Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posojate svoj avto partnerki?

Posojate svoj avto partnerki?

jaz ne ker mi je škoda mojega avta, se mi zdi da imajo le redke ženske filing za vožnjo. Enkrat sem ga posodil in sem bil cel dan na trnih ali bo avto prišel cel nazaj

Tudi jaz mojega avta ne posojam partnerju.

kaj to Teslo voziš da te tko skrbi?

jaz mojega sploh ne vprašam, on pa mene ne … vse kar je pri hiši je najino 🙂

nova
Uredništvo priporoča

ne ker nisem pristaš elektrike, cenovno je pa tam tam

Midva imava en avto, ker ga jaz bolj pogosto sama rabim, vendar ce ga mi ga vedno posodi.

Če hoče avto, naj si ga kupi.

Se popravljam, mislila sem bolj redko ga rabim 🙂

Uradno imava vsak svoj avto, a trenutno voziva ravno obratno. Jaz njegovega in on mojega. Je tako najbolj ekonomicno.

Zavarovanje obeh gre iz skupnega zepa, gume, bencin tudi,….. Narediva pa oba nadpovprečno veliko km, tudi službeno,

Torej: Zaupanje je prvi in najverjetneje najpomembnejši dejavnik, ki vpliva na to, ali bo partnerska zveza trajala ali ne. Brez zaupanja je vse drugo brez pomena.

S partnerjem imava vsak svoj avto, ki si ga med drugim tudi občasno zamenjava iz določenih razlogov.

To kar pa ti pišeš je pa en navaden …..

Tisti,ki se bojite za svoje kante imate slabe avte.A vam ga bo žena pojedla.Jaz pa mojega ženi posodim z veseljem ,kaj mu pa bo.Šaltat ne rabi ,pr karambolu se bi pa zbal za njo ne pa za klinčevo kripo.
To s temi ničvrednimi avti je navadna zaplankanost.
Če je avto dober je vseeno kdo ga vozi.

Jaz ne posojam avta ker je najin. Če rabi brez vprašanja lahko vzame. Nikakor se ne more navaditi da ne rabi spraševat, ampak počasi bo šlo. 🙂 Avto je kup železja,ki nas pripelje iz ene točke v drugo in nič drugega.

jaz mojemu posodim avto, zakaj pa ne. Saj je zavarovan.

Vedno lahko uporabim možev avto, a veliko raje vozim svojega. S tujim avtom se počutim kot v tujih čevljih, čeprav sta oba celo iste znamke, le po velikosti se razlikujeta, ampak precej 🙂

Jaz imam zelo dober avto in se je žena tudi že precej zaletela z njim. Bila je čisto prestrašena kaj bom rekel, mene je pa skrbelo kako je z njo. Brez avto brez težav preživim, brez žene malce težje ker mi bo dolgcajt. No sej zdaj si je prišla na jasno da imam dober avto samo zato da imam v primeru karambola možnost preživetja in ne zato ker mi veliko pomeni.

ne ker nisem pristaš elektrike, cenovno je pa tam tam[/quote]

tesla je kot apple … če razumeš 🙂

drugač pa … da ne posojaš, pomeni da ti je do avta več kot do tvoje ženske … ko boš imel pravo žensko, ti bo tudi za avto vseeno 🙂

Pri nas imam jaz večji avto od moža. Možiček dragi pravi da zato ker me je škoda. 🙂

seveda,… brez problema; še z ročno obračava po ledu in snegu…

Sva pa oba vozila tudi kamperje, prikolice itd itd…

Problem je prometna, nikol nisem vedel kera je v moji denarnici…
vrednost vozil +-20k

Imava skupni avto in ji popolnoma zaupam, ko gre za avto. Sicer pa sva ga zavarovala kasko, tak da ni panike.

imava skupen avto in ga voziva oba. ko sva se spoznala je on imel avto, jaz pa ne in sem še živela pri starših, on pa sam. Nekaj časa je hodil po mene in me vozil domov, potem je pa rekel: veš kaj, nima smisla, da te jaz vozim gor in dol, kar vzami moj avto in se z njim pripelji in odpelji. Jaz itak živim v centru in ga ne rabim. Obojestransko zaupanje je še vedno neomajno.

Ne morem verjet, da se za avto bolj bojiš kot za svojo babnico. Zame je to egoizem.

Midva imava vsak svoj avto, voziva pa jaz njegov on pa moj avto.

Avto je prevozno sredstvo, ne pa hišni ljubljenček ali celo družinski član.Če nimava vsak svojega in vedno istega krožnika, ne vem zakaj bi na to pazila pri avtu.

Ista je moja zgodba.
🙂

Če bi imela jaz avto v tem primeru bi ga tudi jaz posodila oziroma dala. Bolj sem čustveno navezana na osebo kot na pleh.

he-he, kot bi pisala jaz!

Eni imajo raje svoj kvazi avto ,kot ženo.To vse pove o pridnosti naroda.In potem čez nekaj let je ta avto vreden par sto eur al pa celo nič in kaj naredi človek s tem,da ne bi partnerki posodil avta.Mah škoda besed.

Denarja, avta, babe in kosilnice se ne posoja. Pika.

New Report

Close