Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska z veliko spolnimi partnerji..

Ženska z veliko spolnimi partnerji..

..je radodajka. Z radodajko se poroči samo kakšen do konca obupan dec. Tudi tipi z bogato seksualno zgodovino raje vidijo, da se poročijo z eno, ki ni ravno na veliko nastavljala.

To je naravna selekcija. Če je imel moški vleiko spolnih partnerk, pomeni, da je bil ženskam privlačen, kar je pozivino. Če je imela ženska veliko partnerjev, to pomeni, da je bila neselektivna. Neselektivna ženska ni primerna za ženo in mater.

Večje neumnosti še nisem slišala. Pa kaj res misliš da ljudem na čelu piše s koliko partnerji so se dali dol?

A komu na čelu piše koliko jih je imel/a?
To postavi vse tvoje teorije na glavo, ker ne veš ali veš resnico a ne….

nova
Uredništvo priporoča

Avtor posta, dobro si to napisal

Mogoče to velja za kakšno vukojebino, kjer se vsi poznajo in vedo za zgodovino pradedkov in prababic šest generacij nazaj…

Avtor: Moški z veliko spolnimi partnerkami pa je?

V SŠ smo imeli ogromno punc, ki so seksale s številnimi fanti inmoškimi. NIso izbirale, star, mlad, poročen, neporočen. Potem so se umirile in poročile. Med prvimi so bile ravno te poročene.

Jaz pa nisem seksala ne v SŠ, ne na faksu in kaj je sedaj? V spolnosti sem neizkušena, stara pa skoraj 40 in nimam šans, da dobim partnerja.

Kako sem nevoščljiva tistim, ki so se tako naseksale.

“ravno obratno”, daj malo pobrskaj po forumu in najdi uporabnika “matjasch”.

Mislim, da se bosta izjemno dobro ujela.

Ti si kr misli, da v LJ ne vedo. Sej pa vidiš, kako se ženska obnaša. In ena, ki na leto menja 4-5 tipov, sigurno ni diht. Za tako se potem odloči samo bedak.

Če pa ste ponosne na svoje seksualne dosežke, potem pa rečite tipu na zmenku: pa veš, jaz sem z 30 seksala…

Odvisno pa je tudi, kako je, če je moški /ali pa tudi ženska/ svoje “fu*k” adute koristil.

No, ampak znanstvene raziskave pa kažejo, da imajo moški, ki se na veliko dajejo dol slabo samopodobo, prav tako tudi tisti, ki hočejo za ženo/partnerko takšno, ki je imela malo ali, še bolje, nobenega partnerja pred njim. Zakaj? Ker se bojijo, da bi jih primerjala s kakšnim bivšim in bi se morda slabše izkazal ;-).
Vso to opevanje nedolžnosti in označevanje žensk, ki imajo več kot enega partnerja za radodajke, torej izvira iz moške nesamozavesti.

Res pa je, da je tako ženska kot moška promiskuitetnost povezana z odsotnostjo neke začrtane poti v življenju, jasnih ciljev, izoblikovane identitete, vse to pa izvira iz slabe samopodobe. Jaz torej moškega, ki je položil vsako, ki je bila za, ne bi imela, ker tak človek ne ve, kaj bi rad in si ne bi želela biti njegov poskusni zajček… slej kot prej bo tako ali tako ugotovil, da potrebuje pumpanje ega s kukanjem čez planke.
Po drugi strani pa se bi mi zdelo tudi čudno, če bi spoznala moškega pri, ne vem, 28, ki še ni imel punce… takoj bi se mi prižgal alarm…

Mislim, da za zdravo partnerstvo v odraslosti človek (tako ženska, kot moški), potrebuje razgibana mladostniška leta, v katerih si pridobi takšne in drugačne izkušnje, ker le tako si bo kasneje znal izbrati pravega življenjskega sopotnika in znal krmariti partnestvo skozi čeri življenja. Če nimaš nobenih izkušenj, zna biti pa kar turbulentno, saj te lahko v kriznih obdobjih kaj hitro premami nekaj novega (svojega partnerja ne moreš primerjati z nikomer, ne zavedaš se, kaj lahko izgubiš, ne veš, da se težave v novem partnerstvu spet pojavijo, če jih nisi prej sam s sabo razčistil ipd).

