Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špela Grošelj plastična spaka?

Špela Grošelj plastična spaka?

Zgleda da ima Urška Čepin novo naslednico, če bo tak trend naprej bo to verjetno Špela Grošelj. Ta ženska je zmeraj večja plastična spaka, pol obraza je zatečenega, druga polovica pa zgubanega.

Groooza če pomislim da je punca letnika okoli 1984. Sem bil slučajno na njenem maturancu in mi je punca namignila “tisto je pa Špela Grošelj”, takrat še nisem vedel kdo to je, videl pa sem zeeeeloooo lepo, zares lepo žensko, lepotičko. Ampak nekaj lej kasneje so že začele padati plastične operacije in ženska gre več kot očitno po stopinjah Čepinove Urške.

Kaj vam je ženskam, da se ne znate ustaviti? Vam povečava jošk ni dovolj in je treba napumpat še vse ostalo da je vse skupaj že skrajno ogabno? Da ženska pri 30ih letih izgleda kot lutka v tistem muzeju voščenih lutk (pa še tam izgledajo boljše).

Pomanjkanje resničnostnih šovov ali s kom se naj pa zdaj ukvarjam, ker s seboj se ne mislim?

Telo je njeno in naj počne z njim kar ji paše in kar si lahko privošči.
Še en droben nasvet: zase se brigaj in prvo pometi pred svojim pragom!

Ona je gospodar svojega tela!!

v resnici pa se mi vsi ti smilijo, ki so nezadovoljni sami s seboj,

https://www.youtube.com/watch?v=iT03tbOuUbo

ja ampak spaka bo pa še vedno.

Tako kot ste se takrat vtaknili v ravnateljevo početje, se še dosti lažje vtaknemo in komentiramo v izgled javnih osebnosti, ker se zavedajo tega kakšni so v javnosti in imamo pravico komentirati njihovo početje.

Če lahko komentiramo Janšo, Jankovića, šiviljo Bratuškovo, odvetnika Cmerarja in druge, potem lahko tudi kvazi pevke komentiramo.

Sem kakega pol leta nazaj odprla temo, da je postala neprepoznavna. Pa ste me napadle,da kaj se vtikam,da naj se jo pusti pri miru,itd.Ja, tudi meni je postala grozna. Z novim nosom, presuha je zelo postarana. Pač moje mnenje. Prej je bla pa baba in pol.

Mislim, da je skrajno neprimerno nekoga označiti za spako. Vsak ima pravico s svojim telesom delati, kar mu paše.

Tudi meni se je zdela včasih bolj čedna. Ampak spaka pa zdaj tudi ni, no.

Okej, besedo spaka vzamem nazaj.

Kakšna se vam zdi pa tale punca?

[img]http://images.24ur.com/media/images/600xX/Sep2009/60341437.jpg[/img]

pa tale?

[img]http://www.laineygossip.com/Content/images/articles/donatella{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20versace{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2018jun12{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2004.jpg[/img]

in tale?

[img]http://iztokgartner.blog.siol.net/files/2011/06/misa-molk.jpg[/img]

Lepotičke brez primere kajneda 🙂

Težava je v tem, da nima podedovanih mladostnih genov in ker je dostikrat njeno telo bilo v jojo efektu – hitro rejenje – hitro hujšanje, so ostale na koži posledice – zgubanost preohlapne kože na vidnih mestih in za svoja leta izgleda stara precej več, kot je. Pa tudi je gensko verjetno bolj po svoji mami, je tudi kar precej zgubana.

Hudo je to, ko nekdo ne zna nehat podlegat lepotnim popravkom. To je zasvojenost, žal. Samo če pogledaš, nekatere mlade punce so take pred 30-im, plastične Chucky dolls, kašne bodo šele po 40-em, 50-em, če bodo dočakale, če ne bodo prej posegle po kakšnih tabletah zaradi travm?

Zadnjič je bila naprimer Urška opažena v Europsinu v LJ Črnučah, pa je očitno žensko tako sram, da je najprej naložila na trak stvari ( je bila vrsta nekaj strank, ki so stali potem za njo), potem pa letala od polic do polic ( beri: se bolj skrivala, ker ni nič drugega v rokah na trak prinesla), da jo ljudje niso gledali v obraz – ker v živo do blizu, v trenerki in ne s s popolnim make upom je pa še bolj revica za videt….

Hudo je to, ko nekdo ne zna nehat podlegat lepotnim popravkom. To je zasvojenost, žal. Samo če pogledaš, nekatere mlade punce so take pred 30-im, plastične Chucky dolls, kašne bodo šele po 40-em, 50-em, če bodo dočakale, če ne bodo prej posegle po kakšnih tabletah zaradi travm?

