Najdi forum

Spostovani!
Prosim,ce bi mi lahko povedali,kje bi se v ljubljani dalo opraviti test na thc in koliko to stane. Stvar je v tem,da sumim,da mlajsi brat kadi travo in bi se doma radi prepricali. zNima me se,koliko casa po kajenju,je na krvi mogoce zaslediti metabolite thc.ja?
Hvala lepa

Zanima me, kaj bi radi s tem testom dosegli?
Izvedeli nekaj, kar že tako veste?
Če mu obleka zaudarja, če se mu po sobi valjajo v rolice zviti kartonasti pravokotniki, če ima stalno rdeče oči, ne rabite testa.
Če boste s tako policajsko in inkvizicijsko metodo napadli svojega mladostnika, se vam lahko zgodi, da ga boste izgubili. Postane lahko še bolj uporen.
Raje se obrnite nanj z ljubeznijo, skušajte se mu približati in se pogovoriti z njim kot s sebi enakim človekom.
Povejte mu, da ste opazili, da se je spremenil in ga vprašajte, če ima kak problem. Zatrdite mu, da vam lahko zaupa, če je še tako hudo in da mu boste vedno pomagali. Povabite ga na kak koncert, ali pa v gledališče in se poskušajte spet bolj zbližati z njim.
Kaj pa če bi mu probali predstavit kako luštno, zabavno mlado damo, ki ji kajenje še na misel ne pride?

Veliko potrpljenja!

3 tedne po zaužitju v povprečju, test se da kupiti v vsaki lekarni, svetujem vam da opraviti test vsak mesec 1 krat najmanj 6 mesecov

New Report

Close