Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Misli si da je Kim Kardashian

Misli si da je Kim Kardashian

S kolegico se peljeva v trgovino in mi prične razlagat če vem kdo je Kim Kardashian in Kardashian klan. No takrat sem za njih slišala prvič , na to sem jih še jaz pričela gledat na kanalu E. No nazadnje ko se srečava pa mi prične razlagat kako ji je podobna (daleč od tega). Ko se peljeva v avtu ima isti stil vožnje kot ona-kateri gledate oddaje veste kaj mislim-gibe mimiko obnašanja v avtu, obrazno mimiko, non stop gleda v ogledala kot Kim če ji sledijo paparaci…..v glavnem bolano. Šli sva včeraj na bazen in ko si je sušila lase sem poslušala samo o tem da ima identične lase kot Kim in da je tako lepa kot ona in da ji je podobna itd itd……stara je 30 let, vezana, kako ima doma s partnerjem ne vem, ne zdi se mi pa normalno da se je kot otrok vživela v njeno vlogo in jo želi oponašati…ima naštudirane vse njene gibe!

moja najstniška hči včasih pogleda to Kim. Meni mi ni všeč.
Tvoja kolegica pa glede na leta, je zdej v eni fazi, ko si je našla en nadomestek za nekaj kar ji po njeno manjka 😉

opazovala podobnega obnašanja, ti ne bi verjela, ko pa gledam eno mlado mamico, pa se mi nehote pojavi vprašanje, kako bo z njenim otrokom. Ta ženska je na mentalnem nivoju 14 letnice.

če pa je bil včeraj pust 😉

danes bo spet tvoja stara kolegica

Da pri takšnih letih nima svojega življenja. razumem da pogleda oddajo,nič takšnega, tudi to ni greh da ji je všeč in jo redno spremlja. Ampak da se gre pri takšnih letih podoživet v njeno vlogo in v tej vlogi dnevno “nastopa” je pa absurd. To je alarm za skrb, ti jo vzameš z rezervo ker je pač tvoja kolegica, le kaj si o njej misli ostala okolica v kateri se giblje….

U pišuka, kako mora biti plehka, da si je izbrala tako plehko žensko….

in to čim prej če ne ji bo ” ta svet” postal tako všeč da ne bo več mogla iz te vloge.

Joj, kolk lažje živijo take, zakaj bi jih sekirala.
Jaz je ne bi mogla. Naj pa misli, da je nekdo, če to ji to pomaga!

U pišuka, kako mora biti plehka, da si je izbrala tako plehko žensko….[/quote]

no dobro če bi si jaz izbrala bi namesto nje izbrala Khloe….tudi jaz ji redno spremljam prav luštni so pa imam 38 let. Ampak ti pišeš nekaj na pamet…zakaj Kim plehka?….vzvišeno nesramna je njena najstarejša sestra!

In kako bi ji lahko to pomagalo. to ji na dolgi rok samo škodi saj njena domišljavost in življenje v iluziji lahko prinese resne posledice na zdravje, takšni ljudje kaj kmalu ne ločijo več iluzije in realnosti. postanejo sanjavi, čudaški, odmakjeni se izolirajo od ostalih, in so jim v posmeh! tri klofute ji dat da se prebudi iz sanjarjenja.

A na računu ima tudi znesek kot Kim? Če ja bi te prosila za njeno telefonsko, da še mene nauči špilat nekoga drugega 🙂

Jaz sem bila pred 5 leti obsedena z Razočaranimi gospodinjami. Bila sem doma, pregledala vse sezone in sem bila glas Mary Alice kadar sem se kam peljala in vsakega pogovora napletla takšno zgodbo, dokler nisem sama sebe v glavi ustavila. Ampak tega nisem razlagala nikomur.

a potem tudi po vsakem telefonskem pogovoru reče sogovorniku Ljubim te ?

U pišuka, kako mora biti plehka, da si je izbrala tako plehko žensko….[/quote]

no dobro če bi si jaz izbrala bi namesto nje izbrala Khloe….tudi jaz ji redno spremljam prav luštni so pa imam 38 let. Ampak ti pišeš nekaj na pamet…zakaj Kim plehka?….vzvišeno nesramna je njena najstarejša sestra![/quote]

Lej meni je vsa zadeva s temi šovi pač plehka. Kim pa njena rit.. pa komu je to sploh všeč? Pa obsedenost same s seboj…. ja če to ni plehkost, potem pa res ne vem kaj je. Pa tisti make up… jest tega nikoli ne gledam, niti enkrat nisem pogledala,… res pa je, da po novicah stalno pišejo o tem in povsod je ona… in njena grda r*it….

