Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moji je ne prenesejo

Moji je ne prenesejo

Včeraj je bila tema o eni zelo izobraženi punci, ki hodi z avtomehanikom. Pri meni pa je tako, da imam jaz doktorat, že dve leti pa sem v zvezi s frizerko. Problem je v tem, da je moji starši (predvsem oče) ne prenesejo. Nočejo imeti nobenih stikov. Srečali smo se trikrat, od tega enkrat na enem pogrebu. Za njih je nesprejemljivo, da hodim z neizobraženo žensko, čeprav je zelo lepa in prijazna. Midva se imava super. To da ni razgledana, da jo zanima bolj moda, potovanja in uživancija me ne moti, ker si lahko vse privoščiva. “Težke teme” pa lahko obdelujem tudi s svojo družbo.
Kaj naj naredim, da bodo moji spoznali, da je v redu bitje?

Osamosvoji se. Ekonomsko, čustveno, razumsko.

Mislila sem nekaj napisati, pa se bom raje zadržala….Tvoji starši z razlogom nasprotujejo tej vezi, verjemi.

dej povej po pravici, kako se obnašaš v družbi, ko imaš neumno punco zraven. preslišiš njene neumnosti, se strinjaš z njo, jo zabiješ nazaj?

Če se moški z doktoratom odloči za precej manj izobraženo (in razgledano) žensko, se meni zdi njegov doktorat vprašljiv.

Njegovi starši z razlogom nasprotujejo vsaki njegovi vezi. verjemi.

Če ima nekdo doktorat, še ne pomeni, da je inteligenten in če je nekdo “samo” frizer/ka, še ne pomeni, da je butast…….


Zakaj pa to ?

Verjemi!
Če jo imaš res rad ni nobenih ovir! Zakaj je delo frizerja manj vredno???
Kaj tvojim staršem ni jasno?
Ce bo zate le lepa in prijazna…Iskreno imeti rad nekoga,..
Zelim vama, da premagata vse ovire in tudi oče bo dojel,da sta za skupaj!!
Pozitivno naprej!!

Se strinjam, zato se čudim, da on poudarja svoj doktorat. Po eni strani se šopiri, ker ima doktorat, po drugi strani pa mu zadošča, da je ženska lepa in da jo zanima moda ter uživancija.

ma dajte no, ena ima v službi preveč cajta.:)

Zame so takšni kot so tvoji starši navadni primitivci. Ni vse v izobrazbi, in to da imaš ti tisti dr. ne pomeni, da si kaj bolj razgledan, pameten ali karkoli že …. kot tvoja partnerka, ki je po tvoje “samo” frizerka.

“Dost mam tega doktorskega enoumja“.

Ne vem, kdo je to rekel, ima pa 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav. 🙂

p.s.
pa danes ima že vsak drugi magisterij, vsak tretji pa doktorat. 🙂

Zakaj ste vsi tako brihtni in negativni??? Nikomur ne privoščite nič dobrega? Samo lajanje po vseh temah,..nimate drugega dela????

Jih boš že razumel čez leta, skoraj sem 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ne podcenjem tvoje ženske, ampak menim pa, da je med vama velik prepad, ki sigurno ni samo intelektualni.


Zakaj pa to ?[/quote]

Ker so izobraženi, razgledani in inteligentni ljudje radi v družbi ljudi, od katerih se lahko še kaj naučijo. Lepota ni dovolj. Jo bo dal v vitrino in opazoval? :)) Sicer pa mene ni zmotil tisti zapis, da je frizerka, ker je vsak poklic spoštovanja vreden. Zmotil me je del, v katerem je zapisal, da jo zanima moda in uživancija ter da punca ni za “težke teme”.

Z doktoratom si lahko, če nisi poslovno iznajdljiv, tudi zadnjico obrišeš, frizerka bo pa vedno imela dovolj debelo denarnico, tako da ne vidim težav v tej zvezi.

Fotr ti je sam fouš:-)


Meni je vprašljiv tvoj komentar!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Samo zelo sposobna frizerka bo imela debelo denarnico, ostale životarijo, nekatere pa delajo na črno.


