Najdi forum

Mi je kar lažje!

Živjo vsem!
Vem da imamo vsi probleme in težave sam men je kar lažje in bolje če napišem, da me vse teži.Imam izpit iz patologije in interne medicine.Ostalo mi je še 23 ur in sem še kar daleč od znanja .saj veste živci pa glavobol v stalni prisotnosti.Ampak učiti se moram.Čez nekaj let- mesecev ko bo vse mimo bo lažje – vem ampak do takrat bo treba zdržat.Mal čudno ker tipkam po neživi svari-tipkovnici in gledam v ekran ampak meni že to pomaga.Verjamem , da imate nekateri hute probleme ampak sem mogla tole napisat!ne mi zamerit, ker “kradem” prostor drugim ki imate resne stvari.Vsem želim da bi rešili vse svoje probleme in da bi tudi za vas posijalo sonce, ki se trenutno skriva za oblaki.Hvala, ker mi omogočite izraziti svoje občutke in s tem pripomorete izboljšanju mojega trenutnega počutja.
Mislite pozitivno!Mi bomo vsi uspeli ( enkrat bomo:)!
Pozdravček vsem!Živjo vsem!
Vem da imamo vsi

sany

Ne bi i blo treba to pisat na temo droge in zasvojenost…namreč ne najdem niti ene povezave…zato maš pa več različnih forumov…da ne kradeš prostora tistim ki imajo težave na temo foruma…

Bravo, dobro študiraj naprej, ker take potrebujemo v ambulantah, da bodo dajali moči tistim, ki so začasno klecnili v življenju. le tako naprej in hvala za vzpodbude.

Vsi bomo enkrat uspeli, toda kaj je uspeh. Uspeh si običajno predtavljamo sami. Ne bodite prezathtevni pri tem, Bodite realni, kajti tudi mali koraki so včasih izredno pomembni. Ne zastavljajte si ciljev, za katere veste že v naprej, da jih nikoli ne boste dosegli.

New Report

Close