Najdi forum

Hoj folk

Ej jezst mam pa ta problem da sm zdej že ene 15 jointov v 2eh mescih skadila pa me čist nč ne prime, zravn sm tud probala se nalit in to…kao da bol zadane…no mene ni,u bistvu me ni. Inhalerat znam in tud vdihnem ful in ful zadržim u plučih pol šele spustim iz pljuč. Frend mi je reku naj zravn k vlečem še mal zraka ampak mi tud to ne pomaga…
Res da postanem bol zaspana pa tud krvave oči dobim(včasih),pa če skadim nenormalno velik čutm ful pritisk u glavi to je pa tud vse. roba je u redu kr druge zadane, sam res pa je da kadim eno in isto robo,a bi mogla kej drugo probat?
Tud s čiki se ne morm zasvojit kr že 2 leti občasn kadim…včasih 5 škatl na tedn, včasih niti čika 2 tedna…pa niti mal ne pogrešam,zdej že en mesec nism pa sm med počitncami non stop, tud pr alkoholu lahk pijm kt žolna nism še bruhala, edin enkrat mi je blo mal slabo sam sem pa spila tolk da bi mogla bit že mrtva,pa še mešala sm 3 različne alkoholne pijače čez 40%(žgane)
Men se sploh nč od teh stvari ne da delat kr mi čist nč užitka ne prnesejo in sm že obupana…kaj a mam receptorje mrtve…ful sm že na meji da kej močnejšga probam…sicer sm pa slišala da obstaja folk k se tud od heroina sploh ne zasvoji kr nima nekih receptorjev tko da lahk da zame sploh ni nobenga načina da se zadanem. Hallo??
A ma kdo iste težave pa a jih je kdo uspel odpravt?
stara sm 17

Težave – s tvojim razmišljanjem težave šele pridejo – po mojem tole ni izobraževalnica o bolj učinkovitem uživanju drog.

Mogoče si pa alien?!?!

Jest bi rajš končala s temi tvojimi poskusi. Srečna bodi da te nič ne zadane, če bi te, se bi zasvojila tko se pa ne. A štekaš. Al si pa še premal poskusla… …. Sploh pa ti iz srca povem, da je to za 17 letno punco ogabno. Ne rečem kdaj pa kdaj kšna litra pa tud ksn joint ni prepovedan, sam da se pa neki siliš je pa res obup.

Torej tvoje pisanje se mi zdi malo neverjetno a reciva, da je vse to res. Potem pa se vprašam, zakaj pa se hočeš sploh zadet. In ali sploh veš kaj je biti zadet. oBSTOJA PA TUDI MOŽNOST DA DRUGAČE REAGIRAŠ NA DROGE KOT DRUGI LJUDJE. Morda je njabolje, da nehaš s tem ekperimentiranjem, ker se kljub temu lahko razvije odvisnost potem boš pa že predaleč, da bi lahko kar preprosto izstopila iz tega.

Vsekakor pa bi te opozoril, na to da ne pretiravaš z predoziranji, kajti občutek, ki nam ga daje droga in reakcije telesa na drogo (npr. pri tebi pritisk v glavi kar je verjetno posledica povišanega krvnega pritiska) niso vedno enaki. Tako se vpliv na telo nenehoma povečuje in človek ima zaradi jemanja drog vse več telesnih težav ali z drugo besedo se stranske posledice jemanja drog vse bolj očitne(povečan pritisk v glavi pri tebi) medtem, ko rabi uporabnik drog za isto počutje vedno večjo količino droge, ker se je razvila toleranca do droge.
To je praktično zakonitost pri vseh drogah. tako je pri heroinu npr. potrebna vedno večja količina heroina, kar pa vpliva na to, da ima človek vse slabšo prebavo in velike težave z zaprtjem.

Morda bi bil odobro, da prebereš nekaj osnov o drogah, da bi jih bolje razumela in potem ti bo na marsikatero vprašanje na katerega sedaj nimaš odgovora ogovorjeno. Vseeno še piši, kako napreduješ in ali si prenehala z ekperimentiranjem in kako ti je to uspelo. sedaj je še čas, da izzstopiš iz tega vlaka brez večjih posledic.

Dekle, zgleda, kot da na vsak način hočeš svoje telesce zjebat.

Si se sploh vprašala, tkole, iskreno, zakaj?

A ti je to edini cilj v življenju, da boš zadeta? Od česarkoli, ker očitni nisi izbirčna, naj bojo to čiki, trava, alkohol? Kaj pa, če bi te kdo fino usekal po betici, boš mogoče pa to čutila? Tudi to je ena vrsta zadetosti, veš.

Ljudje, kaj se vam blede po glavah……dekle pri 17 ima najpomembnejši problem, kako se zadeti, da bo prijelo. Kaj ni nikjer več nobenih drugih vrednot, za katere bi bilo vredno živet? Samo za zadetke?

Ko gledam tale forum, me dejansko zmrazi…..tramal, trava, heroin, alkohol, čiki, sintetika……mnogo korajže je treba, da se skoplješ ven, kaj?
Potem pa se najde deklič, ki se ga pa nič ne prime….je vse prebiranje ostalih postov zaman, Maša?
Dej, skuliraj se, no……začni rajši živet še za kaj drugega!

Zakaj se ti pa tako gre, da se ga zadaneš? Misliš,da nisi kul,če si trezna?

Ajoj, kakšno razmišljanje imaš… Revica si.

New Report

Close