Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se vam res zdi iskanje partnerja prek neta mimo?

Se vam res zdi iskanje partnerja prek neta mimo?

Jaz sem ga našla preko neta. Preko enega portala za spoznavanje in je super. Lahko takoj vprašaš za hobije, zanimanja, lahko se pogovarjaš.

Jaz tudi. V mailih sva si povedala vse kar naju je zanimalo in ugotovila, da se zeliva tud videt v živo. In vse laufa…

Vsako iskanje kjerkoli je “mimo”, če se zapleteš z napačnim 😀

Ne vem, kje ste jih to našle, a v temi nižje sem zapisala, da sem se prijavila na portal in me v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ogovarjajo samo poročeni. Meni se ni sanjalo, da jih je toliko gor. Posledično se mi res zdi vedno bolj mimo ta način spoznavanja.
Tako da ne vem, kakšno veliko srečo ste morale res imeti druge, da ste jih našle.

To ni spontano spoznavanje ampak analitično in racionalno….in takšno eventuelno partnerstvo tud postane, ne glede na kemijo….. zato ne bluzite kolk oh in sploh se mate super ker dobr veste da je eno sranje vse skup…

Ni mimo. Zakaj bi bilo?

Meni gre pa na jetra to, da moški povejo o sebi tisto, kar mislijo, da ženska išče. Torej če ženska išče resno zvezo, ji niti v sanjah ne bo priznal, da misli, da varanje ni nič slabega, da njemu gre samo za seks. Če ženska išče seks, potem bo povedal pa čisto vse iskreno..jao jao…

A ti živiš u kameni dobi al kaj?

Želela sem si človeka z velikim srcem,neegoističnegai,prijaznega,z skupnimi hobiji in podobnim razmišljanjem..na teh straneh to najprej najdeš.In sva se dobila in zaljubila. Ne razumem dobro kaj hočeš povedati.

Želela sem si človeka z velikim srcem,neegoističnegai,prijaznega,z skupnimi hobiji in podobnim razmišljanjem..na teh straneh to najprej najdeš.In sva se dobila in zaljubila. Ne razumem dobro kaj hočeš povedati.[/quote]

A Lej, to je tko , kot če greš biciklirat in bi rad pridobil kondicjio, mišice, itd….imaš dve poti, težjo in lažjo…katero izbereš? Če izbereš lažjo pot, greš na portal in tam najdeš tipa po svojih normah….simpl ko pasulj…
Če izbereš težjo pot, si si izbral izziv…sigurno da bo težje , več prilaganja, itd., ampak je še zmeraj izziv…dokler je izziv, je pa zanimivo….kar pa za lažjo pot ne bi rekel…

Želela sem si človeka z velikim srcem,neegoističnegai,prijaznega,z skupnimi hobiji in podobnim razmišljanjem..na teh straneh to najprej najdeš.In sva se dobila in zaljubila. Ne razumem dobro kaj hočeš povedati.[/quote]

Naivnost ena…
Na takih straneh se to najprej dobi?
In sta se zaljubila.
In hodta v hribe, z roko v roki, anede?
In on je vse kar si hotla met.
Super.

Pa saj je to POPOLNOMA normalno. Danes je način življenja pač tak, vsak od nas je dnevno veliko časa zaposlen s kompjuterjem.
Ker je preprosto tako, da predvsem ženske ne hodimo toliko same ven, ženske družbe(sploh večje in malce pod gasom) v lokalih pa velikokrat izpadejo okolici kot iskalke seksa in nič drugega, se mi zdi čisto ok, da si tudi partnerja poskusimo najti preko portalov. Ja, je treba že prej malo prečekirati, kakšni portali so to in s kakimi nameni se večina pojavlja na njih.
Ko pa najdeš portal, kjer so izražene želje, podobne tvojim, pa se že splača pobliže pogledati.
In samo ne recite, da tipi, ki jih spoznate “v živo”, kje v lokalu, službi, hribih ipd, ne lažejo in vam povedo prav tisto, kar bi rade slišale. Seveda ne vsi, prav tako ,kot ne vsi na portalih.
In, na portalih niso neki imaginarni moški iz vesolja, ampak popolnoma normalni , taki, ki sicer morda vsak dan hodijo mimo vas in so vam morda všeč:).
Ko bi vedele, kaki fajn so tudi tam:):)..ja, no, pa kaki drugačni tudi, samo, vklopite gumb “select”, pa bo!

Dobro da ti ves, kakšna je moja zveza. A si komu fous, al kaj? Frustracije? Občutek manjvrednosti? Kaj te daje?

no dej povej ENO tako stran, kjer so taki fajn.

Ne vem kako je zdaj. 5 let nazaj nisem imela občutka, da bi bilo tolk porocenih gor. Je pa fino ze v profilu zapisati, kaj isces oz.kaj ne. Pa kot sem ze napisala – moraš imet se malo sreče, da se klikneta prava dva.

Dobro da ti ves, kakšna je moja zveza. A si komu fous, al kaj? Frustracije? Občutek manjvrednosti? Kaj te daje?[/quote]

Nimam bit nikomur folž, ker je samski lajf dbest…

Za aha

Jaz sem ga našla (ali pa on mene, ne vem ) na OO.