Na “razgibana mladostniška leta” se zgovarjajo samo lahke ženske. Glejte, sprijaznite se, z vsakim novim frajerjem, ki mu nastavite, ste manjvredne.

Normalna punca ima recimo v srednji in na faksu vse skupaj do 5 tipov. Lahko od tega bežite, kolk hočete..

Deci radi vrtajo,za žene bi pa radi dobili devico?!

Device ravno ne, sigurno pa ne eno, ki jo je podrlo vse razen avtobusa.

Samo nesamozavestne moške skrbi koliko partnerjev je imela ženska. Bojijo se, da bi bili preslabi. Zato iščejo čim bolj neizkušeno.

S tem se pa strinjam. Zame so to čisto dovolj “divja” mladostniška leta. Pa za moške velja isto. Alarm se ti lahko prižge tako pri ženski, kot pri tipu, ki je imel nadpovprečno veliko spolnih partnerjev. Ker tak ima gotovo sam s sabo težave.

Kaj mislite, da ima ženska števec na čelu, kjer piše s koliko moškimi je seksala?


Slaba tolažba, tole…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Slaba tolažba, tole…[/quote]

Tolažba? Ne rabim tolažbe.

Števca ravno ne. Ampak sej pa vidiš, kakšna je, ko jo spoznaš. radodajke imajo koketno obnašanje, ali pa so prostaške.

Plenica, koliko si star in koliko partnerk si imel?

Včasih sem se zgražala, ko so ene punce seksale z vsemi, ki so bili za. Danes sem jim nevoščljiva. Uživale so v mladih letih, sprobale kup moških. Zdaj v zrelih leti, za razliko od mene, imajo partnerje, urejeno življenje. Jaz pa takrat v mladih letih na suhem, kar se moških tiče, sedaj pa še bolj na suhem. Mar bi se takrat izdivjala pa bi sedaj bila tudi v resni vezi.

Števca ravno ne. Ampak sej pa vidiš, kakšna je, ko jo spoznaš. radodajke imajo koketno obnašanje, ali pa so prostaške.[/quote]

To se pa hudo motiš.
Tiste, ki so imele ogromno število partnerevj za seks, so se prve poročile. Zdaj nimajo niti pod razno koketnega obnašanja. So skrbne žene, matere, gospodinje. Ponavdi se je to zgodilo že v začetku njihovih 20ih. Se pa nadvse zgražajo nad ženskami, ki vsake par let zamenjajo partnerja, to pa res. Takrat pa znajo biti hudo prostaške. Pozablajjo pa na svojo pestro zgodovino.

Hihi, jaz se znam obnašati tako, da vsi mislijo, da mi je baterija na svetniškem siju crknila. Grem glavo stavit, da bi te okrog obrnila, kolikor si širok in dolg. Pa imam bogato zgodovino. Ampak je ne jemljem kot dosežek, ampak kot doživetje; nekaj, iz česar sem se nekaj naučila, nekomu nekaj dala in nekaj od njega dobila. (Hvala bogu ne kakega HPVja ali HIVa, toliko previdna sem znala biti.)

Tisti, ki razmišlja o samem številu partnerjev kot o pozitivnem dosežku, nekaj, s čimer se je treba hvaliti, je pa itak sick mind, kar se jasno vidi iz postov tistega motenega matjascha.


Slaba tolažba, tole…[/quote]

Tolažba? Ne rabim tolažbe.[/quote]
Ne verjamem ti. Res, pa da razmišljam popolnoma drugače. Zame ženska, ki je dala veliko dedcev skozi ni slaba ženska, ampak da mi pa vedet, da nekaj išče, pa še sama ne ve točno kaj.
Razen če je tores samo seks:-)) Ampak glede na njeno zgodovino lahko hitro zaključim, da če pri stotih ni našla, tudi pri meni ne bo. Kar se mene tiče je škoda vsakega truda in časa, plus da je ogromno šans, da fašem kakšno svinjarijo. Kar se pa mene osebno tiče, seks z nekom ki ga imaš rad je lahko nekaj najlepšega, ne predstavljam si pa seks samo zato da bi ga namočil. Človeka, do katerega mi ni, ga še posebej v postelji nočem gledat.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close