Na katerem programu gledate ta šov? Za ponudnika imamo T2.

jaz jih imam nekaj čez 20, tu pa 40 letnice kažejo navdušenje nad kardashianovimi. Že za 20+ je to totalna bedarija, intimno razvrednotenje, nazadovanje, sprevrženost, čudenje, da lahko kaj takega uspe, celo na račun tega razgoličenja obogati… 20 let starejše, ki bi morale imeti še višje kriterije, pa opisujete to familijo kot prav luštno.

Vsak dan od ponedeljka do petka na Brio ob 20:10
http://www.napovednik.com/tv/brio

Kanal E! …..imaš ga na T2 po novem so tudi na kanalu Brio med tednom okoli pol petih, ampak tam je starejša sezona. Res ti predlagam da gledaš od 1 sezone…te bo kap ko boš videla kako so obogateli in kako plastični so postali do teh zadnjih sezon. So pa res špica…..jaz sem pogledala vse…..

Hvala, tko voli nek izvoli :).

nisem vedela da je kakšna starostna omejitev…potem takem ne smejo 30+ gledati Bara, Big brotherja, Gostilna išče šefa?….saj je vse isto poneumljanje. Ti pa si cvetka, se ti vidi da si mlada in da imaš spektar kot fijakarski konj.

nisem vedela da je kakšna starostna omejitev…potem takem ne smejo 30+ gledati Bara, Big brotherja, Gostilna išče šefa?….saj je vse isto poneumljanje. Ti pa si cvetka, se ti vidi da si mlada in da imaš spektar kot fijakarski konj.[/quote]

saj ravno zaradi takšni potem obogatijo razni kardashianovi.
Sem mlada in hočem čez 20 let več kot to, da se bom navduševala nad resničnostnimi šovi. Tudi ti zmoreš več.

Vsak gleda kar mu paše, dokler gleda nekaj kar ga veseli. Ko pa nekaj začne gledat samo zato,da si povzdiguje ego kako je ona oh in sploh ter kako so oni manj pa je bolano in kaže na hudo nesamozavest in praznost v življenju. Vsak naj prvo pomete pod svojim pragom,druge pa naj pusti na miru. In kim ne gledam, ker me ne zanima. Ena ki pa piše, da je kim plehka, ogabna…pa naj sebe pogleda. A jo osebno poznaš ali kaj da veš kakšna je? Ker za njo ne vem, zate pa po nekaj stavkih vidim,da si hinavska in nesamozavestna,da nekoga tako žališ.
Pa televizije skoraj ne gledam,ampak te negatovnosti pa ne prenesem.

Škoda prijateljice in ti če bi želela ,da se strezni jo pelji v neko štalo gnoj kidat ali pa na njivo ,ker bo treba počasi orat in sejat pa prekle za fižol naštimat….ne zmanjka idej.

Kar se pa tiče te družine pa rečem samo kr naj,ker so očitno našli tržno nišo.

nisem vedela da je kakšna starostna omejitev…potem takem ne smejo 30+ gledati Bara, Big brotherja, Gostilna išče šefa?….saj je vse isto poneumljanje. Ti pa si cvetka, se ti vidi da si mlada in da imaš spektar kot fijakarski konj.[/quote]

saj ravno zaradi takšni potem obogatijo razni kardashianovi.
Sem mlada in hočem čez 20 let več kot to, da se bom navduševala nad resničnostnimi šovi. Tudi ti zmoreš več.[/quote]

Mala ti si zmešana, ti že sedaj živiš v iluziji ko tako “preceniš” starejšo generacijo…..sicer pa ker si sedaj tako močnega mnenja o svoji prihodnosti se spomni svojih današnjih besed čez 20 let. Ponavadi takšni ko hočejo več ostanejo samo pri besedah ne pa dejanjih. In ne vem kaj delaš halo iz tega če dame gledajo te šove. Mar je tvoja mati konservativna ?

Kdo sploh so tile ljudje? :S

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

New Report

Close