Najdi forum

Imam očeta, ki niti pod razno noče slišati o kakšnem zdravljenju od alkoholizma. Tu ni nobene pomoči. Ker pa je stanje nevzdržno in ker se oče za svoje zdravje boji bi vas lepo prosila, da mi poveste kje naj dobim tako stvar (tablete , zelišča ipd.), ki bi v kombinaciji z alkoholom povzročile, da bi mu bilo slabo in bi se zbal za svoje zdravje. Oče je star 68 let.Pije redno vsaki dan. Lepo prosim pomagajte.
Kam je najboljše, da se ta substanca zmeša, da oče ne bi ugotovil da mu jo dajem in kolikšna količina mora biti le te.
Upam, da mi boste odgovorili in da bom z odgovorom zadovoljna za kar se vam najlepše zahvaljujem.

Lep pozdrav!
O alkoholizmu med starejšimi sem pisal nekaj postov nižje – naslov ALKO.
Tu si lahko preberete nekaj korakov s katerimi lahko očetu omejite oziroma onemogočite prekomerno uživanje alkohola.
O tem, ali se dobijo kakšne substance, ki v kombinaciji z alkoholom človeku povzročijo slabost pa je najbolje, da se pogovorite z zdravnikom oziroma farmacevtom.

Najlepša hvala za vaš cenjeni odgovor, vendar bi vas vseeno lepo prosila, da mi vi poveste ime takše “substance”, saj ni nobene možnosti, da bi to vprašala zdravnik ali farmacevta saj bi me oče “ubil” , če bi za to zvedel. Lepo prosim povejte mi vi.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena !
Pišem ti, ker sem imela sama podobne težave kot ti, zato vedi da te razumem in vem kako je živeti v družini z alkoholikom. Pri nas je bilo še huje, saj sta pila oba. Moram pa ti povedati, da sem tudi jaz poskušala vse mogoče: od prošenj, groženj, zlepa, zgrda..ne pomaga nič, dokler se sam ne bo odločil. Vse in največ kar trenutno lahko storiš je to da pomagaš sama sebi. Ko boš sama dovolj močna in boš ” čustveno ” navezanost spustila iz rok, ti bo bolje . Pri meni se je to zgodilo, ko sem začela obiskovati Shen Qi-tretmaje- to je šola za boljšo kvaliteto življenja, katero po dveh letih obiskujem še danes. Tam sem izvedela to resnico ..in rezultat..danes oče že skoraj dve leti ne pije in je povsem drug človek..Razumeva se ful v redu in s tem ko sem se spreminjala sama, se je spreminjal tudi on..da ne govorim o sebi kako zelo sem se spremenila na bolje in kako se mi je življenje in kvaliteta življenja izboljšalo .
Kot prijateljico te vljudno vabim na Tbilisijsko 57b ( pri Intersparu Vič ), kjer Shen Qi dvorana, informacije pa boš dobila tudi na tel.št. 041/755-068.
Srečno Karmen

Lep pozdrav!

Če Vas je strah, ker Vas domači zdravnik pozna oziroma Vas poznajo v domači lekarni se o teh substancah pozanimajte v kakšnem drugem kraju. Tam Vam bodo o teh stvareh zagotovo znali svetovati.
Sam pa Vam svetujem, da pokličete na spodnjo številko, kjer boste Vaš problem lahko začeli reševati bolj celostno.

Program AA in AL-ANON (anonimni alkoholiki in njihovi svojci):
Telefon: 01 / 433-82-25; 01 / 548-15-70; 01 / 542-44-19; 01 / 230-18-83.

New Report

Close