Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hiurilonska kislina

hiurilonska kislina

zanima me če je šla katera na tretma z hiurilonsko kislino koliko ti lahko naredijo z 1 ml

kako ste ble zadovoljne z rezultatom

Google nima pojma! Poizvedba – hiurilonska kislina – se ne ujema z nobenim dokumentom.
O tej ve pa veliko: http://sl.wikipedia.org/wiki/Hialuronska_kislina

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ok hialuronska kislina
napaka pač

nova
Uredništvo priporoča


Ajd zdaj pa googlat!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

hehe ne bo šlo ne zanima me kaj tam piše ker to sm že prebrala
zanima me mnenje nekoga tukaj na forumu recimo da temu bolj vrjamem

Lej, če ti napišem da sem se pomladila za 15 let, da me moji vrstniki ne spoznajo več, da me osvajajo 18-letniki, da je mož, ko se je vrnil z 1-mesečne službene poti in me zagledal samo spustil kovčke in se strastno ljubil z mano pred vhodom v hišo, da me je poštar zamenjal z mojo hčerko…… no, mi boš verjela?? Jaz si ne bi, prej bi pomislila, da je moje hvaljenje pač ena od reklam proizvajalcev in tržnikov hialuronske kisline.

In če ti napišem, da je rezultat enak, kot bi se mazala z svinjsko mastjo??

Uporabi lastno pamet, no. Lahko se premažem s to kilsino, se vakumiram, zamrznem za cel mesec, lahko jo namažem na zrezek in pojem, pa bom še vedno stara 43 let in pika.
Rezultat je trenutni, moja koža lepše zgleda po dveurnem sprehodu v naravi kot po vsem kozmetičnih tretmajih.

Edino, kar je bilo pozitivnega z hialuronsko kislino so bile injekcije za poškodovan kolenski sklep, pa še to bolj sumim na pomoč navadnega gela, kot na tistih 0,05 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hialurona v gelu…….

Kaj češ, vsako leto smo eno leto starejši! 🙂

ok hvala ampak še zmeraj me zanimajo konkretne izkušnje in nič drugega

Nevednost ni lepa cednost. Hialuronska kislina je naravno prisotna v nasem telesu. Skrbi za vlazenje koze in mazanje sklepov, da se lahko normalno gibljemo. Natrijev hialuronat je v kozmetiki zelo cenjen, pomaga globinsko vlaziti kozo in izboljsa elasticnost koze. Za tretmaje ne vem, ker jih ne hodim delat k zlatarkam v kozmeticni salon, ga pa uporabljam v mojih kremah, ki si jih sama delam. Dobi se ga v spletnih trgovinah s kozmeticnimi sestavinami. Raztopine hialuronata v vodi so obicajno koncentrirane na 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, odvisno od molekularne mase kupljenega hialuronata v prahu. V kolenskem sklepu je verjetno pripomogel k boljsi gibljivosti in s tem vzpostavitvi normalnega stanja vlazenja sklepa.

Predvidevam, da si ze nekaj stara, ce te zanima ta kislina, pa se samo sprasujem, kako lahko zrele zenske se vedno verjamete v pravljice?

ja nč novga na tem forumu človeku vse napišejo samo tistega kar ga zanima ne. no probala sm pač ni ratal nimaš kaj

New Report

Close