Forum.Over.Net

Starševski čvek

Neuspeh teorije spola v praksi! - uničeno človeško življenje!

Default avatar

hermavfg

MakaLonca je napisal/a:
Karolyyn je napisal/a:
MakaLonca je (ceprav se tega ne zaveda) tihi zagovornih dejanj, ki jih je Dr. Money takrat izvajal. Pravzaprav to skusajo cim bolj agresivno izvajati, sicer v milejsi obliki, saj spola ne spreminjajo.

Po drugi strani pa divje poskusajo vsiliti spolno identiteto za katero mislijo, da bi jo oseba morala imeti in pri tem ignorirajo zelje te osebe. Cisto enaki prevdo-moralni fasisti kot Money in zame pasejo v isti kos.

Cloveku ne sme nihce skusati vsiliti spolne identitete.
Otrok, ki se rodi kot punčka, je punčka!
Fantek, ki se rodi kot fantek, je fantek!
In to je dejstvo! Ali je to vsiljevanje??
Ja, sveta preproščina, no. Kaj pa ko se rodi nekaj vmes? Kot tu:
Slika

No, je fantek ali punčka? Bo teta MakaLonca povedala?
Default avatar

kolikor hočeš

hermavfg, takih se pa res veliko rodi. Eden na 1000? Nujno bo treba popraviti ustavo, da uvedemo termin hermafrodit še v zakonodajo!
Default avatar

pred nasim casom

stercus tauri je napisal/a:
MakaLonca je napisal/a:
konkretno je napisal/a:

Veš kaj je vsiljevanje? Tvoje blodnje o tem, da bodo v šoli otrokom poslej spreminjali spol.
Nisem napisala, da bodo v šoli otrokom spreminjali spol, ampka jim bodo po tej ideologiji prali možgane - rekli jim bodo (glej L je L), da si ga lahko spremenijo. A sem slučajno rekla, da imajo v šolah kirurge?
A tvoji otroci verjetno rastejo v izolaciji in nimajo dostopa do interneta, časopisov in knjig, da jih ne bi pokvaril moderni svet? Ker to, da se spol v izjemnih primerih da tudi spremeniti, je bilo meni jasno pri desetih letih in to celo brez raznih knjižic.
Ti si bil ocitno ze pri 10 letih pred nasim casom in pred naravo. Meni se danes ni jasno, zakaj po operaciji spremembe spola in po vseh hormonskih tabletah, XY se vedno ostane XY in XX se vedno ostane XX. Ocitno ves ti nekaj, cesar narava in jaz in se nekaj drugih ocitno se ne vemo.
Default avatar

tiskarski skrat

hormonskih injekcijah