznam, zajebal sem, ampak bolje pozno kot nikoli sem se iz dreka ven zvlekel in ustvaril ljubeče življenje in kot kaže družino.

To je moja življenska zgodba zelo na kratko. Moja glavna napaka je bila, da sem vztrajal v popolnoma zgrešeni vezi, ker sem bil dobričina…naučil sem se da moraš biti včasih pi*da!!!

Sedaj pa kot ponavadi, pričakujem rafal žensk, kak sem prasec in ubogo bivšo revo zapustil. Dajte si duška, I don’t care 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…

Jaz raje obiskujem bifeje, hodim na pijanske izlete, ga serjem okol s kameradi, se izogibam bab še bolj kot one mene in spim do enajstih dopoldan, kot da bi se šel delovno živino in razplodnega junca ter družinskega pohlevneža. Sem globoko v tridesetih, poznih tridesetih in do teh familijarnih, zakonskih, starševskih opcij čutim samo iz leta v leto večji odpor, ne naklonjenosti.

Ženske imamo večji problem, ker moški vedno najdejo priročen izgovor, da zdaj pa še ni čas. Morda pa je pravi čas za zamenjavo partnerja.

Za tipa pa res ni problem imeti otroke pri 40ih. Tudi pri 60-70 jih ima lahko, vse dokler ne strelja slepih nabojev.
Večji problem je za ženske, katere vglavnem rojevajo do 35-40 let.

Sicer pa ti lahko sam povem zakaj nisem imel otrok pred 35:

Delal sem kot konj, zato da se je ona lahko doma izležavala in pujsala s hrano cele dneve dneve in kritizirala moške. Niti slučajno nisem želel imeti s tako otroka, ampak sem ji dal priložnost da naredi kaj zase in konec koncev za obojestransko korist v zvezi.

Sedaj sva oba ločena, oba na slabšem, ampak ona verjetno tukaj po forumih obsoja mene kako sem šovinistični prasec, jaz pa vsaj sem finančno dokaj stabilen. Sedaj pri 41 pričačujem deklico. To mi bo poplačalo vse muke za nazaj, počutim se pa cenjen in prerojen…. Priznam, zajebal sem, ampak bolje pozno kot nikoli sem se iz dreka ven zvlekel in ustvaril ljubeče življenje in kot kaže družino.

To je moja življenska zgodba zelo na kratko. Moja glavna napaka je bila, da sem vztrajal v popolnoma zgrešeni vezi, ker sem bil dobričina…naučil sem se da moraš biti včasih pi*da!!!

Sedaj pa kot ponavadi, pričakujem rafal žensk, kak sem prasec in ubogo bivšo revo zapustil. Dajte si duška, I don’t care 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…[/quote]

si jo pustil samo z otrokom ali kako?
pol pa ne vem, od kod ti ideja, da bi ti kdo dal nalepko, da si prasec.

jih šparamo..zakaj bi razmetaval s srebrnino… a ti tud takoj vse spičiš kar zaslužiš, al daš kaj na stran?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

moj brat bo kmalu abrahama srečal,pa je frajer šele pred kratkim začutil potrebo po otrocih. On lepo izbira ženske,ki bi mu rodile, gleda za tistimi od 20-30 letnimi,vse starejše so kao restare zanj!
Vse do zdaj je žural,sral okoli,pil kot vrag,luftal na polno,malo pred 50 bi pa on familijo,pa žensko,ki bi mu prala,kuhala,stregla in rodila ter vzgajala potomce…

V rit ga sunem!!!!!

In potem spet drugemu partnerju s tem težit? Zakaj se ne greste raje kam umetno oplodit ali na kakem oddaljenem eksotičnem dopustu pojahat kakega domorodca do oploditve, potem pa donosite, rodite in materizirajte kot prave emancipirane samohranilke?

Temo odpiram zaradi spodnjega teženja tipa, da hoče pri 40+ otroke. Tak dec bi lahko že počasi prišel k pameti, ne pa da išče nekaj, kar je že šlo mimo.

In potem spet drugemu partnerju s tem težit? Zakaj se ne greste raje kam umetno oplodit ali na kakem oddaljenem eksotičnem dopustu pojahat kakega domorodca do oploditve, potem pa donosite, rodite in materizirajte kot prave emancipirane samohranilke?[/quote]

Narobe si razumel. Tema je o tipih, ki tu gor in še marsikje, odpirajo teme, da ni žensk, ki bi jih lahko oplodili. Tipi jokajo, da ne najdejo ženske, ki bi hotele imet otroke z njimi. Tipi jokajo, da bi ženske samo seksale, ne bi pa zanosile. Hočejo le seks z zaščito.

Za tipa pa res ni problem imeti otroke pri 40ih. Tudi pri 60-70 jih ima lahko, vse dokler ne strelja slepih nabojev.
Večji problem je za ženske, katere vglavnem rojevajo do 35-40 let.

Sicer pa ti lahko sam povem zakaj nisem imel otrok pred 35:

Delal sem kot konj, zato da se je ona lahko doma izležavala in pujsala s hrano cele dneve dneve in kritizirala moške. Niti slučajno nisem želel imeti s tako otroka, ampak sem ji dal priložnost da naredi kaj zase in konec koncev za obojestransko korist v zvezi.

