Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je krompir pri slovenskem kmetu 4 x dražji od slovenskega krompirja v trgovinah ?

Zakaj je krompir pri slovenskem kmetu 4 x dražji od slovenskega krompirja v trgovinah ?

Opažam akcije slovenskega krompirja pri trgovcih Spar, Mercator, Leclerc. Cena za 10 kg je 1,5 EUR . Krompir je dober, ni bolan, je okusen..Sem ga že večkrat kupila, različne sorte in je bil OK. Kmetje pri sebi ali na tržnicah pa prodajajo 10 kg vreče krompirja po 6 EUR. Pa je isti, slovenski , kakšen vmes je tudi bolan, gnit itd… …
Pa naj mi nekdo razloži prosim, zakaj ? Trgovec si vzame maržo. Torej po tej logiki bi moral biti krompir, ki ga kupiš pri kmetu direktno, še cenejši od trgovine, saj mu trgovec ne vzame dela zaslužka. Je pa ravno kontra, 4x je dražji !! Tukaj logika žal odpade.

zato ker v štacunah se tudi “zgodi” da napišejo da je slovensko, dejansko pa prihaja iz kakih drugih držav….

mimogrede krompir pri kmetu ni tolk srtrašno drag..sploh č epomisliš da oni iz štacune je lahk (in ponavadi tud je) gnil in ga kar nekaj vržeš stran

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ni gnil, kupil sem ga letos jeseni cirka 100kg, nekaj v Mercatorju, nekaj v Tušu in nekaj v Eurospinu, povprečna cena je bila pod 2€ za 10kg, nič ga ni šlo v smeti in je tudi dober in okusen. Tudi ne verjamem, da lažejo glede porekla, ker so kontrole zdaj kar pogoste, sankcije pa zelo visoke. Podobno je tudi s čebulo, tudi trenutno je v Tušu akcija 2,30€ za 10kg čebule, ki je preverjeno dobra.

nova
Uredništvo priporoča


V deklaracijah je navedeno, iz katere kmetije prihaja. In vse so slovenske, preverjeno. Tako da tole ne bo držalo.
In cena pri kmetih ali na tržnicah je 6 EUR/10 kg. Razen če vzameš npr. 60 kg , ti dajo popust, kar pa zame ne pride v poštev, ker nimam kje krompir shranjevati 🙂

Nikoli še niste bili v tujih vzhodnih deželah. Tam je cena naprimer: 100 enot, pa malo glihaš, pa pade cena na 70 enot enot, še nekaj časa gledaš, potem pa rečeš, koliko pa za dva kosa? Pa reče, 60 po kosu. Pa rešeš, ne daj mi 50 po kosu in ko ga prepričaš, mu reeš, koliko pa za 3 kose in se spet zdilaš na 30 enot.

In tako si nekaj, kar je bilo v izhodišču 100enot, dobil za 90enot in to tri kose.

če nikoli niste prodajali od vrat do vrat ali na tržnici, ali kjerkoli, potem tega ne boste razumeli. je pa čisto enostavno, če odkupim od vas pridelek v enem kosu, mi ga ne boste prodali po 6 € za kilogram, ampak po 1 €

Imate 1 tono krompirja in zato boste takoj dobili 1000€

Lahko pa gra prodajate sami, pa boste zaslužili 6000€, upoštevati pa morate tudi riziko, da ga lahko ne prodate, in boste polovico vrgli stran, ker bo medtem star in zgnil. To pomeni, da boste zaslužili smao 3000€, seveda pa dodajte še stroške prevoza, reklame, delavca, ki to prodaja in tako naprej…in boste na koncu lahko prišli do 1500€ zaslužka, ampak z veliko več dela.

No tako približno gre biznis logika.

Vi pa ste samo kupec enega kilograma, takrat ko vam zapaše. In nimate pojma, kaj s tem krompirjem kdo dela, lahko verjamete kmetu, lahko se ga usmilite, lahko pa verjamete tudi trgovinski verigi, ki velikokrat zavije v celofan,d a vi to kupite in mislite, da ste dobro skoz prišli.