Zakaj pa to ?[/quote]

Ker so izobraženi, razgledani in inteligentni ljudje radi v družbi ljudi, od katerih se lahko še kaj naučijo. Lepota ni dovolj. Jo bo dal v vitrino in opazoval? :)) Sicer pa mene ni zmotil tisti zapis, da je frizerka, ker je vsak poklic spoštovanja vreden. Zmotil me je del, v katerem je zapisal, da jo zanima moda in uživancija ter da punca ni za “težke teme”.[/quote]

Česar pa zaljubljen tip ne bi zapisal, ker ne bi (še) zaznal. Vedeti, da je objekt tvojega poželenja butast in tebi nedorasel, je značilnost konca zaljubljenosti in začetka realnosti. Tip, ki bi se tega zavedal, bi bil z bejbo kvečjemu zaradi seksa in je nikakor ne bi predstavljal staršem.:)) Noben moški se ne poroči in se dolgotrajno veže z žensko, za katero meni, da je sicer lepa, ampak bedasta. Pač provokacija ene babe, ki nima kaj počet, pa je našla kost za obirat.

Samo zelo sposobna frizerka bo imela debelo denarnico, ostale životarijo, nekatere pa delajo na črno.[/quote]

Veliko jih dela na črno, saj o tem govorim,

V mojem kolektivu je večina sodelavcev takih z doktorati (jaz nimam visoke izobrazbe), pa vam povem, da je velika razlika med njimi in nami, ki nismo izobrazeni. Vsi so super razgledani, razen tega da so tudi seveda strokovnjaki na svojem podrocju.

Tisti, ki se delate norca iz izobrazbe tule, verjetno nimate prevec izkušenj z ljudmi z doktorati. Jaz jim dam kapo dol, posbej ženskam, ki so uspele doktorirati po tem, ko so ze imele otroke.


Zakaj pa to ?[/quote]

Ker so izobraženi, razgledani in inteligentni ljudje radi v družbi ljudi, od katerih se lahko še kaj naučijo. Lepota ni dovolj. Jo bo dal v vitrino in opazoval? :)) Sicer pa mene ni zmotil tisti zapis, da je frizerka, ker je vsak poklic spoštovanja vreden. Zmotil me je del, v katerem je zapisal, da jo zanima moda in uživancija ter da punca ni za “težke teme”.[/quote]
To pomeni, da je nima za razgledane. Zgoraj pa si omenila razgledano žensko, kot primer.

Običajno pa se partnerja sploh ne pogovarjata o “težkih” temah, ampak o vsakdanjih.
Bistvena je zato čustvena kompatibilnost in ne razumska in količina nekega znanja o določeni stvari.
Na tem primeru se bo zato videl razlog za takšno vezo. Ali je v ozadju občutek večvrednosti, ki ima v takšnem odnosu priložnost, da se realizira ali pa je v ozadju spoštovanje do preprostih ljudi.
Če je od staršev prevzel njihov način razmišljanja, potem ne bo dolgo v vezi s to žensko.

Ker so izobraženi, razgledani in inteligentni ljudje radi v družbi ljudi, od katerih se lahko še kaj naučijo. Lepota ni dovolj. Jo bo dal v vitrino in opazoval? :)) Sicer pa mene ni zmotil tisti zapis, da je frizerka, ker je vsak poklic spoštovanja vreden. Zmotil me je del, v katerem je zapisal, da jo zanima moda in uživancija ter da punca ni za “težke teme”.[/quote]

Česar pa zaljubljen tip ne bi zapisal, ker ne bi (še) zaznal. Vedeti, da je objekt tvojega poželenja butast in tebi nedorasel, je značilnost konca zaljubljenosti in začetka realnosti. Tip, ki bi se tega zavedal, bi bil z bejbo kvečjemu zaradi seksa in je nikakor ne bi predstavljal staršem.:)) Noben moški se ne poroči in se dolgotrajno veže z žensko, za katero meni, da je sicer lepa, ampak bedasta. Pač provokacija ene babe, ki nima kaj počet, pa je našla kost za obirat.[/quote]

Točno to! To je očiten primanjkljaj v celi štoriji in dejstvo je, da gre za izmišljeno bedarijo.

imam 3 sinove, pa sem ravno prejšnjič rekla, da bi si želela, da ima eden frizerko, drugi maserko in tretji modno oblikovalko. Tako bi lepo pokrbele tudi zame, moški pa naj služijo:)))

New Report

Close