Je čudovit moški, človek, ljubimec,prijatelj,sin,oče……pa nisem kokoš in se ne slepim z ničemer.
Preprosto, iskala sem prav takega in ga našla.
Amen.

Jaz sem to sprobala in tudi bila prijetno presenečena celo dvakrat… Na koncu pa vidiš, da je bilo vse to zaigrano.. Ko ti nekdo reče, da te začuti preko pisanja, si misliš, vau, in celo ti začutiš njega…. ampak!!! pol vidiš, da on vsako tako ”začuti”, ker ponavadi so ti ljudje nekako odvisni od teh dopisovanj in je to za njih neka igra…. zato potem še vedno želijo živeti na svojem, da lahko imajo svoj komp in svoj mir za ”virtualo”…
Jaz sem se obakrat že naslednji dan izbrisala, moškim pa tole (izbris) ne gre najbolj od rok, ne znajo, nimajo časa za to kao….

Prekrižala sem jaz te portale že davno! Dopuščam pa možnost, da se res dobita dva podobno poštena gor, ampak morata imeti pa res ogromno srečo, sicer pa je enako tudi v reali…

Preveri malo portale še..ne bodi tako samo zavestna v tem..meni je tudi vse klapalo..dokler..dokler nisem ugotovila še kaj…portali so..kako naj rečem..iščeš nekaj..dobiš..ker ni možnosti drugje..potem čez leta šok..ko ugotoviš..da je “dragi”še vedno na portalu..take veze se ne grem nikoli več..

Preveri malo portale še..ne bodi tako samo zavestna v tem..meni je tudi vse klapalo..dokler..dokler nisem ugotovila še kaj…portali so..kako naj rečem..iščeš nekaj..dobiš..ker ni možnosti drugje..potem čez leta šok..ko ugotoviš..da je “dragi”še vedno na portalu..take veze se ne grem nikoli več..[/quote]

Glej, če ti nekaj let nisi vedela, da tvoj še visi na portalu, si kriva sama. Jasno, on je itak vreden svojega denarja, ampak, ,če ti leta lahko tako laže? Moj mi ne bi mogel(tudi če bi hotel).Kajti, biti srečen ali biti naiven sta različni stvari.

Preveri malo portale še..ne bodi tako samo zavestna v tem..meni je tudi vse klapalo..dokler..dokler nisem ugotovila še kaj…portali so..kako naj rečem..iščeš nekaj..dobiš..ker ni možnosti drugje..potem čez leta šok..ko ugotoviš..da je “dragi”še vedno na portalu..take veze se ne grem nikoli več..[/quote]

Glej, če ti nekaj let nisi vedela, da tvoj še visi na portalu, si kriva sama. Jasno, on je itak vreden svojega denarja, ampak, ,če ti leta lahko tako laže? Moj mi ne bi mogel(tudi če bi hotel).Kajti, biti srečen ali biti naiven sta različni stvari.[/quote]naivna si ti ne jaz..v vednost..samo nekaj ti bom na srece položila..kdor je na portalu je odvisnik..ti že veš s kom si poročena..pa otrok.ti privoščim…v dno duše…vedi pa nekaj..ne slepi se…oslepljena boš čez nekaj let..če pa ne..boš živela vse življenje v laži..pa ti tega ne privošćim..ljubita se…:-)))))))))..

Preveri malo portale še..ne bodi tako samo zavestna v tem..meni je tudi vse klapalo..dokler..dokler nisem ugotovila še kaj…portali so..kako naj rečem..iščeš nekaj..dobiš..ker ni možnosti drugje..potem čez leta šok..ko ugotoviš..da je “dragi”še vedno na portalu..take veze se ne grem nikoli več.

Res je tako.

Glej, Yeeeeeeessssssssssssssssssss:)
naletela si na odvisnika. Moj dragi to ni. In če je bil tvoj tak, niso vsi enaki. Kot tudi ti nisi enaka meni.
Ker slabo misliš, tudi take najdeš. Skuliraj se, bodi taka, kot si v resnici in išči takega, kot si ga želiš. Poslušaj ,kaj govorijo in med vrsticami ugotovi, ko lažejo.Tudi preveri kaj, če je treba. Pa jih potem daj na ignore,Verjemi, je še kak dober tam, brez skrbi. In, tebi srečno!

Lahko podpišem, saj se mi je zgodilo nekaj podobnega. Sicer le 1x, a od takrat nimam več zaupanja v to. Celo on sam mi je rekel, če sva od zdaj naprej resna in ni več drugih. Nato ga najdem, kako še lepo ogovarja na vsaj 10 portalih. Odvisnik.

Aja, se to, meni je en celo povedal, kako to moski na portalih izvajajo…ima dva ali vec profilov in te tipa, da vidi kaj imas rada, potem pa te z lahkoto osvoji z novega profila…

Potem ko sem to slisala, pa sploh ni variante, da bi se se kdaj vpisala na kaj takega….

New Report

Close