Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali imate za kosilo “nedeljsko klasiko” ali kaj drugega?

Ali imate za kosilo “nedeljsko klasiko” ali kaj drugega?

Ali imate navado ob nedeljah jesti “klasiko” – govejo juho z rezanci, pražen krompir, govedino, solato?

Ne, tudi doma smo imeli redko.

Tako klasiko sem nazadnje jedel cca 15 let nazaj ali pa sem ter tja v kakšni gostilni.
Jemo kar nam paše ali pa kar lahko skuhamo iz tistega, kar najdemo v hladilniku ali omarah.

Včasih je bila pri nas klasika obvezna. Zadnje čase pa naredim kaj bolj enostavnega: danes npr bel riž z mesom in omako, zraven rdeč radič s fižolom in trdo kuhanimi jajci.
Če cel dopoldan kuham in potem še toliko časa pospravljam, kakšno nedeljo imam potem?

jz sem lačen in grem zato spat. Deluje, probajte.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Mi nikoli nimamo tipičnega slovenskega nedeljskega kosila. Danes zelenjavna juha, pa gratinirane skutine palačine, slivov kompot.

Pri nas pa ni nedelje brez goveje juhice. Tako smo navajeni.
Pa pražen krompir, dunajski zrezki in solata.
Meso iz juhe pa mož poje zvečer v solati.

Kakor kdaj … včasih ja, včasih ne …
Danes bomo imeli res govejo juho z domačimi rezanci, namesto praženega krompirja bo pečen krompir iz pečice (pečen skupaj s kosi piščanca, čebulo, korenčkom, papriko …) in zelena solata.

Govedina bo pa zvečer kot “jesihflajš”

Danes smo imeli pire krompir, repo in klobaso.

Pri nama še nikoli ni bilo nobenega klasičnega kosila. Skuhava kar nama zadiši in to je to. Nikjer ne piše, da se mora vsako nedeljo jesti eno in isto. Sploh pa govedino ter govejo juho, od katere mi je slabo.

Ravno danes smo imeli po dolgem času govejo juho, sicer z ribano kašo.
Pa pražen krompir, pečena svinjska rebra in zeleno solato.
Sicer pa ob nedeljah jemo zelo različno, meni osebno je najbolj všeč štefani pečenka, musaka ali sirove palačinke.

Ne, tega tudi mi ne delamo. Včash med tednom skuham govejo župo, to je pa tudi vse. Se mi je totalno zamerilo, ker starejši ljudje že zjutraj začeli kuhat nedeljsko klasiko, kosilo je moralo biti na mizi točno ob poldne, potem so pa cel popoldan ležali. Mi se zdaj raje kam odpravimo in nedeljo izkoristimo za izlet v naravo.

Danes :piščančji žur, zeleno solato.Za sladico pa vanilijev puding z jabolki in cimetom.

Pri nas je vse odvisno od počutja, navdiha, možnosti in vremena.

Danes smo bili celo dopoldne zunaj, ker je takooo čudovit sneg. Otroci se sankajo, midva z možem sva naredila snežaka – 2m ima :-))) !!

Pol ure pred njimi jaz skočim v kuhinjo – danes sem naredila pariške zrezke, pomfri in zeleno solato.
Za ‘sladico’ pa domač kompot (suhe slive, jabolka).

Zdaj smo se malo odpočili in šibamo nazaj ven. Na sprehod…

Za večerjo bodo palačinke.

Kdaj drugič pa je standardno kosilo, sploh če je zunaj dež. Včasih ne huhamo nič in gremo na pico….

NIKOLI ne bom razumela družin, ki se nekega urnika držijo kot pijanec plota. Ob sobotah generalno čiščenje, čeprav je sončna sobota. V nedeljo pa dež in čepijo v brezdelju doma.
Kaj ne bi zamenjali aktivnosti?
En sosed vsak dan točno ob 10. uri pelje psa na sprehod. Čeprav je prej lepo, in ravno takrat padajo ‘ušpičene prekle’. Točno ob 18. uri gre po drva…. po moje ima naštimano uro :-)))

Kakor komu paše…. Lep dan še naprej! Pri nas je tako krasna zima, da je res greh, če ste doma.

mmmmmmmnjam.

pa še kozarček rujnega…

mi smo pa danes imeli: kurjo župco, blitvo s krompirjem in zrezek..

Ko pridem k tašči na kosilo, je pa ob nedeljah klasika.. goveja juha, pražen krompir, meso in solata… A moja zlata tašča tako dobro kuha, da vse pojemo .

Itak ne jemo mesa, goveje juhe pa sploh ne znam skuhati.

Danes smo imeli dve različni zeleni solati in burek iz pekarne.

Iz narave nas je pa pregnalo sneženje 🙂

Midve sva danes šibnili na Tajsko. Se pravi tajski pečeni rezanci s piščancem in zelenjavo. Pa solata za zraven.

Pa kako lahko lačen spiš? Ta recept bi pa rada imela…:)

mmmmmmmnjam.

pa še kozarček rujnega…[/quote]

Ja, za naju z možem je bil res zraven še kozarček caberneja 🙂

Za naju pa šardoneja :-))))))

Mi kuhamo po navdihu, sedaj kuham govejo juho za čez teden (jo zamrznem in v enem tednu porabim, ne maram “zalog” v skrinji), mala obožuje juho z zdrobovimi cmoki.

Danes pa je bila zelenjavna juha, piščanec, krompir, grška solata, skutni štruklji. Vreme je pasje, mala “šmrka”, tako da se držimo doma, na izi :), je pa res, da če je lepo vreme se kosilo prilagodi. 🙂

Da bi se pa kaj naučila to pa ne. Potem pa jamraš ko ti denarja manjka. Takega kosila nebi jedla tudi pod razno ne, ko pa se da skuhati za vegetarijance res kaj bolj kvalitetnega.

odvisno od počutja in od tega kdaj se je zajtrk
včasih so testenine, lazanja, vegi pica
včasih panino in solata
sladica “prosto po prešernu”, včasih čokolada, včasih palačinke, brownies, včasih nič. 🙂

Kaj se ti ima za zameriti, če nekdo prične zgodaj kuhati kosilo. Gre pač takoj po kosilu na sprehod. Ti delaj pa po svoje.

New Report

Close