Sedaj sva oba ločena, oba na slabšem, ampak ona verjetno tukaj po forumih obsoja mene kako sem šovinistični prasec, jaz pa vsaj sem finančno dokaj stabilen. Sedaj pri 41 pričačujem deklico. To mi bo poplačalo vse muke za nazaj, počutim se pa cenjen in prerojen…. Priznam, zajebal sem, ampak bolje pozno kot nikoli sem se iz dreka ven zvlekel in ustvaril ljubeče življenje in kot kaže družino.

To je moja življenska zgodba zelo na kratko. Moja glavna napaka je bila, da sem vztrajal v popolnoma zgrešeni vezi, ker sem bil dobričina…naučil sem se da moraš biti včasih pi*da!!!

Sedaj pa kot ponavadi, pričakujem rafal žensk, kak sem prasec in ubogo bivšo revo zapustil. Dajte si duška, I don’t care 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…[/quote]

si jo pustil samo z otrokom ali kako?
pol pa ne vem, od kod ti ideja, da bi ti kdo dal nalepko, da si prasec.[/quote]

Nisem imel otrok z bivšo, otroka imam šele s sedanjo partnerko

ne morem trditi,da velja za vse,sigurno so vmes tudi izjeme,ampak tokrat se strinjam…!
Lepo je dobiti dojenčka…a ta dojenček bo zrastel v otroka,ki bo rabil starše tudi,ko jim ne bo več za to,da bi se lovili,delali iz plastelina figurice, nenazadnje tudi to,da bo v šoli potrebno kaj pomagati,si sploh predstavljate,kako je,če otroka pripelješ v prvi razred,pa jih imaš 50 !?!? In kje je potem poštevanka,deljenje,ko imaš že skoraj šest križev na plečih???
Pa najstništvo? Ko je otrok 20 jih imaš ti koliko???

Za vsako stvar v življenju obstaja najprimernejši čas…

In potem spet drugemu partnerju s tem težit? Zakaj se ne greste raje kam umetno oplodit ali na kakem oddaljenem eksotičnem dopustu pojahat kakega domorodca do oploditve, potem pa donosite, rodite in materizirajte kot prave emancipirane samohranilke?[/quote]

Narobe si razumel. Tema je o tipih, ki tu gor in še marsikje, odpirajo teme, da ni žensk, ki bi jih lahko oplodili. Tipi jokajo, da ne najdejo ženske, ki bi hotele imet otroke z njimi. Tipi jokajo, da bi ženske samo seksale, ne bi pa zanosile. Hočejo le seks z zaščito.[/quote]
Tipi jokajo, ker bi ženske vsak teden z drugim…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

ne morem trditi,da velja za vse,sigurno so vmes tudi izjeme,ampak tokrat se strinjam…!
Lepo je dobiti dojenčka…a ta dojenček bo zrastel v otroka,ki bo rabil starše tudi,ko jim ne bo več za to,da bi se lovili,delali iz plastelina figurice, nenazadnje tudi to,da bo v šoli potrebno kaj pomagati,si sploh predstavljate,kako je,če otroka pripelješ v prvi razred,pa jih imaš 50 !?!? In kje je potem poštevanka,deljenje,ko imaš že skoraj šest križev na plečih???
Pa najstništvo? Ko je otrok 20 jih imaš ti koliko???

Za vsako stvar v življenju obstaja najprimernejši čas…[/quote]

Odvisno kako razmišljaš. Če tako kot ti, potem nisi egoist.
Če si pa egoist pa vse to, kar pišeš prezreš in se oziraš le na svoje potrebe in ne na potrebe otrok.

To ti jokaš?
Namreč drugih zapisov na to temo nisem zasledila.
Zasledila sem le jok sivolasih moških, ki ne najdejo ženske, da bi ji naredili otroka. In jim ni jasno, da bi ženske seksale z zaščito in nikakor brez zaščite.

Pa kar precej tem o tem kako ženske nočejo seksat.

Nič pa o tem, da bi vsak teden z drugim seksale.

To ti jokaš?
Namreč drugih zapisov na to temo nisem zasledila.
Zasledila sem le jok sivolasih moških, ki ne najdejo ženske, da bi ji naredili otroka. In jim ni jasno, da bi ženske seksale z zaščito in nikakor brez zaščite.

Pa kar precej tem o tem kako ženske nočejo seksat.

Nič pa o tem, da bi vsak teden z drugim seksale.[/quote]
Ne, ampak če že šimfamo, dajmo tako kot se spodobi.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Meni pa ni jasno, da tipi pri teh leti hočejo otroke, nočejo pa samohranilk.
A ne bi bilo super, da da si najde tak tip samohranilko in dobi otroke že zraven.
Samo to pa ne, hoče samo žensko brez otrok. Nikakor ne pridejo mamice upoštev. Pa tak ljubitelj otrok.


Dodatni problemi. Pa še kakšen bivši se najde, ki je po navadi dobričina sto na uro… No ampak glede na to, da imajo ženske tako ali tako svoje vizije, zakaj sploh rabijo nekoga, je to še majhen problem.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Dodatni problemi. Pa še kakšen bivši se najde, ki je po navadi dobričina sto na uro… No ampak glede na to, da imajo ženske tako ali tako svoje vizije, zakaj sploh rabijo nekoga, je to še majhen problem.[/quote]

En sam bla bla.
Tipi, ki imajo bojda zelo zelo radi otrok, se pa na daleč ogibajo samohranilk.
Njenega otroka pa ga ne more imeti rad?
Kakor tip zve, da ima ona otroka, je podurha. Prej pa tak ljubitelj otrok.
Seveda vsak izgovor potem prav pride.

je drugače njeni otroc od prej. on je želel SVOJE.

New Report

Close