Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč 40 dni brez alkohola začne 5.3.2014 – SI UPAŠ?

40 dni brez alkohola začne 5.3.2014 – SI UPAŠ?

Vabljeni, da se nam pridružite med 5.3.2014 in 19.4.2014.
Vsak dan šteje.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Upam si . Ne bo prvič.

Upam si . Ne bo prvič.Štirideset-dnevni post traja 46 dni če se postiš tudi ob nedeljah.

nova
Uredništvo priporoča

Četrto leto se z veseljem pridružujem tej akciji.

Kot vedno se pridružujem akciji in tudi gostje v našem domu bodo v postu deležni le nealkoholne postrežbe!!!! Iz solidarnosti do vseh trpečih zaradi alkohola.

seveda-brez težav..

Se pridružujem sedmo leto

Zelo podpiram, sodelujmo v čim večjem številu.

Podpiram!

Z veseljem se pridružujem.

Kolegico sem povabila, da se pridruži kampanji. In danes mi je povedala, kako težka odločitev je to bila, s tem da je ona daleč od tega, da bi bil alkohol njen redni spremljevalec.

Saj se strinjamo, da včasih lahko res hitro nekaj rečemo ali obljubimo… ampak, če si človek, ki se svojih obljub resno držiš, pa je kar za pomisliti, ali bo 40 dni šlo. Saj veste, pridejo prazniki vmes, pa pride kakšen rojstni dan in praznovanje…. in skušnjava je tu.

Ste vi tudi kaj morali razmisliti ali ste se kar vrgli? 🙂

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

lep pozdrav
sem alkoholik Damijan, pridruzujem se akciji, ceprav sem ze od 17.1. trezen, to je dan ko sem vstopil v AA. Ker sem veren mam postni cas vsako leto, vendar mi ni uspevalo tega zdrzat, zato vem kaka je to skusnjava.
vsem ki boste resno zdrzali kapo dol.
jaz se pocutim odlicno brez alkohola in se mi zdi kot bi bil ponovno rojen odkar sem trezen.
vem da je edina resitev vsak dan biti brez kaplje alkohola
le en kozarec me lahko nazaj potegne v pekel
srecno vsem
Andreja, hvala za tako koristne forume, sem sicer nov na internetu a sem pogresal zapiske v forumih o alkoholikih
lp

Seveda, jaz sem za………D.R.

Jaz bi rekel da alkohol ni tako slaba stvar no kakor za koga. Mene pomirja,poživi ampak ne pretiravat in ne za volanom. 40dni pa sploh ni problema vsako leto že kar nekaj let se držim in tudi brez mesa.
Je pa pol treba pazit ,samo zamašek od piva pohodiš pa te že prbije. Bi bilo pa dobro to ponovit večkrat na leto,da bi ostalo manj dni za alkoholpa organizem se malo spočije in obnovi velikih količin alkohola.doma jim pa ni preveč všeč,ker sem bolj siten.lep pozdrav Jože z dolenjske,imejmo se radi.

upam si in bom tudi to dosegel

Seveda se strinjam in pridružujem tej akciji!
Miran Bukovec


Tudi jaz 🙂

…tudi sam sodelujem v akciji…..vse ostalim sodelujočih želim veliko optimizma…..

Sodim med tiste redke, ki se ne dotaknemo alkohola niti za praznike, in nismo prikrajsani za nic; nasprotno, skozi zivljenje gremo z jasno glavo, nase druzine ne trpijo, za volan vedno sedemo trezni in kar je verjetno presenecenje za druge, smo zadovoljni in se znamo zabavati in nasmejati brez kaplje alkohola.

Tudi letos se pridružujem akciji.

New Report

Close