Najdi forum

Odvajanje od metadona

Pozdravljeni g. Krek

Sem pila metadon,ki mi ga je dajal fant nekaj let.
Abstinencno krizo sem zacela doma pri starsih,danes je to tocno dva tedna trajanja.
Zanima me,ce je to normalno pri odvajanju metadona,da vsak dan bruham,ter sem zaradi tega izgubila kar veliko kilogramov.Kako dolgo bo to bruhanje trajalo!?
Tole me cisto potere in vrze za nekaj ur v depresijo.
Cistim se na suho,ceprav sem pred tem v 10 dneh prisla z metadonom do kaplje pitja.
Prosim,ce bi mi lahko odgovorili cim prej.
Zelo bi bila vesela vasega odgovora,saj sem cisto prepricana,da je to zadnje kar sem v zivljenju jemala in bi se res rada cim prej ozdravila!

lp

Leonida

lp Leonida

Upam, da si zdražala do danes. Ker ne vem koliko metadona si popila vsakodnevno je težko predvideti vse posledice. V kolikor si bila na visokih dozah je vsekakor mogoče tudi bruhanje. Ne smeva pa izključiti tudi drugih možnosti, zato bi bilo najbolje, da se oglasiš pri zdravniku. V kolikor je bruhanje le posledica abstinence ti bi se moralo kmalu ustaviti, če pa gre za drugo patologijo pa je potrebno dodatno zdravljenje.

Torej čimprej stopi do svojega zdravnika.

To je normalno da bruhaš velik jih ,ampak je tud možno tko k je doktor reku da maš kako bolezn k si jo prej s hepti prekrivala in je zdej pršla na dan!!!!
Ampak malverjetno zdej počas bo nehal vse to bruhanje pa to mal še zdrž pa bo…Sej boš vidla k boš začela jest pol sploh nauš mogla nehat!!!!

New Report

Close