Najdi forum

Spoznala sem fanta, ki je bil na horsu 7 let, s tem da je vmes imel prekinitve. Danes je 4 mesece čist in upam da bo tako tudi naprej. Ker ne poznam teh scen in ne prihajam iz takih krogov, me zanima kako poteka njihovo življenje po rehabilitaciji. Mnogi me svarijo pred manipulacijo s čustvi z njegove strani in podobno. Ker ga neizmerno ljubim bi rada izvedela kaj več, ali naj sploh vztrajam v tej zvezi, koga on sam sedaj najbolj potrebuje punco ali prijateljico,..

Očitno ste se znašli pred dilemo oziroma odločitvijo. V tem trenutku vam najbrž nihče na svetu ne more odgovoriti na vprašanje, ali bo fant ostal čist ali ne. Niti on sam. Podobno kot vama v tem trenutku verjetno ne more nihče odgovoriti na vprašanje, ali bosta vidva ostala skupaj ali ne. Na nekatera vprašanja preprosto ne moremo dobiti dokončnega odgovora. Vse, kar imamo na razpolago, je tveganje na eni strani in zaupanje na drugi. Mogoče bi bilo dobro, da si postavite vprašanje, česa vas je ob tem, ko si postavljate to vprašanje, strah? Kaj vas skrbi?

Manipulacija s čustvi? V partnerskem odnosu je gotovo možna. Pa to ne velja samo za odnose, ki so tako ali drugače zaznamovani z drogo. Možna je tudi v drugih odnosih. Boste ostali v tej zvezi? Odvisno od tega, koliko ste pripravljeni tvegati. Ne gre za slepo vero v čudeže. Gre za tveganje. Vajina zveza se lahko razvije v čudovit odnos, lahko pa se razbije in vas pusti zelo razočarane. Oboje je možno. Odvisno od tega, koliko bosta oba upala tvegati in koliko bosta pripravljena garati za vajin odnos.

V vajin odnos vstopate izključno zaradi sebe. Vprašanje, ali on potrebuje punco ali prijateljico, ni merodajno vprašanje za vašo odločitev. Edino smiselno vprašanje je, kaj potrebujete vi. Zveni čudno in nenavadno, vendar se slepo prilagajanje drugemu in pozabljanje nase ne splača. Fant potrebuje osebo, ki se ceni, ki zna poskrbeti zase, ki ve, kaj potrebuje in kaj si želi… Predvsem ne potrebuje osebe, ki bi se mu nenehno prilagajala in ves čas skrbela zanj.

Morda vse to za vas zveni zelo trdo. Ne vem. Toda nihče se ne more odločiti namesto vas. Drugi lahko samo skupaj z vami presojamo različne možnosti. Samo vi poznate odgovor, kaj si v resnici želite. Verjamem, da ga lahko odkrijete in mu sledite.

New Report

Close