Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna srajca paše zraven?

Kakšna srajca paše zraven?

Sin ima črno obleko- klasično, poverbano. Kakšna srajca in kravata paše k črni obleki. Nimam pojma, sinu je vseeno. Sin je svetle polti, ima zelene oči in svetlo rjave lase. Tisto barvo, ki jo boste največ predlagali bomo kupili. hvala!

Lahko je bela,modra,vijolična…katerakoli.Lahko pa tudi črna ali siva,in daste modro kravato in mogoče še moder robček v žep…zelo super pride.Sem tudi jaz v tem trenutno…ampak jaz moram stilsko urediti bodočega moža…;)

Za k birmi naj bo bela srajca. Bela sveča, bel cvet….

Modra ali vijola za poroko. Odloča nevesta!

Siva za obletnico 🙂

Črna za poslednje slovo 🙁

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa ti sanjaš? Bela sveča? Pri birmi? Si pomešala birmo in prvo obhajilo?

In avtorica, katerokoli barvo izberete, samo bele ne. V beli srajci in črni obleki je človek hitro videti preveč “kelnarski”, če razumeš, kaj hočem povedat…
Krasna kombinacija bi bila rdeča srajca, temno viola ali pa antracitno siva.

https://www.google.si/search?q=red+shirt+guy&biw=1182&bih=758&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tka_VLCAI822adHSgPgB&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=red+shirt+black+tie

https://www.google.si/search?q=red+shirt+guy&biw=1182&bih=758&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tka_VLCAI822adHSgPgB&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=purple+shirt+black+tie

https://www.google.si/search?q=red+shirt+guy&biw=1182&bih=758&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tka_VLCAI822adHSgPgB&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=grey+shirt+black+tie

Oprosti, ne uci sina ze s prvo obleko balkanske mode!!!!
Rdece,viloicne in ostale udarne barve prepusti balkanu.
Ti mu kupi lepo klasicno svetlo modro srajco, ki mu bo na temno obleko odlicno pristajala in jo bo nosil lahko se kasneje z jeansom za vse manj formalne priloznosti…nedeljska kosila, rojstni dnevi tet in stricov…

Ne udarnih barv…poglej kaksen italijanski program, ce si kdaj koga videla v teh norih barvah

Pa fanj se imejte!

Evo, tole ali pa belo in bo res videti kot pravi rovtar, ki gre k maši…. :)))

Kok si pa ti stara? Mal preveč, se mi zdi. Mladi naj imajo živahne barve. Na črno obleko gre v bistvu srajca katerekoli barve. jaz bi mu kupila eno ful močno barvo, ne preveč blede – oranžno, zeleno, turkizno, pač tako, ki mu paše in zraven tanko črno kravato ali pa kar brez kravate. Naj bo klasično mladosten 🙂
zelena klik
modra spreglej reklc in tipa…

Kok si pa ti stara? Mal preveč, se mi zdi. Mladi naj imajo živahne barve. Na črno obleko gre v bistvu srajca katerekoli barve. jaz bi mu kupila eno ful močno barvo, ne preveč blede – oranžno, zeleno, turkizno, pač tako, ki mu paše in zraven tanko črno kravato ali pa kar brez kravate. Naj bo klasično mladosten 🙂
zelena klik
modra spreglej reklc in tipa…[/quote]

Saj mulc ne gre na ultra pislovni sestanek ali na razgovor za sluzbo v banki, ampak na birmo!
Sem za zeleno srajco, mocno zeleno, ker ima zelene oci, bo ful dobro izpadlo. Naj bo urejen, a naj bo mladosten!

Evo, tole ali pa belo in bo res videti kot pravi rovtar, ki gre k maši…. :)))[/quote]

Al pa k birmi… saj je isto.
Res nisem “cerkvena”, ampak mi ni jasno, da takele mulčke, pa čeprav gredo k birmi, tlačite v gvante, in to črne. Saj se jih da tudi drugače prav lepo, predvsem pa bolj mladostno in letom primerno, oblečt.

Kupi mu oranžno srajco in botru oranžno kravato-zelo šik!

New Report

Close