Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dedovanje

dedovanje

živjo
zanima me, če moram dat svoje dovoljenje, da teta rihta namesto mene
vse kar se tiče okoli dedovanja
ali je dovolj, da napišem, brez da je overovljen

Če bi bila jaz tvoja teta, bi ti namesto dedovanja njenega stanovanja/hiše/parcele, plačala tečaj osnovne šole na ljudski univerzi.

O čem, za vraga, čenčaš?

Omejenec se zaveda svojih omejitev in bi rad pooblastil nekoga da mu uredi to, kar sam ni sposoben.

Ja, to sem ugotovila. Ampak kaj naj bi ji/mu teta uredila in glede čigavega dedovanja? Dedovanje po teti ali dedovanje po avtorju ali celo po nekom tretjem? Naj bi napisala oporoko ali kaj tretjega? Naj avtor pooblasti še nekoga drugega, da spiše post v njegovem imenu, po moje bo to najboljše.

pa kwa vam ni jasn,

a moram dat dovoljenje da rihta teta okrog dedovanja?????? a mora bit overovljen???

ne se zezat, res nujn rabim.

:))))))

Okej, kapo dol.

LOL

:))))))

Okej, kapo dol.

LOL[/quote]

pa kwa je s tabo debil.

dej se mi spoki dol, da bojo drugi odgovarjal. je zlo nujn!!!!!

Ne mormo ti udgovort k s premau povedov.

možn pa d je tip na smrtn postl, pa nujn rab udgovore.

a res noben ne ve??

ka kwa je to forum debilov?

a morm še enkrat razložit?

Ali moram dat svoje dovoljenje da teta rihta okrog dedovanja , ali mora bit overovljen?

kakšni smrtni postli? kdo je na smrtni postli?

Ne moremo ti svetovati, če ne zmoreš posredovati niti enega stavka, brez da bi bile popolne nejasnosti.

Daj razloži situacijo, pa ti lahko pomagamo.

Evo ti jaz povem: dediščina overovljene tete mora biti notarjena s sosedova parcela pri sporu z nejasno pisajočim.

Upam da sem ti razložil v tvojem narečju.

Kaj mora rihtat teta? Banko, pogreb, dolgove, na sodišču?

LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Ej, tale tema je svetovna, bi jo bilo treba dati med zgoraj prilepljene. Ne morem se nehat krohotat.:))))))))))

kaj me vsi jeebeete u glavo al kwa.

kakšno banko pa dougove?? a nism že stokrat povedal da glede dediščine, matr no!!!!!!!!!!!!!

Kdo bi rad dedoval od koga? In kaj je teta tema dvema?

me ne bi noben rad dedoval, noooooo… gre za dediščino ki bo itak sama po sebi ko pride do smrti. teta bi zrihtala glede dediščine namest mene, sam ne vem če je treba overovit vse skup.

Kerima dvema kwa je teta?

upam da sem boljš razložu.

me ne bi noben rad dedoval, noooooo… gre za dediščino ki bo itak sama po sebi ko pride do smrti. teta bi zrihtala glede dediščine namest mene, sam ne vem če je treba overovit vse skup.

Kerima dvema kwa je teta?

upam da sem boljš razložu.[/quote]

:))))))))))))))))))))

Džizs krajst, no. hahahahahahahahahahahahahaha

Ne več, prosim, ne morem več……. Moja služba je na kocki…. milost, prosim…..

Nič ne pride samo po sebi, še najmanj pa dediščina. To si zapomni, za začetek.

Drugač pa ja, ti kar napiši pooblastilo teti, da bo vse uredila.

ampak a mora bit overovljen?

Overjeno pooblastilo. Naredite ga pri notarju.

hahaah dobr vas je
sicer sem pa jaz taprav avtor
no tkole

Mami je živela v tujini in ker je njena sestra bližje, lahko ona, če ji jaz dam pooblastilo
zrihta vse kar se tiče dediščine, namesto mene .mami je zapustola hišo
in to hišo bi prodali in to bi imela teta čez..
zdej pa me zanima, ali je dovolj, da je samo napisan na roke
ali mora bit to potrdilo overovljeno.

Drugač po, tist k se je hecal v mojem imenu hvala za smeh

Mi smo imeli teto v ameriki in po njeni smrti je pooblaščen odvetnik od svojcev dobil dovoljenja za prodajo premoženja,premoženje prodal in denar nakazal dedičem. V vašem primeru pa po mojem laičnem mišljenju vaša teta potrebuje overjeno pooblastilo da v vašem imenu prodaja nepremičnino ki vam pripada. Lahko pa v ta namen najamete kako agencijo

Na katerem sodišču boste urejali dedovanje? V Sloveniji ali v tujini, kjer je živela mama? Na sodišču se je treba natančno pozanimati, kakšno pooblastilo potrebujejo. Iz naših izkušenj vem, da Italijani strašno komplicirajo za pooblastila iz tujine. Svakl si ga je trikrat urejal, preden je bilo sprejemljivo.

v bosni

New Report

Close