Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Okna Satler ali Mik?

Okna Satler ali Mik?

Odločamo se, katera okna bi vgradili v našo hiško, pa me zanimajo vaše izkušnje s podjetjema Mik in Satler. Sta v našem ožjem izboru, Satler malenkost ugodnejši, ampak ker cena ni vse, bi radi več informacij. Hvala!

Imamo okna SATLER. Smo zelo zadovoljni, držali so se rokov, montaža hitra in brez zapletov, skratka bp.

v prejšnjem stanovanju imeli njegova okna in vhodna vrata, ki so sicer bila nemška. Okna super, nobenih problemov, vhodna vrata pa so malo nagajala, je kljuka zaskočila, pa so njegovi prišli in popravili. V novo hišo smo vgradili sicer lesena okna.

nova
Uredništvo priporoča

Imamo najcenejša MIK okna, so bila že notri, ko smo kupili stan, pa čeprav sem bila skeptična, so zdaj dve zimi in dva poletja čisto ok, še čeprav so plastična, se nič ne rosijo in nikjer nič ne piha, čeprav so najcenejša.

Odločitev ni enostavna. Polovica bo za mik, druga polovica za satlerja. Ne beli si glave, oba sta dobra.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Vzamite Arcont, pa ne bo dileme.

Pri nas imamo Satler okna in rolete že enih 8 let, še nikoli najmanjšega problema.
Takrat so bli najcenejša varianta izmed 4 ponudb.
Tudi z montažo vse štimalo kot je bilo dogovorjeno.

Z okni Satler smo zelo nezadovoljni, še bolj pa z povsem brezskrbno in neverjetno površno vgradnjo. Preden izberete Satler se DOBRO pozanimajte pri ljudeh, ki konkretno imajo njihova okna.

Mi imamo pa Secom, zelo zadovoljni, pa ostala ponudba nam je bila ok, rolete, žaluzije, tende.

Secom je defeinitivno najboljša izbira. Mi smo menjali 5 oken in vse so nam naredili profesionalno, hitro in poceni.

Samo Secom ne.

Glede MIK-a vem za kar nekaj neprijetnih izkušenj. Na teren ti pride ekipa Romunov, ki te ne razumejo nič ti pa njih ne. Kolegu so vzeli napačne mere, si lahko predstavljaš, kako zdaj vse skupaj zgleda. Tako da mi ob menjavi oken MIK-a niti kontaktirali nismo.

SATLER-ja pa ne poznam.

Srečno!

Odgovor na objavo uporabnika
MIK se je izgubil, 28.07.2021 ob 08:14

Glede MIK-a vem za kar nekaj neprijetnih izkušenj. Na teren ti pride ekipa Romunov, ki te ne razumejo nič ti pa njih ne. Kolegu so vzeli napačne mere, si lahko predstavljaš, kako zdaj vse skupaj zgleda. Tako da mi ob menjavi oken MIK-a niti kontaktirali nismo.

SATLER-ja pa ne poznam.

Srečno!

 

Pred letom in pol so nam montirali Mikova okna, blok star, stara okna vgrajena tako, da jih nikdar vec ven ne potegnes, vse se je rusilo, skratka zelo zahtevna menjava, ekipa verjetno Bosanci, naredili so pa super, v nulo in se vse so pospravili za sabo. Izjemno zadovoljna.

Samo MIK ne!!! Najslabsa mozna odlocitev!!!

nobena plastična okna niso dobra izbira.

New Report

Close