Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so v Knaufu v Sloveniji minimalne plače?

Zakaj so v Knaufu v Sloveniji minimalne plače?

Razen za kravatarje v upravni stavbi? Produktivnost švabska. Produkti po švabskih normah, ker se izvažajo po celem svetu. V proizvodnji norišnica živa. Plača minimalc. Zdaj bo kakšen rumenokljuni ekonomistek sral o nizki dodani vrednosti prodajnih produktov. Od teh “nizkih” profitov ima cela uprava nebeške plače, službeni avtomobili za osebno uporabo, preseravanja … Hvalijo se pa z rekordnim lanskim dobičkom v skupini …

ja – če je tako dobra firma jo pa kupi ☺

Zato, ker lahko.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

tudi, če bi bila minimalna plača 2.000€ – bi bila minimalna – krivi so pa sindikati ☺

Pa kje ima Knauf v Sloveniji tovarno?

Iz vaših ciničnih odgovorov je torej sklepati, da se ne splača trudit. Itak boš vedno na minimalcu. Zato pa tudi jaz nisem za privatizacijo slovenskih državnih podjetij. Raje za 600 evrov pod slovenčkom delam pol manj kot za isti denar pod enim švabom. Nobenih tujih vlagateljev ni treba tle. Da bom še za njih duplo rintal. Naj rintajo duplo v Nemčiji. Saj so plačani za to.

Pa kje ima Knauf v Sloveniji tovarno?[/quote]

V Škofji Loki in Ajdovščini.

staršem ukini penzijo in zdravstvo, otrokom vrtec, šolanje, socialne transferje … pa bo plača 3x večja

staršem ukini penzijo in zdravstvo, otrokom vrtec, šolanje, socialne transferje … pa bo plača 3x večja[/quote]

Penzijo bomo ukinili na tvoja stara leta.

staršem ukini penzijo in zdravstvo, otrokom vrtec, šolanje, socialne transferje … pa bo plača 3x večja[/quote]

Penzijo bomo ukinili na tvoja stara leta.[/quote]

vem .. pa me za mene ne skrbi … kaj več kot ukinjati, uničevati .. pa itak ne znate ☻
naredi kaj iz sebe, pa boš imel/a plačo kot jo ima uprava ☺
gnoj je dober samo za podgnojiti .. če si pa kamen pa tudi za to ne

staršem ukini penzijo in zdravstvo, otrokom vrtec, šolanje, socialne transferje … pa bo plača 3x večja[/quote]

Tudi v tem primeru tvoja plača ne bi bila nič večja, ampak samo od tistih na vrhu.

ZELO PREPROSTO. ker je razpisano delovno mesto, za najnižjo izobrazbo. zelo preprosto. oni ne rabijo več kot osnovne šole, in to je to. TO SI SAM PODPISAL!!!! oni pa so te vzeli. tako je. nič drugega ni. ZAKAJ PA SI PODPISAL??!!

Pravno gledano tudi podpisi ne veljajo, če so izvršeni pod prisilo. In človek marsikaj lahko podpiše pod težo eksistenčne krize. Moraš samo to dokazat na sodišču in se podpisi vsi revidirajo. Delodajalski lopovi to že vedo, ovce delojemalske pa malo manj, ampak tako je. Podpisi sami po sebi še nič posebnega ne pomenijo. Da se jih pravno uspešno izpodbijat.

marsikaj se da izpodbijat, ampak oseba , ki vzame tako delo, NIMA denarja. in to veta obe strani. pač tako imamo. to so krivi politiki. jaz pač nikdar ne bom izvoljen, tudi če bi bil izvoljen, bi me 3 teden skenslali. tako ali drugače. to je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. kdo pa bi gledal od te drhali lene ,da bi prišel nekdo ki bi povezal ljudi in njim naložil resno delo.kok dni misliš, da bi to gledali. pa itak bi me deskreditirali na polni, preko svojih novinarčkov prodanih. takih ki se igrajo novinarnje. ne moreš nič, v tej državi spremnit. naša država je isto kot bi imel jugeca pa zuning narejen. karkoli se lotiš popravljat je slabo. ker je vse gnilo, ker je ze v osnovi slabo skonstruirano. tolko truda ko morap dat v jugeca da bi bil dober, raje kupišclio novi. in tu je isto. ne splača se trudit več. greš raje kam drugam živet.



Daj ,pijandura, serješ brez veze. Tebe bi jaz dal rintat za tri mesece v Knauf, da ti nepismena rit od napora dol pade, potem boš pa gobezdal.

Hvala kurcu, da bodo komunisti vse prodal, da boš tudi ti iz udobne službice na trd kapitalističen beton padel.
Kaj boš še jokal za socializmom.

New Report

Close