Odločitev je pa vaša.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


V deklaracijah je navedeno, iz katere kmetije prihaja. In vse so slovenske, preverjeno. Tako da tole ne bo držalo.
In cena pri kmetih ali na tržnicah je 6 EUR/10 kg. Razen če vzameš npr. 60 kg , ti dajo popust, kar pa zame ne pride v poštev, ker nimam kje krompir shranjevati :)[/quote]

mi ga mamo od kmeta, ker mamo klet.Smo pa občasno kupovali onega šparovega (5 kg pakunga) pa ga je šlo kar precej stran. Tko da to so moj eizkušnje. Sm pa slišal da se včasih tud da gor timbr da je slovensko, sam da gre ven. Kolk je tle resnice pa ti ne znam povedat

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ni gnil, kupil sem ga letos jeseni cirka 100kg, nekaj v Mercatorju, nekaj v Tušu in nekaj v Eurospinu, povprečna cena je bila pod 2€ za 10kg, nič ga ni šlo v smeti in je tudi dober in okusen. Tudi ne verjamem, da lažejo glede porekla, ker so kontrole zdaj kar pogoste, sankcije pa zelo visoke. Podobno je tudi s čebulo, tudi trenutno je v Tušu akcija 2,30€ za 10kg čebule, ki je preverjeno dobra.[/quote]

Še to, če ne zgnije, še ne pomeni, da je dobra kvaliteta, je samo dobra zaščita in verjetno tudi gensko spremenjena semena.

če jabuka še črv ne poje, potem je z njim nekaj narobe. ZA ljudi, pa važno, da je lep in dolgo ostane.

če je kdo kdajkoli živel na kmetih, ve koliko časa zdrži mleko izpod krave in kaj nastane z njega po enem dnevu, četudi ga prekuhaš.

Naše mleko, pa ostane SVEŽE tudi po 6 mesec in več.

preverjena kvaliteta, saj jo redno preverjajo.

Morate tudi vedeti, da kmetje dobijo od inštitutov navodila, kako in koliko špricat in gnojit, če ne jih dodeli kazen.
In še in še bi lahko naštevali, tako da če smo kratki, najboljše je, da sami zasadite v lončke in jeste po potrebi.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Za 15 centov po kili, sigurno ni slovenski.

Bomo rajši kakšno bolj uporabno varianto izbrali 🙂

So pa najprej res imeli krompir samo za okrasno rastlino v teglcih, kot rožco, ko so ga pripeljali iz Amerike, vsaj tako so nas v šoli učili 🙂

Ta teden sem kupil krompir direktno od kmeta:
15kg = 7 ojrou
Sem mu kar 10 ojrou pustu, on vesel, jaz pa tudi!

Zakaj bom kupovala nekaj za en evro, če pa dobim za trideset centov? Pa še ogljikovih hidratov sploh ne maram.

Zakaj pa ne, se spomnim pred kakim letom je en večji kmet iz ljubljanske kotline na TV razlagal, da po 2 centa za kilo ga pa ne bo prodajal (toliko so mu ponujali pri nekem velikem trgovcu), da s tem pa še stroškov za traktor ne pokrije. Mogoče ga je pa prodal za 7 ali 8 centov na kilo.

Naše mleko, pa ostane SVEŽE tudi po 6 mesec in več.

to moram komentirat..mleko se prečisti, očisti mikroorganizmov in spor (ni samo toplotna obdelava (maš dve opciji cca 50 C in nekoliko daljši čas ali pa nekoliko višja temp cca 70 c in krajši čas – t.i. temperaturni šok) , tle je tud filtracija, ki poveča učinkovitost odstranjevanja mikrobov in spor. Mleko se hrani v tetrapaku, ki j ena notrnaji strani prevlečen z aluminijem oz ima zanko plast aluminija. na kovinah ba mikroorganizmi ne prežvijo.

tko da spremenil se je način obdelave mleka in pa njegova hramba… mleko je lahk čist isto kt leta nazaj, samo ker se ga drugače obdela in hrani, se mu tudi rok uporabnosti podlajša

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Dejstvo je, da eni kmetje imajo previsoke cene. In jaz kupim tam, kjer je ceneje. Tako kot ostale izdelke 🙂
Pa mislim da se tudi večina drugih tako odloča, da je cena danes pomemben dejavnik.
In poznam kmete, ki navijejo cene, potem pa mečejo stran zelenjavo in sadje, ker ni strank.
Tudi naš sosed prodaja med po 8 EUR – navadni, cvetlični . V Hoferju je pa odličen BIO med po 3,99 EUR. Kljub dobrim odnosom z sosedom ne morem preplačati izdelka 2 x.

To kar delajo danes z mlekom, ni več mleko. Poberjoo ven vse, kar je koristno za organizem.

Ampak spet je važno, da je sveže.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Imamo to srečo, da kupujemo krompir od bližnjega kmeta, ki ga pridela večino zase, kar mu ostane pa proda. Vem, kako je krompir zrasel, kar za tistega iz trgovine pač ne morem.
Meni je dovolj zgovorno že to, da večji kmetje, ki pridelujejo krompir, tistega za svojo porabo gojijo ločeno od tistega za prodajo naprej.
V glavnem, rajši plačam več za neko stvar in vem od kje prihaja(če se le da), kot pa da prišparam par eur in jem bogve kaj.

