Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Stekle lisice

Default avatar

na partis

Lahko kdo posname film iz televizije in ga naloži na partis?
Default avatar

na partis

ne rabite je že gori
Default avatar

kje se ga da pogledati

Res me zanima, kje bi ga lahko videla .
Default avatar

Prozorno

se vidi da to ena oseba piše komentarje in pretirava s hvalami,od sodelavcev?
Film res ni nič posebnega.Saj za pogledat še za silo je,če ni drugega, izvirno pa ni nekaj, muzika še najboljša.
Bolj tako tako,povprečna žalost. Smo prebavili še kaj slabšega in preživeli
Default avatar

cantral java

Tudi meni je bil film odličen, dobra zasedba, preprosta zgodba, lepi posnetki. Super tv film so izbrali. Bravo ekipa.
Default avatar

dsimon1

Prozorno je napisal/a:
se vidi da to ena oseba piše komentarje in pretirava s hvalami,od sodelavcev?
Film res ni nič posebnega.Saj za pogledat še za silo je,če ni drugega, izvirno pa ni nekaj, muzika še najboljša.
Bolj tako tako,povprečna žalost. Smo prebavili še kaj slabšega in preživeli
Mogoce se motis, ker nam je vecim bil film vsec. Dobri igralci in solidna ter aktualna zgodba.
Default avatar

Se strinjam

Film je bil daleč boljši od tistih, kar jih je naredila slovenska filmska ustvarjalnost. Saj so povečini taki filmi, kjer skoraj ni besed. Takega pač povprečen človek ne razume ali pa mu ni všeč.
Zato se strinjam s tistimi, ki pišejo, da jim je film ugajal.
Tudi večina znancev, s katerimi sem se pogovarjala, je film gledala do konca, ker se je splačalo gledati in je bilo razumljivo večini gledalcev.
Default avatar

Nehajte

Če boste tako hvalili ekipo, jim bodo res morali odobriti budžet za naslednji film. Takoj prenehajte s tem.
Default avatar

dobro blago

Kot so rekli v dobrih starih časih, da se dobro blago samo hvali, velja to prav tako za ta film.
Enkrat za spremembo, film, ki se ga splača gledati in poslušati glasbo v njem.
Skratka, to je film za današnji čas.
Default avatar

glas ljudstva

Na SČ-ju so komentarji od pretežne populacije upokojencev in brezposelnih.
Toda tudi sredstva javnega obveščanja pišejo in govorijo, da je to izredno gledan film.
Tisti, ki ga še niso videli, bi si ga želeli videti.
Kritike filmskih strokovnjakov so pozitivne in optimistične. Mogoče pa bomo videli še kakšen tako dober film.
Default avatar

Ostali člani

Naši člani družine so ga gledali. Pohvalili drug dan in seveda iščem čas kdaj ga bom še sama v miru pogledala.
Default avatar

Tudi meni je bil všeč

Na podlagi vaših komentarjev sem si zavrtela program nazaj in si film ogledala. In sem ga gledala do konca, res je, dober film, gledljiv. Večina slovenskih je tako umetnih, vidno zaigranih, nenaravnih...ta je bil pa prijetno presenečenje. Dober.
Default avatar

Razočarana bistričanka

Čeprav mi je bil film super, me je zelo motilo samo narecje...o pristni štajerščini težko govorim, šlo je za mešanico ptujskega in mariborskega dialekta, ki se razlikuje od bistriskega in poharskega. Mislim, da mi je kot Bistričanki v želodcu najbolj obležala beseda, ki so jo največkrat omenjali - šuma...tipično mariborsko poimenovanje gozda, medtem ko na obmocju snemanja filma uporabljamo besedo goša. Vsak kraj ma svoje jezokovne posebnosti in mislim da bi se lahko ustvarjalci filma vsaj malo boljše pozanimali glede tega...za konec pa itak vsi vemo da bistricani pisemo s tuskami in ne flumastri :)
Default avatar

kockakocka

Razočarana bistričanka je napisal/a:
Čeprav mi je bil film super, me je zelo motilo samo narecje...o pristni štajerščini težko govorim, šlo je za mešanico ptujskega in mariborskega dialekta, ki se razlikuje od bistriskega in poharskega. Mislim, da mi je kot Bistričanki v želodcu najbolj obležala beseda, ki so jo največkrat omenjali - šuma...tipično mariborsko poimenovanje gozda, medtem ko na obmocju snemanja filma uporabljamo besedo goša. Vsak kraj ma svoje jezokovne posebnosti in mislim da bi se lahko ustvarjalci filma vsaj malo boljše pozanimali glede tega...za konec pa itak vsi vemo da bistricani pisemo s tuskami in ne flumastri :)
Ne morem, da ne bi... Ptuj in Maribor sta Štajerska... saj to veš, ne? 😊💜😊
Default avatar

Polna luna

Pa saj menda veš, da se film ne dogaja v Sl. Bistrici, kajne?

Četudi se nekateri tako prepoznate v likih...
Default avatar

samo fprašam

Polna luna je napisal/a:

film se dogaja v Lublani :))) tam še niso čuli za poharščino
Default avatar

Polna luna

samo fprašam je napisal/a:
Polna luna je napisal/a:

film se dogaja v Lublani :))) tam še niso čuli za poharščino
Seveda. Pohorje sega vse do Ljubljane ...

Nerazumevanje, kaj pomeni, da se zgodba ne dogaja v kraju snemanja filma, pa očitno še dlje...