Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lovci in alkohol…

Lovci in alkohol…

Očitno je res, kar pravijo o lovcih:(((

http://www.zurnal24.si/pijani-lovec-ustrelil-svojega-psa-in-ga-odvrgel-v-kanto-za-smeri-clanek-244731

Imaš prav. En pijan lovec je naredil piz_-_-rijo in sedaj so vsi taki. Vem tudi za enega človeka, ki na podlagi posameznih ekscesov dela pravila za celotno populacijo. Tukaj pa se podobnost neha. Večina nas ni takih. Tako te puščam, da svoje travme ozdraviš sam.

Definicija lovca, iz SSKJ:

Lovec je pijana oseba, ki gre s puško na rami skozi gozd v gostilno

Se strinjam.

Narod dela predsodke na podlagi enega primera in jih prevali na celotno populacijo.

Pa naj bodo to lovci, židje, kristjani, muslimani, temnopolti….


V pravopisu piše: OBOROŽEN PIJANEC

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pa jahači tudi… vsaj kar dosti.

ni to edini primer, da je lovec ustrelil svojo žival ali celo kolega. ne vem pa, če so bili ti gospodje pijani, ko se je to zgodilo. ni pa dvakrat za rečt, da se “podprejo”, predno grejo v hosto. verjetno je to tudi razlog, zakaj imajo razna odsevna odevala na sebi (vsaj tam, kjer jih jaz srečujem). ker normalen, zdrav, priseben človek bolj težko zamenja drugega človeka za kakršnokoli žival. psa, to že.

Kateri pes najbolj laja?

Premalo pečen

Nima kaj zamenjat. Lovec lahko strelja samo v primeru, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričan, v kaj strelja. Ne pa da šicne dalmatinca, pa se zgovarja, da je mislil, da strelja v lisico, npr.

Nima kaj zamenjat. Lovec lahko strelja samo v primeru, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričan, v kaj strelja. Ne pa da šicne dalmatinca, pa se zgovarja, da je mislil, da strelja v lisico, npr.[/quote]
Sej veš tist k so Janeza pocilal na jagi, pa so ga pelal na urgenco. Dohtarji so ga prec v oreacijko spravl. pol pa pride kirurg ven čez pet minut pa pravi: Fantje sej mi bi ga rešl, sam ste že spucanga prpelal!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Slučajno naletel na temo. Kljub temu, da je tema stara 3 leta nemorem iz svoje kože da nebi komentiral objave takih drekačev. Na podlagi nekaterih posameznikov vsi lovci avtomatično postanemo pijanci, morilci ipd. Noben od vas pa ne pozna dejanske situacije. Zamislite se in najprej pometite pred svojim pragom. Aja, odsevna oblačila nosimo na skupinskih lovih, da se med sabo vidimo že na daleč, ker je tako lov mnogo lažji in varnejši. Ne pametuj, če ne veš za kaj se gre. Pa lep pozdrav.

Nima kaj zamenjat. Lovec lahko strelja samo v primeru, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričan, v kaj strelja. Ne pa da šicne dalmatinca, pa se zgovarja, da je mislil, da strelja v lisico, npr.
[/quote]

V takem primeru, bi se moral izgovarjati, da je mislil, da strelja na zebro. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kdo je tebi dal pravico, da streljaš in ubijaš. Sam, ker si človek. Fuj. Lovci vsi ste fuj od fuja pijani ali trezni. Streljate pse pijani in trezni. Streljate vse kar leze in gre tudi človeka trezni ali pijani. Lovci ste izmečki tega sveta. S pušo v roki je vsak korajžen. Daj pojdi v Kočevje brez puše še srnjak bi te ubil prpa neumna.
uBIJ ENO SRNo in enega zajca ne pa trideset na let. Kva si debel pol tone, da poješ toliko mesa. Izmečki tega sveta. Hujši ste kot klavci. Se izgovarjate da delate naravno selekcijo kaj ste se postavili nad naravo. Narava sama zna uravnavati.

Velikokrat grem brez puške v gozd, v bistvu sem pozimi vsak dan v gozdu na rami pa imam balo sena in ne puške (takrat ko ti sediš na kavču pred televizijo). Glede naravne selekcije… preberi kakšno knjigo o tej temi, jaz sem jih kar nekaj 😉

New Report

Close