Najdi forum

Spoštovani!

Ne vem, če bi sploh to pisal, ker nima nikakršnega smisla. Pa vendar rabim nekoga, da mu povem, pa čeprav je to ta “kišta” napredka, no ja pa začnimo. Star sem 24 let v alkoholu že od 18 leta, praktično “mrtvo pijan” vsak drugi dan, ko se takole naslednji dan po “prepiti noči” zbujam, mi ni za živeti, najraje se sploh ne bi zbudil. Ne vem očitno je to tako že zabredlo, da enostavno ne vidim izhoda, recimo takole ko sem trezen me ima, da bi se ubil, skočil skozi okno ali kar koli, samo da ne pride spet dan, ko odplavam po te reki. Ne vem skratka kaj naj napravim, probal sem že odnehati, vendar enostavno ne morem, tako ko grem ven spijem vsaj 3 do 4 litre vina al pa 1liter žganja. Kar se financ tiče ni problema, praktično ga imam toliko, da lahko razkošno živim do smrti, seveda brez dela, morda je tu vzrok, delo, ne vem. Prosim za pomoč!!!!
Hvala in lp
P.

Lep pozdrav!
Čeprav je računalnik škatla napredka pa vendar nima te sposobnosti, da bi človeka lahko popravila kar čez ekran.
Zakaj? Zato, ker je človek celostno in zapleteno bitje. Sami pravite, da ste že od 18 leta naprej nenehno pijani. To dejstvo pove, da svojega življenja ne boste mogli spremeniti sami brez pomoči drugih in še manj v nekaj dneh. Avto lahko peljemo k mehaniku, ki ga popravi v nekaj urah in brez, da bi sami pogledali pod pokrov motorja se čez nekaj časa že lahko vozimo okrog. Zavedati se moramo, da človek ni avto zato je potrebno več dela na sebi in tudi pod pokrov vašega razuma, duha in smisla je potrebno pogledati. Če se hočete spremeniti morate spremeniti način vašega dosedanjega življenja. To pa je postopek, ki zahteva veliko dela saj morate najprej odvreči Vaša stara oblačila ter se na novo obleči. Alkohol Vam namreč le zapolnjuje življensko praznino.
Svetujem Vam, da nas pokličete na tel. št. 080 12 21, da se dogovorimo za osebni svetovalni pogovor.
Lahko pa pokličete tudi na katero izmed številk AA anonimnih alkoholikov, ki sem jih zapisal nekaj postov nižje.

Zavod Pelikan - Karitas Celodnevni pripravljalni center Cesta na Polževo 4 1294 Višnja gora TEL.: 051 339 725 E-MAIL: [email protected] SPLET: www.pelikan.karitas.si

New Report

Close