Najdi forum

Lep pozdrav!Imam eno vprašanje glede abstinence.od septembra leta 2002 do oktobra 2003 sem redno pila.V zacetku oktobra 2003 sem dozivela delirij in bila hospitalizirana najprej dva dni v bolnišnici Polje nato pa 6 tednov v Mostah na oddelku za adolescentno psihiatrijo.Zdaj sem že 8 tedov abstinent in do zdaj nisem dozivela kaksne krize.Jemlem samo b komplex.Zanima me ali je možno,da se moja abstinenčna kriza kaže u načinu,ki je podoben nenehni zaspanosti in pomanjkljivosti moči ter čudnih občutkov(kot,da sanjam in nezmožnost dobre presoje)?

Zdravo,

glede alkoholizma in uspešnega absciniranja ti lahko pomaga gospod Mijo Levačič iz društva žarek upanja. Njegov gsm je 031/341784 ali pa poišči društvo na internetni strani. Gospod je vedno dosegljiv, je zdravljen alkoholik, tako da ti bo lahko iz svojih občutkov povedal kako in kaj se mu je dogajalo po zdravljenju. Meni je pri moji odvisnosti zelo pomagal.
Lep pozdrav
Ksenija

Zdravo,

glede alkoholizma in uspešnega absciniranja ti lahko pomaga gospod Mijo Levačič iz društva žarek upanja. Njegov gsm je 031/341784 ali pa poišči društvo na internetni strani. Gospod je vedno dosegljiv, je zdravljen alkoholik, tako da ti bo lahko iz svojih občutkov povedal kako in kaj se mu je dogajalo po zdravljenju. Meni je pri moji odvisnosti zelo pomagal.
Lep pozdrav
Ksenija

New Report

Close