Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek avtocenter krašna, avtohiđa real

avtocenter krašna, avtohiđa real

Kupujem nov avto – twingota.
Ali imate kakšen izkušnje z Avtohišama Krašna v Škocjanu ali Real v Ljubljani. Pri eni od teh bom kupila. Zaenkrat se mi zdijo v Realu malo bolj prijazni (mogoče bolj vredni zaupanja), pri Krašni pa je malo nižja cena.
V Krašni mi ponujajo tudi enega skoraj novega oz zelo malo rabljenega.

Lahko greš tudi v TPV. Imam same dobre izkušnje.

V tpv pejd,so zanesljivi res kot je treba.Reklamacije upoštevajo super.Imam več izkušenj z njimi.Tud rabljeni ,ko ga tam kupiš ima res garancijo.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz imam pa z AH Real odlično, že 10-letno izkušnjo – s prodajo rabljenega, so mi ga vzeli v račun za odlično odkupnino in tudi z nakupom novega. Dobili pri nakupu tudi zelo ugoden popusti, so fleksibilni. In tudi servisiranje je tiptop, vedno. Fanjte zelo strokovni, prijazni.

Tudi stroški servisiranja so v primerjavi s Krulcem iz Moravč ali Močnikom iz Kranja v povprečju za 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižji, Dodajo še kak bon za popuste, pri njih dobili res najcenejšo ponudbo za nov set gum v primerjavi s spletom ali ostalimi ponudniki, pa še pri montaži je bil popust – redna stranka 🙂 Tako da če spremljam stroške z enim od let, kjer smo servisirali v drugi avtohiši in tukaj, je il prihranek kar občuten.

Pri tpv je kupil moj brat avto,se vozil pol leta in nekaj mu ni bilo všeč in so mu vrnili komplet kupnino,kljiub temu,da so pred pol leta odkupili njegov stari avto.Ena redkih poštenih avtohiš.

No da vam še jaz povem izkušnjo z to “čudovito”avtohišo krašno.skoraj pred tremi mesci pri njih kupila rabljeno vozilo (clio 3).po enmu mescu mi je crknu servo volan imela garancijo vendar oni trdili da vse obsega gar.razn volanski modul pa ne.potem smo se nekako zmenili da oni vse zrihtajo in nazadnje so zahtevali za delo plačilo a jaz nič kriva da se je pokvaru ta volan.seveda sem jim mogla plačat drugače ne bi mogla odpeljat avta.drugo kar me je zmotilo pri tem avtu da je v avtu polito mleko in to tako smrdi da sploh ni za zdržat.a oni trdili da sploh nič ne smrdi.glavno avto sem vzela na leasing in avto dala nazaj.tako da so me okoli prinesli za 1000 evrov.seveda so mogli oni odplačat leasingu še preostanek denarja jaz pa v soboto sem šla še odjavit avto.in kot ponavadi so mi spet nagajali da morem dol pridet k njim odjavit avto saj mora biti eden od njih zraven ker majo oni pogodbo z njimi(z amzsjem otočec).ko pa pridem dol mi pa rečejo da bom mogla it sama odjavit.mislim nateguni napolno.šele potem sem dojela zakaj so hotli da grem sama saj nazadnje so me hotli še nategnit za 10 evrov da bi jim plačala lokacijo njihova kjer bo avto stal.mislim zelo nezadovoljna s to ac krašno in ne želim da se še kdo tako prenagli z njimi.upam da ne bodo še koga tako nategnili kot so mene,ker pa imam o njih samo slabo mnenje.glavno želim vam s tem postom povedat da če je le mogoče se izognite tej avtohiši (AVTOCENTER KRAŠNA ŠKOCJAN)saj so sami nateguni še najbolj gospod Marko Škoda.

Moja izkušnja je pa taka.pripeljal sem jim karamboliran avto katerega sem kupil pri njih.brez vednosti zavarovalnice in mene so avto popravili.škode je bilo za okoli 5000€ po oceni zavarovalnice krašna pa mi proba izdat račun za 7.700€.avta itak me bom uzel nazaj za ta dnar ker moram doplačati 2.500€ iz svojega žepa.avto je v hiši in jim bom prodal tak avto kot sem ga pripeljal.sam je pa to problem ker bi jaz zanj dobil usaj 5000€ on mi pa pinuja 3,500€.čisto ma kratko bi jih sam mal podminiral in to je to 🙂

Sem imel opravka z njimi,niso ravno tako slabi,pred leti smo kupili nov avto pri njih saj so nam rabljenega vzeli dobro v račun,pa tudi cena novega je bila najugodnejša.Tisto kar pa piše nekdo o popravilu karamboliranega vozila pri njih so pa pravljice za lahko noč(katamaran 365)

Prvi odstavek kot bi ga pisala sama. Tudi po izteku garancije nas bodo obdržali čeprav imamo bliže več servisov.

