Najdi forum

Nekje sem zasledila, da obstajajo ljudje, ki so imuni na THC- je to res? Če da, kako veš, da si imun? Pišem Vam zato, ker imam občutek, da spadam med njih- za seboj imam 2 izkušnji kajenja marihuane in 2 hašiša, vendar se mi nikoli ni zdelo, da se me je kaj “prijelo” oz. nisem imela nobenih posebnih občutkov, prav tako pa tudi ne zmotnih prostorskih predstav ali česa podobnega, ali lahko iz tega že sklepam, da se imuna? Hvala za odgovor

a pa si inhalirala? če dim samo “valjaš po ustih” te itak ne prime; odvisno tut od količine in koncentracije thc-ja; zmotnih prostorskih predstav pa niti ne pričakuj preveč,ker so bolj značilne za pijanost (alkohol); jaz nisem nikoli zgubu prostorske oz. orientacije v kraju času in prostoru zaradi thc-ja pa sem 4 leta “redno” kadil travo
V glavnem, raj sploh ne probavi več k sam cajt zgublaš. Če se hočš počutit odklopljeno rajši najdi kakšen bolj zdrav način kot pa uživanje drog (šport itd.)

Vse je v tvoji glavi.

nova
Uredništvo priporoča

Imun?? :)) Še nikoli nisem srečala človeka, ki bi bil imun na THC. Ta me je pa nasmejala, pa brez zamere..

ja walda, da mors inhalirat, dragc ni nc… pa se neki nikol ne na soncu pit alkohol pa se cez pohat, ka vas bo sam okol fuknl…
ajde

(s)mejte se caw
pa ne prevec pohat…

New Report

Close