Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KIA PRO CEED

KIA PRO CEED

Dejte mi lepo prosim povedat, tisti ki imate izkušnje, z Kio Pro Seed. Kupila bi dizla za relacije (vsak dan prevozim cca 160 km). Ali se splača, kako so kaj mašine trpežne, kakšni so kaj problemi z tem avtom. Za kakršnokoli info se vam zeloo zahvaljujem.

če ga kupš pazi da bo vozilo še pod garancijo. Kolk km narediš na leto? servisi za dizle so mislim da na 20 k km.

tiste starejše verzije so še kar šparovne, novejše pa znajo tud žvet od zraka..mogoče se ti splača pogledat da bo avto mel 6 prestav pa ISG sistem (eco dynamics..to je start stop sistem (izklaplajnje motorja))

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

glede trpežnosti mašin…sem in tja kaj crkne (zato mirkej da bo avto mel še kaj garancije), drgač se ti mogoče splača vzet bencinarja in ga na plin predelat. bencinski stroji so praktično neuničljivi

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/
nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odg. mi je že vse dol padl k mam zdej vectro, pa zadnje leto ko se vsak dan relacije furam mi vse crkuje, od števcov (kr crkne), menjlnika, vzmeti so šle, jermenice… sam turbino še čakam. Uglavnem tolk sem vložila v ta avto k splooooh ni vreden tok.
Drugač je frend, k se ornk bolj od mene spozna ugotovil da je avto bil rent a car Italy (Benetke, Bolonija, Milano, Rim) tko da sm se nasrala mal bol.

Mi ga imamo starega 5 let zelo zelo zadovoljni.Nobenih težav.

Nobenih tezav. 09 letnik. Avtocesta 5 litrckov

Avtorica ce te zanima kia pro ceed 09 letnik, dizel mi pisi na [email protected]

cee’d je po mojem eden najmanj problematičnih avtomobilov za takšen tip vožnje, kot ga ti rabiš. Če ga boš normalno vzdrževala kar pomeni redni servis vsakih 20K kiloemtrov, ti bo avto delal tako kot so včasih japonci. Ne veš, da ga imaš. Poraba je pa pri 1,6-litrskemu dizlu nizka in ti bo res pil pe pet litrčkov. Je pa pametno, če ne boš vzela novega, da dobiš avto z znano servisno zgodovino in čim več garancije, ki je pa itak 7-letna. Mi mamo karavaančka že pet let pa res ni nobenih težav. Tanovi modeli imajo še start/stop sistem, ki ugaša motor med postaanki, a po mojem tega ne rabiš, če se voziš relacijsko. Če imaš noter pa tudi ne bo odveč, da bo kakšna mestna vožnja cenejša.

A imaš v mislih novo ali rabljeno proceedko? Tudji jaz že lep čas gledam ta avto, saj bi rada zamenjala starega megana, ker ne nameravam več zapravljati zanj. Vedno nekaj crkuje. Bajeda imajo zdaj neke akcije, pa me zanima, če bi mi vzeli v akciji v račun 6 let starega renaulta, ali pa velja akcija le če kupiš nov avto s kešom.

Vsak trgovec ti vzame v račun rabljen avto. Vprašanje je zgolj za koliko? Akcije imajo pa itak skoraj vsi. Je pa pro cee’d simpatičen avto, na cesti ga vedno z veseljem pogledam, še posebej če ma kakšne lepe felge, ledice v žarometih in za volanom kakšno hudo bejbo. Definitivno najboljša Kia.

New Report

Close