Zato ker je krompir v trgovinah ˝slovenski˝, zato je zdrav, lep…krompir pri kmetu pa je kateri vmes tudi gnil pa kakšna krastica, ampak…a tu ne pove že sama logika…kaj je res in kaj ne…


Ah, Polona, tu si pa kiknisla. Ta v trgovinah je tudi gnil, mopraš ornk pogledati vrečo 🙂

Zakaj pa ne, se spomnim pred kakim letom je en večji kmet iz ljubljanske kotline na TV razlagal, da po 2 centa za kilo ga pa ne bo prodajal (toliko so mu ponujali pri nekem velikem trgovcu), da s tem pa še stroškov za traktor ne pokrije. Mogoče ga je pa prodal za 7 ali 8 centov na kilo.[/quote]

No, pa dajmo izračunati.

100kg semenskega krompirja stane 100€
pridelek ob dobri letini 1000kg
1000kg x 0,15€ = 150€
Kje je še denar za nafto (oranje, brananje, sajenje), gnojila, škropiva za škodljivce.
Da ne omenim amortizacije traktorja, sejalke ….
Ja, res se splača biti kmet v SLO.
Priporočam vsem mestnim monam, da je kmetovanje v SLO, zelo dobičkonosen posel.

Še enkrat: tegale, ki sem ga kupila, prideluje kmet Bogovič Vinko, Leskovec pri Krškem.
To pa je v Sloveniji.

Ni gnil, kupil sem ga letos jeseni cirka 100kg, nekaj v Mercatorju, nekaj v Tušu in nekaj v Eurospinu, povprečna cena je bila pod 2€ za 10kg, nič ga ni šlo v smeti in je tudi dober in okusen. Tudi ne verjamem, da lažejo glede porekla, ker so kontrole zdaj kar pogoste, sankcije pa zelo visoke. Podobno je tudi s čebulo, tudi trenutno je v Tušu akcija 2,30€ za 10kg čebule, ki je preverjeno dobra.[/quote]

Še to, če ne zgnije, še ne pomeni, da je dobra kvaliteta, je samo dobra zaščita in verjetno tudi gensko spremenjena semena.

če jabuka še črv ne poje, potem je z njim nekaj narobe. ZA ljudi, pa važno, da je lep in dolgo ostane.

če je kdo kdajkoli živel na kmetih, ve koliko časa zdrži mleko izpod krave in kaj nastane z njega po enem dnevu, četudi ga prekuhaš.

Naše mleko, pa ostane SVEŽE tudi po 6 mesec in več.

preverjena kvaliteta, saj jo redno preverjajo.

Morate tudi vedeti, da kmetje dobijo od inštitutov navodila, kako in koliko špricat in gnojit, če ne jih dodeli kazen.
In še in še bi lahko naštevali, tako da če smo kratki, najboljše je, da sami zasadite v lončke in jeste po potrebi.

primož[/quote]

Daj ne prodajaj bučk! Ker ti ne gre najboljše!

Delel sem v mlekarni in točno vem kaj se dela z mlekom, MLEKU se ničesar ne dodaja, vsaj ne v mlekarni kjer sem delal jaz, se mu le odvzame maščobo, v primeru, ko pa se mu dodaja določene dodatke pa to mora biti napisano na vidnem mestu, tako da ne kotali prevelikih buč če nimaš moči za njih

In če boš doma prevrel mleko izpod krave in ga pravilno shranil se ti tudi ne bo skisalo, smetana na vrhu se ti pa bo nabrala ampak to ne pomeni da je pokvarjeno mleko ampak samo to da ni homogenizirano, poglej na google kaj to pomeni če ne veš.

Še vedno sem v živilski industriji in vam povem, da zahtevajo Spar, Hofer in Lidl najvišje standarde in metode za preverjanje kakovosti in ustreznosti, laboratorijih ki jih oni določajo.

Krompir ne zgnije mogoče tudi zato ker se ga pravilno skladišči to so poznali že pred davnimio leti, da jim je krompir ostal do naslednje sezone, jabolka so pa tako ali tako vsa prešpricana.

V Hoferju je bio mleko tako kot smo ga imeli doma iz krave. Drugo bio mleko pa je tako kot tisto iz Ljubljanske mlekarne in drugih mlekarn. Samo na Hoferjevem se naredi debela smetana.

moje izkusnje so take da je stacunski krompir dober samo za pire, od kmeta krompir k ma najveckrat eno sorto ne 100 skup namesanih kt je to v stacunah je uporabnejsi se za kej druzga kt sam za pire.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kaj pa po tvojem pomeni BIO!

Če je smetana na mleku to pomeni samo to da ni homogenizirano in nič drugega!

Imava precej različne izkušnje 🙂

New Report

Close