Najdi forum

Ali bom res postal narkoman?

Pozdravljeni!

Na vas sem se obrnil, ker so mi tako svetovali. Sam sem mnenja, da mi pomoc ni potrebna. Uzivam v drogah, vcasih me
niti ne zanima vrsta mamila ampak le to, da bo v glavi nekaj drugace. Poizkusil sem skoraj vse droge razen kokaina.
Trava mi je izmed vseh najbolj všeč in s to sem tudi “zasvojen”, a me to ne moti. Vcasih si ne zelim vec ziveti in razmisljam
kako bi bilo ce bi odsel umret na rave zabavo. Smrt na taksen nacin bi mi najbolj ugajala (naprimer 20 tabletk XTC). O tem
razmisljam samo ko se s starsi skregam in sem resnicno slabe volje. Nisem pa preprican, da bi imel dovolj poguma to storiti. Ko sem prvic in zadnjic kadil heroin sem to povedal starsem. Bilo jih je strah, da ne postanem zasvojen s heroinom. Meni se zdi nemogoce, da bi zaradi dvakratnega uzivanja postal zasvojen (nekoc sem ga snifal (par let nazaj)). Konec koncev je meni heroin najmanj priljubljena droga. Zaljubljen sem v droge amfetaminskega tipa in v halucinogene droge. Datura (povzročitelj delirija in strup) name ni delovala. Iz opisov njenih učinkov sem razbral, da bi bilo to nekaj res v redu zame. Ce vam po pravici povem si zelim, da bi, brez da bi sam kaj storil izginil iz te zemlje in se nikoli vec ne vrnil. Naprimer da bi zjutraj ko bi moral vstati lepo spal naprej in se nikoli vec ne zbudil. Res se mi ne da ziveti. Ko sem drugim pripovedoval moja razmisljanja so mi svetovali naj si poiscem strokovno pomoc. Meni se zdi to nepotrebno saj sem preprican, da se mi bo nekega dne razmisljanje spreobrnilo in od takrat naprej se ne bom dotaknil nobenega mamila vec. Vsi mi govorijo, da govorim tako kakor govorijo na zacetku vsi narkomani.

Star sem 22 let, travo kadim priblizno 6 let, s trdimi mamili experimentiram 3 leta, nobenega trdega mamila ne uzivam redno in nobenega nisem vzel vec kakor 3x, razen LSD-ja s katerim sem se pocil okoli 15 X, to mamilo mi je tudi najbolj priljubljeno izmed vseh.

Zelo vam bom hvalezen, ce mi boste kaj odpisali.

Lep pozdrav, Wego.

New Report

Close