Zadnjič je bila naprimer Urška opažena v Europsinu v LJ Črnučah, pa je očitno žensko tako sram, da je najprej naložila na trak stvari ( je bila vrsta nekaj strank, ki so stali potem za njo), potem pa letala od polic do polic ( beri: se bolj skrivala, ker ni nič drugega v rokah na trak prinesla), da jo ljudje niso gledali v obraz – ker v živo do blizu, v trenerki in ne s s popolnim make upom je pa še bolj revica za videt….[/quote]

pardon, trenirki.

naj delajo kar hočejo, dokler si to sami plačujejo. Ko pa kadilci zbolijo za KOPB, rakom itd. se jih pa zdravi z našim denarjem. To me bolj moti.

Hudo je to, ko nekdo ne zna nehat podlegat lepotnim popravkom. To je zasvojenost, žal. Samo če pogledaš, nekatere mlade punce so take pred 30-im, plastične Chucky dolls, kašne bodo šele po 40-em, 50-em, če bodo dočakale, če ne bodo prej posegle po kakšnih tabletah zaradi travm?

Zadnjič je bila naprimer Urška opažena v Europsinu v LJ Črnučah, pa je očitno žensko tako sram, da je najprej naložila na trak stvari ( je bila vrsta nekaj strank, ki so stali potem za njo), potem pa letala od polic do polic ( beri: se bolj skrivala, ker ni nič drugega v rokah na trak prinesla), da jo ljudje niso gledali v obraz – ker v živo do blizu, v trenerki in ne s s popolnim make upom je pa še bolj revica za videt….[/quote]

Hudo je to, ko nekdo ne zna nehat podlegat lepotnim popravkom. To je zasvojenost, žal. Samo če pogledaš, nekatere mlade punce so take pred 30-im, plastične Chucky dolls, kašne bodo šele po 40-em, 50-em, če bodo dočakale, če ne bodo prej posegle po kakšnih tabletah zaradi travm?

Zadnjič je bila naprimer Urška opažena v Europsinu v LJ Črnučah, pa je očitno žensko tako sram, da je najprej naložila na trak stvari ( je bila vrsta nekaj strank, ki so stali potem za njo), potem pa letala od polic do polic ( beri: se bolj skrivala, ker ni nič drugega v rokah na trak prinesla), da jo ljudje niso gledali v obraz – ker v živo do blizu, v trenerki in ne s s popolnim make upom je pa še bolj revica za videt….[/quote][/quote]

Ko enkrat začnejo, ni poti nazaj. Treba je ves čas popravljat,sicer stvar izgleda še slabše.

Urška ima tako lepe oči, da nobenih popravkov ne bi potrebovala in verjetno ni izjema. Vsak človek je lahko po svoje lep, malo prijetnega karakterja, malo portpežljivosti in strpnosti, malo dobrote ter veliko optimizma pa je 😉

Ok, šla sem pogooglat tole Špelco o kateri svinjate tule. Dajte no bit realni malo. Niti slučajno ni podobna spaki, je pa res, da ima sedaj bolj droban obraz. Nos pa meni zgleda od nekdaj isti. Vedno je imela normalen nos. Primerjava z zgornjimi ženskami res ni na mestu.

Pri 18 je še hudič lep! 🙂 Pokaži mi žensko pri 35 in ti povem ali je lepotica ali ne. Špela je komaj pri 30, pa ji ne kaže dobro do 35.

Najlepša slovenka glede na naravni vizualni videz in leta je Mojca Blažej Cirej,pa ima že blizu 60 let,ampak pri njej pa beseda starost in številka 60 let dobesedno izgubita pomen.Ona ima pa dobro genetika ter zdrav način življenja predvsem pa veliko tiste prave pameti kar je redkost tako pri lepih ženskah kot pri moških.

Manj retuširana slika, zgleda pa precej starejša kot na tvoji:
http://kvak.napovednik.com/index.php/id/15644/jan_plestenjak-spela_groselj-tina_gaber

to je od Nupota

Joj, pa tako luštna je bila prej. Škoda.

Špelo poglejte v tisti oddaji ki jo vodi na neki televiziji pa boste videli kakšna je. Ne pa tele retuširane fotke.

Punca je kot že rečeno na enem delu obraza zatečena, na drugem pa gubasta. Gube po čelu ima takoj ko odpre usta. In to orenk gube, ne gubice.

Meni se zdi pa bolna? Poglejte, kako visoko čelo ima, to ni normalno. Kot bi ji izpadali lasje.

http://kvak.napovednik.com/index.php/id/15561/spela_groselj

Meni se zdi pa bolna? Poglejte, kako visoko čelo ima, to ni normalno. Kot bi ji izpadali lasje.

http://kvak.napovednik.com/index.php/id/15561/spela_groselj%5B/quote%5D

Ja, lasje pričnejo izpadat od uporabe lasnih podaljškov na čepke na keratin ko se okrog majhnega čopka lastnih las s keratinom zalepi čop podaljškov in teža potem ven puli tiste tanke lastne lase- -kolikor vemo, jih je zelo rada uporabljala kar nekaj let- davek je to 🙁

New Report

Close