Najdi forum

zdi se mi da je moj sin zasvojen z drogo,predvidevam da kadi marihuano,predvsem zadnje tri tedne se je vedenjsko zelo spremenil.Imam veliko vprašanj ,ker pa se najbolj bojim njegovih izhodov ven ker domov pride “drugačen”mi prosim svetujte kaj naj storim.
Hvala za odgovor
Aleks

Razumem, da ste postali ob sinovih vedenjskih spremembah in njegovih podaljšanih izostankih od doma zaskrbljeni. Verjetno bi nastalo stisko radi rešili čimprej, vendar čarobne formule za hitro rešitev ni. Predlagam, da malo pobrskate po starejših sporočilih, saj smo o takih in podobnih vprašanjih na forumu že kar veliko govorili. Prvi korak, ki je smiseln, pa je, da se o tem, kaj storiti, pogovorite z vašim možem (oziroma s sinovim očetom). Kaj vama kot staršema hoče sin sporočiti z vsem tem vedenjem?

Pozdravljeni!
Najprej me zanima ali vi veste, da vaš sin kadi marihuano ali je lahko tudi na kakšni drugi drogi? Kakšni so znaki?
Jaz svetujem, da se s sinom pogovorite in naj vam sam pove, zakaj kadi.
Tudi sama sem nekaj let nazaj redno kadila marihuano, pa to dandanes ni kaj tako groznega, kot se zdi. Veliko je tudi napisanega o tej temi…
Ne kaznujte ga, ker boste s tem stanje še poslabšalo, še bolj se bo upiral in najverjetneje še več kadil. Raje ga poslušajte, zaupajte mu in se pogovarjajte in še enkrat pogovarjajte!
Pa oglasite se še kaj!
LP!

New Report

Close