Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč BIVŠI ODVISNIKI JAVITE SE MI ZA POMOČ

BIVŠI ODVISNIKI JAVITE SE MI ZA POMOČ

Iščem bivše odvisnike, kateri so našli pot iz odvisnosti. Prosila bi vaše dragocene življenske izkušnje. Kako vam je uspelo, na kakšen način, kaj je bil glavni odločilni trenutek, da ste se odločili, da prenehate?

kaj res ni nobenega tu gor?

Tudi jaz bi rabila pomoč bivših odvisnikov. Zakaj pa to rabiš??

nova
Uredništvo priporoča

bivši odvisnik zakaj to rabiš??

Odvisno za kakšno odivsnost gre to je širši pojem bolj širok pojem napiši če gre za odvisnost od alkohola vama lahko pomagam z mojimi izkušnjami lep pozdrav 🙂 b

StRA SEM 50 LET IN ŽE 23 LET JEM TABLETE LEXAURIN ,BREZ NJIH NE MOREM ,NE MOREM.POSKUŠALA SEM ,AMPAK SO BILI ODTEGNITVENI SIMMPTOMI TAKO OČITNI ,DA NE ZMOREM .SEM ZAPOSLENA,OTROKA PRI KRUHU,VDOVA,AMPAK TO NI BIL RAZLOG ZA JEMANJE TABLET.RADA BI SE JIH ODVADILA,KAJ SE MI LAHKO ZGODI ,ČE JIH PRENEHAM JEMATI,VZELA BI SI DOPUST IN OPUSTILA,PRIČAKUJEMO VNUKICO,RADA BI DOČAKALA NJENO OTROŠTVO,ZELO SEM IZGUBLJENA.V MLADOSTI MI NIKOLI NI BILO POSTLANO,ZDRAVNIK MI JIH JE PREDPISAL ,KER SEM V MLADOSTI 25 LET ,SHUJŠALA V 1 MESECU ZA 13 KG.BILA SEM OBREMENJENA MOŽ JE DELAL SAMO PONOČI ,OTROK NI IN NI SPAL ,MESO JE LEZLO Z MENE KOT BI GA REZAL IN V MESECU DNI SEM PRISTALA IZ 53 NA 40 KG. TO JE BILO TAKRAT ,ZDAJ SEM BOLJE AMPAK ODVISNOST OD TABLET ME JE OBJELA.BILA SEM PRI PSIHIATRU ,BIL JE SKRAJNO ŽALJIV,ČEŠ ,DA ME ZAVAROVALNICA ČASTI S TABLETKAMI,JEMLJEM 1-2 TABLETI NA DAN.NAJ GREM NA ČRNI TRG IN SI JIH NAJ KUPUJEM ZA 5 EU.PROSIM KAJ MI SVETUJETE

Lep pozdrav…
Še smo tukaj…med živimi…da delimo svoje slabe in dobre izkušnje..
Naj vas ne bo strah in vprašajte kar vas zanima…saj smo samo ljudje….

kje ste bivši odvisniki???

Bivši odvisnik

Evo mene

Jaz sm bivši odvisnik

1-2 tableti na dan še ni nič. ko jih boš dnevno 20 jemala, potem se oglasi!

sicer pa si moraš močno želeti, v glavi razčistiti, potegnit črto. potem si zmanjšaj dozo in le 1x na dan, kasneje vsak drugi dan, potem vsak 3. dan itd. predvsem pa se počasi uči živeti brez oz z manj, da vidiš, da gre tudi tako. postopno se odvajaj, hitro se ne da.

emmm…pomirjevala si dobila, ker si v mladosti nanenkrat hitro shujšala? zaradi stresa?

sicer je za te tabelte značilono, da malo redijo, nekatere precej.

lp

New Report

Close