Jaz imam pa izjemno slabo izkušnjo z AH Real. Pri njih kupljen (malo) rabljen avto, za katerega se je izkazalo, da ima skrito napako. Avto je bil več kot pol leta nenehno na servisu, ker napake niso znali odpraviti (v tem času je bil avto vsaj 8x na servisu, vsakič vsaj po nekaj dni), poleg tega pa so nas skušali prepričati tudi, da ne gre za njihovo krivdo in da bomo morali strošek popravila poravnati sami (šlo je za relativno visok strošek, cca 1000 €). Zelo neprijetna izkušnja, tako da bi se nategunom iz AH Real na vašem mestu raje izognila.

ko sem jaz kupil avto je bilo tudi ok,ko pa vidi da te lahko obere takrat pa vidiš koliko so ok..tudi policaji so ok dokler se ne srečaš ko pa se in naletiš na pravega pa vidiš kako to gre..uglaunem kar se tiče okvar krašna ni pravi naslov

Pri Krašna kupili letos rabljen avto, čez 14 dni začela utripati lučka. Peljemo nazaj, nej bi potem vse spet štimalo…in tako naprej, petkrat! Ker smo hvala bogu plačali garancijo, nam niso nič računali..ampak,avto še zmeraj ni bil dober. Pripeljali nazaj,vrnili so nam kupnino…ravno danes pa gledam, da ta isti avto zopet prodajajo…

AVTOHIŠA REAL nateguni da ni večjih…kupila sem avto pri njih…prodali so mi ga kot osebno vozilo..sele na tehnicnem mi tip razlozi da je tovorno…
ko sem kupovala..sem aprasevala ce je bil avto tovorno pa so trdili…garantirali da ne…vse na hitro so delali papirje…samo da zmedejo…ko pa sem jih kontaktirala vsak izgovor je prisel prav…najprej da kaj si izmisljujem pol ko se. dala prijatelja na tel…ki jim je na grobo reku da kaj ga hecajo…da si ne iz.isljujejo..pa je bla druga pesem…ampam…pol so na dopust..pol spet na dopustu…in tako…jaz pa vozim avto ki lahko dobim kazen 450 eur ker nimam mreze v vozilu…in da ne govorimo o papirjih ki jih moram sama ocitno naredit…SAMO STRAN OD NJIH….pa takooo so prijazna druzinicaaa….SAMO ZA TE ZGOLJUFAT…NATEGNIT

Ce kupujes novega je prakticno vseeno, ker za njimi stoji Renault Slovenija . Je pa AC Krasna znan z nategovanjem pri rabljenih. Dajo ti garancijo, ki pravzaprav ne krije nicesar, pod pretvezo da so ti nekaj podarili. Potem zacne avto crkovati in jih peljes na popravilo k njim. In tam na leto lahko pokasirajo dodatnih 1000eur kljub garanciji. Tudi za servis so nestrokovni. Jaz bi odsvetoval njih. Enkrat sem imel izkusnjo z njimi ampak nikoli vec. Najvecji nateguni za avtomobile. Tudi ce bi kupil novega bi sel drugam.

Odgovor na objavo uporabnika
suzanazagar, 10.06.2015 ob 20:57

No da vam še jaz povem izkušnjo z to “čudovito”avtohišo krašno.skoraj pred tremi mesci pri njih kupila rabljeno vozilo (clio 3).po enmu mescu mi je crknu servo volan imela garancijo vendar oni trdili da vse obsega gar.razn volanski modul pa ne.potem smo se nekako zmenili da oni vse zrihtajo in nazadnje so zahtevali za delo plačilo a jaz nič kriva da se je pokvaru ta volan.seveda sem jim mogla plačat drugače ne bi mogla odpeljat avta.drugo kar me je zmotilo pri tem avtu da je v avtu polito mleko in to tako smrdi da sploh ni za zdržat.a oni trdili da sploh nič ne smrdi.glavno avto sem vzela na leasing in avto dala nazaj.tako da so me okoli prinesli za 1000 evrov.seveda so mogli oni odplačat leasingu še preostanek denarja jaz pa v soboto sem šla še odjavit avto.in kot ponavadi so mi spet nagajali da morem dol pridet k njim odjavit avto saj mora biti eden od njih zraven ker majo oni pogodbo z njimi(z amzsjem otočec).ko pa pridem dol mi pa rečejo da bom mogla it sama odjavit.mislim nateguni napolno.šele potem sem dojela zakaj so hotli da grem sama saj nazadnje so me hotli še nategnit za 10 evrov da bi jim plačala lokacijo njihova kjer bo avto stal.mislim zelo nezadovoljna s to ac krašno in ne želim da se še kdo tako prenagli z njimi.upam da ne bodo še koga tako nategnili kot so mene,ker pa imam o njih samo slabo mnenje.glavno želim vam s tem postom povedat da če je le mogoče se izognite tej avtohiši (AVTOCENTER KRAŠNA ŠKOCJAN)saj so sami nateguni še najbolj gospod Marko Škoda.

Je tako garancija pa na določeno stvar

New Report

Close