Najdi forum

Ali je možno na kakršenkoli način ugotoviti heroin v telesu ali katere druge sledove drogiranja, če se že 2 meseca ne drogiraš več

če si pobriješ glavo težko.

leiito nekaj me zanima-po 2.mesecih v urinu in v krvi ne bi smelo biti sledi drog.za heroin in večino trdih drog je to sigurno,nevem pa za thc ker se veže na maščobe in kot veš maščobno tkivo zadržuje snovi dolgo v sebi.omenil si lase,res je da v laseh ostane dolgo časa,kaj pa v telesnih kocinah a ni isto.zanime me zato,ker sem jaz pred 6 leti ko sem kadil veliko”marije”odal urinski test in mi je po 44 dneh pokazalo thc,v zelo majhni obliki-na testerju se je črtica ki pokaže vsebino thc pokazala po7 minutah,za druge droge po1. minuti.hvala za odgovor,če ga veš-žio
++revolution is only solution++

Ne vem. Zdi se, da jemanje opiatov upočasni metabolizem in pri osebi, ki ima že v osnovi bolj počasen metabolizem so teoretično najbrž možni bistveno daljši časi, ko testi še pokažejo prisotnost metabolitov.

Heroin gre iz urina približno u treh do sedmih dneh, če ga ne uživaš redno…če ga uživaš redno pa nekje 14 dni…če ti delajo tiste primitivne teste male…če pa ti dajo urin na stroj…ti pa pokaže tudi malo procentualno vrednost še kak mesec ali več…pač, če želiš čimprej očistiti urin pij veliko cedevite, limone…tekočine…IN VALDA NE SE ZADEVAT!

New Report

Close